Elegancki i reprezentacyjny klucz do sukcesu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Elegancki i reprezentacyjny klucz do sukcesu

Decyzja o wejściu do sklepu, hotelu czy też biura podejmowana jest na podstawie pierwszego, subiektywnego wrażenia, budowanego w przeciągu kilku sekund. Wyobrażenie, które pojawi się w świadomości klienta, jest główną wytyczną podczas późniejszych kontaktów i bardzo trudno je zmienić. Nigdy zaś nie można powtórzyć.

Reklama

W bryle budynku najbardziej zauważalnym elementem jest wejście i tylko od nas zależy jak będzie się prezentowało. Eleganckie i efektowne zaprosi do środka. Automat spełni rolę starodawnego lokaja i otworzy przed naszym gościem drzwi. Dlatego właśnie BESAM proponuje różnorodne rozwiązania, które mają ułatwiać życie osobom korzystającym z drzwi. Zarówno nowoczesnemu biznesmenowi, jak i niepełnosprawnemu na wózku, matce z dzieckiem na ręku, a także staruszce poruszającej się przy pomocy laski.

Drzwi przesuwne są uniwersalnym rozwiązaniem, jednak do eleganckich i prestiżowych budynków odpowiedni jest bardziej efektowny model CMD - przesuwne drzwi łukowe. Łączą one w sobie funkcjonalność i estetykę, przykuwają oko klienta swoim kształtem, a jednocześnie są bezpieczne. Dla hoteli, banków i ekskluzywnych butików doskonałym wejściem będzie wiatrołap w formie drzwi łukowych, opisanych na bazie okręgu, który można zastosować na drogach ewakuacyjnych.

Rozwiązanie zawierające w sobie automat PowerSwing to propozycja zarówno dla nowych obiektów jak i dla tych, które już funkcjonują. Niewielki, kompaktowy automat do drzwi rozwiernych działa w każdych warunkach. Jest odpowiedni dla obiektów służby zdrowia, takich jak szpitale, domy spokojnej starości, oddziały ratunkowe czy sale operacyjne. Sprawdza się także w biurach, gdy pragniemy oddzielić pomieszczenia, bądź zabezpieczyć je przed dostępem osób nieuprawnionych. Automat do drzwi rozwiernych ułatwia także pracę w restauracjach, gdzie kelnerzy szybko i sprawnie muszą przenosić naczynia i tace. BESAM oferuje drzwi kelnerskie, które mogą być uruchamiane przy pomocy przycisku łokciowego lub mat podłogowych reagujących na nacisk.

Szczególnym automatem jest model BDS do drzwi balansowych, który polecany jest zwłaszcza do drzwi umieszczonych w fasadzie budynku, otwierających się na zewnątrz. Zajmuje mniej miejsca niż PowerSwing, jest także bardziej wytrzymały na ciężkie warunki zewnętrzne, takie jak silne podmuchy wiatru.

Drzwi automatyczne znajdują także zastosowanie w innych sektorach gospodarki: transporcie - na stacjach kolejowych czy dworcach autobusowych oraz w przemyśle, gdzie specyficznym rozwiązaniem są hermetyczne drzwi przesuwne - przykładem mogą być laboratoria, pracownie radiograficzne oraz inne miejsca gdzie liczy się zachowanie czystości.

Wszystkie systemy automatyki drzwiowej BESAM współpracują z instalacją przeciwpożarową, kontroli dostępu i monitoringu. Każdy produkt posiada także aktualną aprobatę techniczną dopuszczającą do stosowania w budownictwie.

Źródło
Miesięcznik ŚWIAT SZKŁAZainteresowany? Poproś o ofertę!Tarasowe drzwi narożne DAKO DA-77 HST – dom otwarty na przestrzeń

Tarasowe drzwi narożne DAKO DA-77 HST – dom otwarty na przestrzeń

Tarasowe drzwi narożne DA-77 HST to doskonałe...

Drzwi przesuwne jak panoramiczny obraz

Drzwi przesuwne jak panoramiczny obraz

Odpowiednio dobrane drzwi przesuwne pomagają...

Nowość w ofercie Classen – kolekcja drzwi Grafen

Nowość w ofercie Classen – kolekcja drzwi Grafen

Pszczelarskie odniesienia występują w stolarce...

GEALAN prezentuje jeszcze cieplejszy system HST S 9000

GEALAN prezentuje jeszcze cieplejszy system HST S 9000

Od czasu premiery systemu GEALAN S 9000, ta rozbudowana...

GERDA wczoraj, dziś i jutro (konferencja)

GERDA wczoraj, dziś i jutro (konferencja)

Pod koniec marca br. GERDA wraz z kontrahentami...» Więcej na subportalu drzwi