Kontakt
ul. Polanowicka 54
51-180 Wrocław
[mapa]
tel.: 071 3235250
e-mail: dh-polska@dh-partner.com
Fax: 071 3235240

województwopowiat

Przedstawiciele handlowi

Imię i nazwisko województwo Telefony E-Mail
Artur Pilsak lubelskie
podkarpackie
502 187 320 artur.pilsak@dh-partner.com
Piotr Maciejczuk podlaskie
504 001 714 piotr.maciejczuk@dh-partner.com
Sebastian Świtalski dolnośląskie
opolskie
504 001 713 sebastian.switalski@dh-partner.com
Marcin Grzeszkowiak lubuskie
wielkopolskie
509 07 39 55 marcin.grzeszkowiak@dh-partner.com
Arkadiusz Rybarczyk mazowieckie
512 473 351 arkadiusz.rybarczyk@dh-partner.com
Kamil Kasprzak łódzkie
świętokrzyskie
500 111 261 kamil.kasprzak@dh-partner.com
Robert Cherek kujawsko-pomorskie
pomorskie
warmińsko-mazurskie
507 135 709 robert.cherek@dh-partner.com
Tomasz Krzyszycha zachodnio-pomorskie
509 341 360 tomasz.krzyszycha@dh-partner.com
Krzysztof Miśkiewicz małopolskie
śląskie
504 001 712 krzysztof.miskiewicz@dh-partner.com

Sprzedawcy

województwo Miejscowość Miejscowość Telefon Więcej
lubelskie [mapa] Lublin ul. Inżynierska 5 pok. 207 502 187 320 Więcej...
łódzkie [mapa] Łódź ul. Wigury 7c, lok. 16 500 111 261 Więcej...
mazowieckie [mapa] Warszawa ul. Płochocińska 19 lok. 44-45 22 / 614 39 52 Więcej...
pomorskie [mapa] Gdańsk ul. Hallera 140, pok. 114 58 / 554 47 46 Więcej...
śląskie [mapa] Zabrze ul. Hagera 41 32 / 375 05 70 Więcej...
wielkopolskie [mapa] Poznań ul. Wołczyńska 18, Biurowiec 4, lok. 63 509 07 39 55 Więcej...
zachodnio-pomorskie [mapa] Szczecin ul. Dąbrowskiego 26-27, pok. 5 509 341 360 Więcej...