WEGOMA - solidny i niezawodny park maszynowy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wegoma Polska jest przedstawicielstwem niemieckiej firmy WEGOMA Weiss Fensterbau Maschinen GmbH mieszczącej się w Eisingen w południowej części Niemiec. Firma Wegoma powstała w Niemczech w latach siedemdziesiątych i od początku zajmowała się produkcją i dystrybucją najwyższej jakości maszyn do produkcji stolarki okiennej z PVC, aluminium i drewna. W swojej ofercie posiada zarówno mniejsze i tańsze maszyny dla firm rozpoczynających produkcję na niewielką skalę, aż do najbardziej zaawansowanych technologicznie sterowanych numerycznie centrów obróbczych, zastępujących szereg pracowników i pojedynczych maszyn.

Rozwinięta sieć sprzedaży oraz produkty najwyższej jakości rozbudowały firmę do miary jednego z największych producentów tego rodzaju maszyn na całym świecie. Firma posiada przedstawicielstwa niemalże na każdym kontynencie i w większości państw. Jest marką znaną i cenioną przez ogromną rzeszę zadowolonych producentów okien. Podstawowym atutem maszyn WEGOMA jest ich solidna i stabilna konstrukcja mechaniczna a także wysoko zaawansowana technika sterowania. Elementy i podzespoły pneumatyczne najbardziej znanych producentów: Festo, SMC, elektroniczne Siemens, Beckhoff oraz mechaniczne INA, stosowane w maszynach WEGOMA oraz ich dostępność na rynku są gwarantem niezawodności i najwyższej jakości maszyn. Precyzja wykonania oraz najwyższe wymogi jakościowe sprawiają, że solidny i niezawodny park maszynowy WEGOMA wytwarza okna gwarantujące najwyższą jakość dla najbardziej wymagających odbiorców. Funkcjonalność maszyn oraz dostępność i profesjonalizm serwisu Wegoma Polska a także bogaty asortyment części zamiennych wciąż przysparza firmie kolejnych zadowolonych klientów.

"Patrzymy optymistycznie w przyszłość, w 2005 roku możemy zaryzykować opinię o zauważalnym wzroście w branży stolarki, a sektor maszyn do produkcji stolarki jest świetnym probierzem sytuacji na rynku. Firma WEGOMA jako jedna z pierwszych w Polsce sprzedała wyspecjalizowane centra obróbcze do produkcji okien PVC i Aluminium oraz konsekwentnie wdraża najbardziej innowacyjne systemy i rozwiązania dzięki czemu uzyskuje przewagę technologiczną wśród producentów maszyn. Wysoki know-how w technologii produkcji okien, stały kontakt z producentami a także dostosowanie się do wymogów polskiego rynku zagwarantowały firmie WEGOMA sukces. Nie byłoby to możliwe bez zaufania i konstruktywnej współpracy z naszymi klientami, którym serdecznie dziękujemy."- powiedział nam dyrektor Wegomy Polska, Konrad Józefiak

Podczas targów Drema odbywających się w Poznaniu w dniach 31.05-03.06. 2005 firma WEGOMA przedstawiła swój asortyment maszyn do obróbki drewna. W ofercie znalazły się stacjonarne profesjonalne maszyny dla stolarni i wytwórców mebli oraz okien drewnianych oraz profesjonalne niezawodne elektronarzędzia. Oferta maszyn WEGOMA jest nietypowa, ponieważ znajdują się w niej maszyny uniwersalne, które po zastosowaniu odpowiednich głowic mogą spełniać różne funkcje. Innym atutem maszyn WEGOMA jest dostępność części zamiennych do maszyn i elektronarzędzi, a także świadcząca o najwyższej jakości maszyn do drewna 3-letnia gwarancja. Podczas targów nie zabrakło oczywiście flagowych maszyn WEGOMA do produkcji okien PVC i Aluminium. Największym zainteresowaniem cieszyły się zazwyczaj piły i kopiarko frezarki, którymi zainteresowani byli również klienci z branży drzewnej.

Targi Poznańskie Budma 2005 oraz Drema 2005

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

WEGOMA POLSKA

64-030 Śmigiel
Karmin 48A
tel.: 065 5123134
Fax: 065 5125362
e-mail: biuro@wegoma.com.pl
http://www.wegoma.com.pl

Opaski magnetyczne Trzecia Ręka od OknoBest

Opaski magnetyczne Trzecia Ręka od OknoBest

Zgodnie ze swoim mottem „…aby się lepiej...

Jak usprawnić produkcję? Jak obniżyć koszty produkcyjne?

Jak usprawnić produkcję? Jak obniżyć koszty produkcyjne?

Podczas FlexLink Industrial Innovation Days (17-19...

Jak chwytak podciśnieniowy wpłynął na produkcję okien w firmie Biegus

Jak chwytak podciśnieniowy wpłynął na produkcję okien w firmie Biegus

Gdy właściciel firmy Biegus, Pan Edward (ojciec...

Czarne okna na topie

Czarne okna na topie

Od kilku lat w modzie są przede wszystkim odcienie...

Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

Chwytaki i roboty do szkła BEFARD

BEFARD, polski producent żurawi HDS, specjalizuje się w...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni