Windoor Expert

Niemal 30 procent to zupełnie nowi Klienci


Ilość wyświetleń: 377

Zobacz również:

OKNO-POL z nową stroną internetową

Cztery dni targowe są dobrą okazją do poznania profilu odwiedzających je gości. Uzyskane podczas badań marketingowych informacje pomagają organizatorom w przyszłej pracy nad ulepszaniem formuły organizacyjnej targów. W 2009 roku przebadano grupę 1500 respondentów podczas bezpośrednich rozmów, pytając między innymi o zakres ich zainteresowań oraz satysfakcję z przyjazdu do Poznania. Zdecydowana większość (71%) ankietowanych uczestniczyła we wcześniejszych edycjach targów DREMA i FURNICA średnio 6-7 razy.

Aż 84% badanych odwiedziło Poznań w celach służbowych. Osoby te to najczęściej właściciele i współwłaściciele firm z przemysłu drzewnego, zatrudniających do 50 osób. Większość (63%) regularnie czyta prasę branżową, natomiast ponad połowa systematycznie czyta dzienniki, najczęściej wybierając Gazetę Wyborczą. Najchętniej słuchanymi rozgłośniami są RMF FM i Radio ZET, a najbardziej popularna stacja telewizyjna to TVN. Z roku na rok branża coraz chętniej korzysta z mediów internetowych. Aktywność w sieci zadeklarowało 39% respondentów, z czego 87% regularnie korzysta z witryn internetowych www.drema.pl oraz www.furnica.pl.

Ciekawe są również statystyki dotyczące średniej liczby odwiedzonych stoisk. Goście targowi deklarują, że podczas pobytu w Poznaniu odwiedzili średnio po 148 stoisk. Zainteresowanie zwiedzających w większości koncentrowało się na zagadnieniach obróbki drewna litego (52%).

Targi Poznańskie zapewniają zwiedzającym targi DREMA i FURNICA możliwość rejestracji (również przez Internet). Dzięki temu profesjonaliści z branży drzewnej i produkcji mebli zyskują wiele przywilejów: darmowy wstęp na tereny targowe, bezpłatny katalog oraz kupony umożliwiające nieodpłatny poczęstunek w punktach Rest&Meet Points. Tego typu obsługa wpisuje się w światowe standardy i ma istotny wpływ na jakość targów DREMA i FURNICA, dając ich uczestnikom pewność, że pobyt w Poznaniu będzie przebiegał w komfortowej atmosferze konkretnych rozmów biznesowych.

O firmie | Cała oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Międzynarodowe Targi Poznańskie
60-734 Poznań
ul. Głogowska 14
tel. 061 8692000
e-mail: info@mtp.pl
http://www.mtp.pl

Jak nie dać się "wyrolować"?

Jak nie dać się "wyrolować" przez firmę, z której...

Powiew nowości na Budmie

Grupa Expert brała udział w targach BUDMA po raz...

Nowości w firmie STAC

Firma STAC, działająca w sektorze stolarki aluminiowej,...

Budowa europejskiego centrum dystrybucji w Feluy ukończona

Obiekt łączy w sobie najnowsze rozwiązania budowlane i...

Jak szybko otrzymać certyfikat FSC?

15 marca w Krakowie odbędzie się szkolenie organizowane...


» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria

Zobacz również: