WEGOMA - solidny i niezawodny park maszynowy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wegoma Polska jest przedstawicielstwem niemieckiej firmy WEGOMA Weiss Fensterbau Maschinen GmbH mieszczącej się w Eisingen w południowej części Niemiec. Firma Wegoma powstała w Niemczech w latach siedemdziesiątych i od początku zajmowała się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości maszyn do produkcji stolarki okiennej z PVC, aluminium i drewna. W swojej ofercie posiada zarówno mniejsze i tańsze maszyny dla firm rozpoczynających produkcję na niewielką skalę, aż do najbardziej zaawansowanych technologicznie sterowanych numerycznie centrów obróbczych, zastępujących szereg pracowników i pojedynczych maszyn.

Rozwinięta sieć sprzedaży oraz produkty najwyższej jakości rozbudowały firmę do miary jednego z największych producentów tego rodzaju maszyn na całym świecie. Firma posiada przedstawicielstwa niemalże na każdym kontynencie i w większości państw. Jest marką znaną i cenioną przez ogromną rzeszę zadowolonych producentów okien. Podstawowym atutem maszyn WEGOMA jest ich solidna i stabilna konstrukcja mechaniczna a także wysoko zaawansowana technika sterowania. Elementy i podzespoły pneumatyczne najbardziej znanych producentów: Festo, SMC, elektroniczne Siemens, Beckhoff oraz mechaniczne INA, stosowane w maszynach WEGOMA oraz ich dostępność na rynku są gwarantem niezawodności i najwyższej jakości maszyn. Precyzja wykonania oraz najwyższe wymogi jakościowe sprawiają, że solidny i niezawodny park maszynowy WEGOMA wytwarza okna gwarantujące najwyższą jakość dla najbardziej wymagających odbiorców. Funkcjonalność maszyn oraz dostępność i profesjonalizm serwisu Wegoma Polska a także bogaty asortyment części zamiennych wciąż przysparza firmie kolejnych zadowolonych klientów.

"Patrzymy optymistycznie w przyszłość, w 2005 roku możemy zaryzykować opinię o zauważalnym wzroście w branży stolarki, a sektor maszyn do produkcji stolarki jest świetnym probierzem sytuacji na rynku. Firma WEGOMA jako jedna z pierwszych w Polsce sprzedała wyspecjalizowane centra obróbcze do produkcji okien PVC i Aluminium oraz konsekwentnie wdraża najbardziej innowacyjne systemy i rozwiązania dzięki czemu uzyskuje przewagę technologiczną wśród producentów maszyn. Wysoki know-how w technologii produkcji okien, stały kontakt z producentami a także dostosowanie się do wymogów polskiego rynku zagwarantowały firmie WEGOMA sukces. Nie byłoby to możliwe bez zaufania i konstruktywnej współpracy z naszymi klientami, którym serdecznie dziękujemy."- powiedział nam dyrektor Wegomy Polska, Konrad Józefiak

Podczas targów Drema odbywających się w Poznaniu w dniach 31.05-03.06. 2005 firma WEGOMA przedstawiła swój asortyment maszyn do obróbki drewna. W ofercie znalazły się stacjonarne profesjonalne maszyny dla stolarni i wytwórców mebli oraz okien drewnianych oraz profesjonalne niezawodne elektronarzędzia. Oferta maszyn WEGOMA jest nietypowa, ponieważ znajdują się w niej maszyny uniwersalne, które po zastosowaniu odpowiednich głowic mogą spełniać różne funkcje. Innym atutem maszyn WEGOMA jest dostępność części zamiennych do maszyn i elektronarzędzi, a także świadcząca o najwyższej jakości maszyn do drewna 3-letnia gwarancja. Podczas targów nie zabrakło oczywiście flagowych maszyn WEGOMA do produkcji okien PVC i Aluminium. Największym zainteresowaniem cieszyły się zazwyczaj piły i kopiarko frezarki, którymi zainteresowani byli również klienci z branży drzewnej.

Targi Poznańskie Budma 2005 oraz Drema 2005Reklama
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

WEGOMA POLSKA

64-030 Śmigiel
Karmin 48A
tel.: 065 5123134
Fax: 065 5125362
e-mail: biuro@wegoma.com.pl
http://www.wegoma.com.pl

Ponzio z wizytą w elumatec AG

Ponzio z wizytą w elumatec AG

Celem spotkania było przybliżenie systemodawcy wiedzy...

Elumatec TechDays 2017 zainspirowały innowacjami

Elumatec TechDays 2017 zainspirowały innowacjami

W dniach od 20 do 22 września ponad 1300 gości z...

Yawal S.A. stawia na wysoką jakość i technologię maszyn Emmegi

Yawal S.A. stawia na wysoką jakość i technologię maszyn Emmegi

Yawal S.A. po raz kolejny postawił na wysoką jakość i...

Jak chwytak podciśnieniowy Schmalz pomaga w pracy monterom Jolglass?

Jak chwytak podciśnieniowy Schmalz pomaga w pracy monterom Jolglass?

Wybór monterów stolarki otworowej, którzy posiadają...

Jak zapobiegać wypadkom przy pracy? - radzi firma Schmalz

Jak zapobiegać wypadkom przy pracy? - radzi firma Schmalz

Zalecamy stosowanie chwytaków podciśnieniowych, dzięki...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni