VITROTERM-MURÓW S.A.


wpis pełny

Spółka Akcyjna "Vitroterm-Murów". jest jednym z największych na polskim rynku producentem szyb zespolonych , producentem szkła obrabianego oraz firmą hartującą szkło płaskie.

 Firma kontynuuje ponad 250-letną tradycję produkcji i przetwórstwa szkła budowlanego, której początki w Murowie są datowane na rok 1755.
"Vitroterm-Murów" SA jest zlokalizowana w woj. opolskim w miejscowości Murów w odległości 25 km od Opola w bezpośredniej bliskości trasy Opole - Namysłów. Została założona w 1994 roku jako spółka akcyjna osób prywatnych z całkowicie polskim kapitałem. Własność firmy stanowi grunt o powierzchni 3,5 ha , budynek biurowy oraz trzy nowoczesne hale produkcyjne o łącznej powierzchni 9000 m2.

Klientami firmy są renomowane wytwórnie stolarki okiennej i drzwiowej z drewna , PCV oraz aluminium. Firma obsługuje również klientów indywidualnych. Vitroterm - Murów SA realizuje dostawy szyb zespolonych na elewacje obiektów na terenie całego kraju.

Firma dysponuje doświadczeniem , potencjałem produkcyjnym, intelektualnym i logistycznym porównywalnym z zachodnimi renomowanymi firmami tej branży.

Siedziba firmy

Siedziba firmy

Linia obróbki szkła

Linia obróbki szkła

Hartownia szkła

Hartownia szkła