Blyweert Aluminium

wpis pełny

Kontakt
ul. Duńska 4
05-152 Czosnów
[mapa]
tel.: 022 732 59 02
e-mail: info@blyweert.pl
Fax: 022 732 59 99

http://www.facebook.com/blyweertpl/


województwopowiat

Przedstawiciele handlowi

Imię i nazwisko województwo Telefony E-Mail
Sebastian Jasiński dolnośląskie
lubuskie
wielkopolskie
609184004 sjasinski@blyweert.pl
Andrzej Jojczyk lubelskie
małopolskie
podkarpackie
świętokrzyskie
zagranica
605100757 ajojczyk@blyweert.pl
Ofertowanie, obsługa oprogramowania systemowego - Bartłomiej Pankowski (22) 732 59 21
609114009
bpankowski@blyweert.pl
Dariusz Skrzypkowski, doradztwo techniczne i obiektowe dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodnio-pomorskie
+48 533 842 918
22 732 59 22
dskrzypkowski@blyweert.pl
Łukasz Zieliński łódzkie
mazowieckie
609887008 lzielinski@blyweert.pl
Dariusz Mularczyk podlaskie
warmińsko-mazurskie
601949996 dmularczyk@blyweert.pl
Marek Wolny dolnośląskie
opolskie
śląskie
693215693 mwolny@blyweert.pl
Vlastimil Dluhos - Czechy, Słowacja zagranica
+420602127266 vdluhos@blyweert.pl
Doradztwo techniczne, technologia produkcji - Łukasz Księżyk (22)7325923
609350006
lksiezyk@blyweert.pl
Kierownik działu R&D, rozwój,doradztwo obiektowe - Dariusz Mordak (22)7325920
609959899
dmordak@blyweert.pl
Ofertowanie, obsługa oprogramowania systemowego - Łukasz Karpiński (22)7325921
609109048
lkarpinski@blyweert.pl
Obsługa oprogramowania systemowego - Sebastian Lachowicz blyexpert@blyweert.pl