Firma EUROCOLOR, dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze technologie produkcji, oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty – pod względem jakości oraz estetyki. Od dłuższego czasu stosuje w procesie produkcji technologię SUPER SPACER (to 15% więcej ciepła, o 2dB zredukowany hałas, do 70% niższa kondensacja wilgoci, zwiększona do 20 lat żywotność szyby). Dzięki zastosowaniu tej innowacji w standardzie, bez dodatkowych opłat, można oszczędzić do 750 zł rocznie na paliwie grzewczym.
Econo 86 - Premiera Roku 2010 na tegorocznych targach BUDMA w Poznaniu.
Firma EUROCOLOR zamierza na targach BUDMA 2010 przedstawić Premierę Roku 2010 – okno Econo 86. Będzie to pierwsza prezentacja tego produktu na rynku polskim i europejskim. Okno to jest następcą bardzo dobrego produktu pod względem rentowności sprzedaży i zadowolenia klientów – „Złotego Dukata” wśród okien – Econo 70. Jest to okno o takiej budowie i tak umiejętnie połączonych elementach, by spełniało jak najlepsze parametry i było najkorzystniejszą inwestycją – w relacji jakości do ceny. Za redukcję kosztów ogrzewania oraz za ochronę przed hałasem odpowiada dwukomorowa szyba ENERGO o współczynniku Ug=0,6 W/m²K z technologią SUPER SPACER®. Istnieje możliwość zastosowania szyby trzykomorowej o współczynniku 0,3 W/m²K – dzięki szerokiemu pakietowi zaszkleń (do 53 mm) – zapewniając jeszcze większą redukcję kosztów ogrzewania oraz ochronę przed hałasem. Dzięki zwiększonemu przekrojowi wzmocnień wzrasta trwałość całej konstrukcji.
Geneo – Złoty Medal MTP?
Na targach BUDMA 2010 firma EUROCOLOR zaprezentuje również lidera okien energooszczędnych z pośród swojej bogatej oferty. Okno Geneo wykonane jest z zaawansowanego technologicznie tworzywa sztucznego RAU-FIPRO®. Jest to innowacyjne i energooszczędne tworzywo, które otwiera całkowicie nowe kierunki produkcji i możliwości osiąganych parametrów w branży okiennej.
Tworzywo to charakteryzuje się nadzwyczajną stabilnością profilu, który nie wymaga wykorzystywania zbrojeń stalowych. Dzieje się tak dlatego, że w odróżnieniu od dotychczas stosowanych w systemach okiennych ciężkich wzmocnień ze stali, profile okien Geneo swoją sztywność zawdzięczają lekkiemu rdzeniowi ze wspomnianego tworzywa RAU-FIPRO. Nowatorska receptura tworzywa RAU-FIPRO stosowana jest obecnie w lotnictwie i Formule 1.
Okno GENEO zostało zgłoszone przez producenta z Pyskowic do nagrody o „Złoty Medal MTP” targów BUDMA 2010.
W dniach 19-22.01.2010 firma EUROCOLOR zaprasza do Poznania na swoje stoisko na targach BUDMA 2010 (pawilon nr 5, stoisko nr 51).
red. Karolina Cetera







