Szukaj
Englishfrançaisрусскийl'italianolatviešudeutschpolskiбеларускаяČeskýmagyarsvenskanorskdanskhrvatskieestiespañolsuɔmiΕλλάδαlietuviųnederlandsePortuguêsslovenskýSlovenščinatürkçeУкраїнська

2010-02-05ISO 9001:2008 dla SOUDAL

fot. Soudal

Zobacz również:

Odyseja Kosmiczna 2010

Sożal - Nowy dostawca okien

Firma Soudal Sp. z o.o. otrzymała międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie dystrybucji materiałów budowlanych oraz gotowych rozwiązań systemowych dla budownictwa i innych gałęzi przemysłu.

W styczniu 2010 audytorzy z instytucji certyfikującej TÜV Rheinland pozytywnie ocenili działanie systemu zarządzania jakością, przyznając firmie Soudal Sp. z o.o. certyfikat ISO 9001:2008. Certyfikat ważny jest przez 3 lata – do stycznia  2013 roku.

Zakończony sukcesem proces certyfikacji to efekt zaangażowania firmy w ciągłą poprawę jakości produktów oraz dążenia do spełnienia wymagań klientów.

Przyznany certyfikat to kolejne z wyróżnień  uzyskanych przez firmę Soudal: w 1992 roku zakłady Soudal otrzymały ISO 9002, a od maja 2004 roku koncern jest w posiadaniu certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2000.

Wysoki poziom zaufania jakim cieszą się nasze produkty wśród odbiorców zobowiązują nas do niezwykłej troski o jakość proponowanych przez nas rozwiązań. Obecny sukces kończący żmudny proces certyfikacji to wynik konsekwentnej dbałości o zachowanie najwyższych standardów jakości. Certyfikat ISO to gwarancja konkretnych korzyści dla odbiorcy, to pewność stabilnej jakości wyrobów i koncentracji na Kliencie, a przecież najważniejsze jest zadowolenie naszych  użytkowników – mówi Andrzej Kaczor, Dyrektor Zarządzający firmy Soudal Sp. z o.o.

Norma ISO 9001:2008 należy do serii norm ISO 9000 opracowanych  przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną z siedzibą w Genewie.

red. Marta Chrisidu


Reklama...czytaj dalej ▼

O firmie | Cała oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

SOUDAL Sp. z o.o.
05-152 Czosnów
ul. Gdańska 7
tel. 022 7859040
fax 022 7859040
e-mail: soudal@soudal.pl
http://www.soudal.pl

Pierwszy pasywny system fasadowy

Schüco wprowadza na rynek rewolucyjne pasywne systemy...

4 klasa utrudniająca włamanie z zaczepami MACO Multi

W szczególnie chronionych obiektach publicznych, jak...

Akredytowane laboratorium w Aluprofie

Jedna ze spółek wchodząca w skład Grupy Kęty,...

Nowy zawias Hahn Rollenband NG

Hahn Rol­len­band NG dzięki ksz­tał­to­wi wal­ca...

Udział Tremco illbruck w budowie Burj Khalifa

W dniu 4 stycznia, nastąpiło oficjalne otwarcie...


» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria

Zobacz również: