Drzwi do chłodni i mroźni Wiejak

Wiejak

fot. Wiejak

Zobacz również:

oknoad

Zakładowe Laboratorium

Cięcie laserowe, gięcie, obróbka

fot. Wiejak

fot. Wiejak

Drzwi chłodnicze, mroźnicze i przemysłowe są sztandarową gałęzią produkcji firmy Wiejak. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, produkowane drzwi są bardzo dobrej jakości i spotykają się z uznaniem zarówno wśród polskich jak i zagranicznych klientów.

Od marca 2007 firma Wiejak pracuje w nowowybudowanej hali o łącznej powieżchni 3500m2. Firma produkuje głównie drzwi chłodnicze, przemysłowe oraz wyposażenie dla zakładów przetwórstwa spożywczego i budownictwa. Zdecydowana większość drzwi produkowana jest według rzeczywistych warunków istniejących na budowie wg. miejsca przeznaczenia, nie zaś w oparciu o „sztywne" standardy.
 
W ofercie firmy można znaleźć drzwi: do chłodni, do mroźni, przemysłowe, wahadłowe ze stali KO lub z tworzywa, drzwi pod tor kolejki rurowej oraz drzwi z napędem elektrycznym, automatyczne o różnych prędkościach przesuwu od 0,12 m/s do 0,45 m/s.

Godny uwagi jest fakt, że producent może wykonać drzwi w wielu wariantach wykończeniowych: ze stali kwasoodpornej (gładkiej, szlifowanej, mazerowanej w koła, mazerowanej w pasy) oraz ze stali powlekanej drzwi lakierowane we własnej lakierni. Dzięki takim możliwościach technologicznych firma realizuje nawet najbardziej nietypowe zamówienia.

Do oferty została wprowadzona nowa gama produktów o standardowych wymiarach TYP EKO, charakteryzujących się niską ceną i dobrą jakością. Drzwi te wyposażone są w ościeżnicę nakładkową. Standardowe drzwi Wiejak wyposażone są w ościeżnicę kątową. Dzięki takiej konstrukcji istnieje możliwość montażu wielkich drzwi na cienkiej płycie warstwowej bez żadnej konstrukcji nośnej. Bardzo ważnym elementem konstrukcyjnym są zamknięcia i uszczelnienia, które w znaczny sposób warunkują prawidłową temperaturę przechowywania i energooszczędną eksploatację. Oferujemy estetyczne, nowoczesne i funkcjonalne zamknięcia. Drzwi zawiasowe wyposażone są w 3-punktowe zamknięcie ryglujące, które ukryte jest w płacie skrzydła. Drzwi chłodnicze zawiasowe wyposażone są w bardzo estetyczne zawiasy, bez widocznych śrub mocujących. Wypełnienie wszystkich drzwi stanowi pianka poliuretanowa dwuskładnikowa o gęstości 50kg/m3- opowiada Rafał Wiejak.


red. na podstawie opracowania firmy Wiejak
baner


DORMA FFT FLEX Green – drzwi harmonijkowe ze światłem przejścia do 2,4 m

DORMA FFT FLEX Green – drzwi harmonijkowe ze światłem przejścia do 2,4 m

FFT FLEX Green to automatyczne drzwi harmonijkowe o...

Przyglądamy się Białostockiej Fabryce Okien

Przyglądamy się Białostockiej Fabryce Okien

Białostocka Fabryka Okien specjalizuje się w produkcji...

Duże przeszklenia okien – moda czy użyteczność?

Duże przeszklenia okien – moda czy użyteczność?

Jak sprawić, aby wnętrza naszych salonów, jadalni czy...

ALUFIRE na FIREX w Londynie

ALUFIRE na FIREX w Londynie

W Centrum Targowo-Wystawienniczym ExCel w Londynie...

Drzwi Larina Fiori – nowość od INVADO

Drzwi Larina Fiori – nowość od INVADO

Larina Fiori to nowa odsłona drzwi klasycznych,...» Więcej na subportalu drzwi