Pakowanie okien i drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Każda rozwijająca się firma musi w pewnym momencie zautomatyzować proces pakowania okien czy drzwi. W tej sprawie trzeba zwrócić się do specjalisty jakim jest firma POLPACK.

Właściwe, staranne opakowanie produktu jest konieczne do zachowania odpowiedniej jakości, estetyki i zabezpieczenia pakowanych przedmiotów . Dzięki materiałom do pakowania takim jak taśmy z tworzyw sztucznych (polipropylenowe, poliestrowe), folie bąbelkowe, folie termokurczliwe i rozciągliwe typu stretch i winwrap, można pakować i zabezpieczać okna, drzwi, meble, schody, parkiety.
Z powodzeniem można zapakować i zabezpieczyć elementy długie takie jak panele, listwy, parapety, poręcze, sklejki, płyty meblowe, fronty.

Do pakowania i zabezpieczania foliami typu stretch i winwrap okien, drzwi i ładunków na paletach służą maszyny typu WRAPPER nagrodzone w roku 2003 Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich TAROPAK .

Maszyny te charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi. Zastosowano w urządzeniu sterowania elektroniczne, wstępny rozciąg folii z funkcją automatycznego odcinania, fotokomórkę odczytującą wysokość ładunków, płynną regulację prędkości obrotów talerza, dwa rodzaje docisków – pneumatyczne i mechaniczne pozwalające i ułatwiające pakowanie okien, drzwi, płyt, frontów meblowych i produktów ponadgabarytowych. Stosowane są różne wysokości kolumn .
W swojej ofercie Polpack Sp. z o.o. posiada szeroką gamę maszyn do pakowania w folie termokurczliwe od prostych pakujących w systemie DIBIPACK (bez tunelu) poprzez bardziej wydajne półautomatyczne maszyny z tunelem obkurczającym typu ESPERT , ECOFARD i ECOPACK do automatycznych linii pakujących MECK PACK i FLOW PACK.
Nowymi propozycjami są maszyny hiszpańskich firm C M B i REISOPACK , włoskie LINEA PACK oraz ORGAPACK produkcji szwajcarskiej. Umożliwiają one wiązanie i zaciskanie taśmami z tworzyw sztucznych i stalowymi pakowanych produktów w różnych pozycjach, co zapewnia wysoki komfort pracy, oraz pakowanie szerokiej gamy różnych przedmiotów dużych gabarytowo i elementów długich w folie bąbelkowe, termokurczliwe i stretch (C M B , LINEA PACK) .

Uzupełnieniem oferty są proste w obsłudze półautomatyczne i automatyczne maszyny do zaciskania taśmą polipropylenową typu DELTAREG EXS, urządzenia do zaklejania kartonów taśmami klejącymi typu NASTROPACK, maszyny SKIN PACK do pakowania galanterii metalowej, okuć, klamek itp. oraz wiele innych.

Polpack Sp. z o.o. jest firmą polską od ponad 12 lat działającą na rynku maszyn i materiałów do pakowania . Reprezentuje takich producentów z branży opakowań jak ITALDIBIPACK, DEKOFILM, C M B, REISOPACK, ORGAPACK, HEIKAUS, SYFAN,EXTEND, LINEA PACK . Prowadzi również produkcję własną. Jest również dynamicznym eksporterem swoich produktów na rynki wschodnie. Swój sukces zawdzięcza także długoletniemu doświadczeniu i współpracy z wymienionymi partnerami handlowymi, zajmując się również fachowym doradztwem technicznym w branży opakowań.
Polpack Sp. z o.o. mająca siedzibę w Warszawie działa przez rozwiniętą sieć swoich oddziałów w Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Wrocławiu, Lublinie, Krakowie, Łodzi i Białymstoku, prowadząc w nich sprzedaż, serwis i doradztwo techniczne stawiając na fachowość, profesjonalizm i wysoką jakość obsługi klienta.


Reklama
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

10 korzyści z podciśnieniowych systemów przenoszenia

10 korzyści z podciśnieniowych systemów przenoszenia

Eksperci Schmalz przedstawiają 10 korzyści dla...

elumatec stawia na kobiece rugby

elumatec stawia na kobiece rugby

Firma elumatec zaangażowała się w rozwój sportu i...

Centrum elumatec SBZ122/75 nominowane do GERMAN DESIGN AWARD 2018

Centrum elumatec SBZ122/75 nominowane do GERMAN DESIGN AWARD 2018

Najnowsze, 5-osiowe centrum obróbcze elumatec SBZ122/75...

Na czym polega podnoszenie ładunków za pomocą podciśnienia?

Na czym polega podnoszenie ładunków za pomocą podciśnienia?

Porównanie konstrukcji i działania podnośnika...

Chwytak powierzchniowy FMHD dla skutecznego przenoszenia konstrukcji drewnianych

Chwytak powierzchniowy FMHD dla skutecznego przenoszenia konstrukcji drewnianych

Schmalz rozszerza zakres swoich rozwiązań próżniowych...» Więcej na subportalu maszyny, obróbka powierzchni