Pierwszy punkt sieci ELWIZ ENERGETO

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jolanta Dorosz – kierownik Elwiz Świdnica

Elwiz

Jolanta Dorosz – kierownik Elwiz Świdnica


Elwiz Energeto Świdnica

Elwiz

Elwiz Energeto Świdnica

Elwiz Energeto Świdnica

Elwiz

Elwiz Energeto Świdnica

Elwiz Energeto Świdnica

Elwiz

Elwiz Energeto Świdnica

Sieć ELWIZ ENERGETO to jedna z najmłodszych i najprężniej rozwijających się sieci sprzedaży, jakie istnieją w naszym kraju. Jej celem jest sprzedaż – przez wykwalifikowaną kadrę – stolarki z PVC  i aluminium. Pierwszy oddział sieci powstał w dolnośląskiej Świdnicy. O jego stworzeniu opowiedziała naszej redakcji Pani Jolanta Dorosz, kierownik salonu Elwiz Świdnica.

Od jakiegoś czasu Państwa firma jest pierwszym punktem handlowym w sieci ELWIZ ENERGETO. Co skłoniło Państwa do wstąpienia do niej?

Na współprace w ramach sieci ENERGETO zdecydowaliśmy się w marcu tego roku. Po długoletniej sprzedaży okien PVC różnych dostawców wybór padł na firmę ELWIZ. Z kilku powodów. Jednym z nich jest bardzo szeroki asortyment stolarki: począwszy od okien klasy Standard po klasę Premium. Tak bogaty asortyment jest rzadkością na naszym rynku. Kolejnym powodem jest bardzo dobra jakość wykonania i stale polepszający się PR produktów. Wymienię tu choćby pierwszą nagrodę w konkursie na okno pasywne. Jestem przekonana, że to tylko początek sukcesów ELWIZ w tym obszarze budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Dowodem na to jest także montaż okien ENERGETO w budynkach pierwszego w Europie Środkowej osiedla plus energetycznego w Gdańsku. Zagadnienie poszanowania i oszczędzania energii w świadomości budujących własne domy i u deweloperów zajmuje coraz więcej miejsca, i tu jest nam bardzo po drodze.

ELWIZ wraz ze swoimi dostawcami prowadzi szkolenie z zakresu choćby montażu pasywnego oraz wyznacza w tej dziedzinie nowe kierunki. Wiemy, że „nie od razu Rzym zbudowano”, ale przekonana jestem, że taki montaż to jedyny właściwy kierunek. Cała nasza sieć pracuje nad tym zagadnieniem i sądzę, że za niedługi czas wspólnie rozpowszechnimy ten sposób montażu, a klienci poznają nas jako specjalistów w tej dziedzinie.Reklama

Jakie produkty oferują Państwo swoim klientom?

Swoim klientom oferujemy cały asortyment, jaki posiada w ofercie ELWIZ S.A. Główny nacisk kładziemy jednak na okna klasy PREMIUM i PREMIUM PLUS.

Chcemy oferować produkt zapewniający funkcjonalność i korzyści z posiadania okien nowej generacji. Wspomnę tylko o oknach ENERGETO 5000, 8000 i Elwiz energio passiv. Ten ostatni przewidziany jest dla klientów chcących postawić znacząco na oszczędność energii, a tym samym znacznie ograniczyć koszty ponoszone na ogrzewanie budynków. Fakty i liczby mówią same za siebie. To nie jest marketingowy wymysł. Mnie osobiście, z perspektywy kilkunastu lat spędzonych w branży okiennej, produkt Elwiz Energio Passiv ujmuje.

Wspomnę tylko, że jest to produkt opracowany przez firmę ELWIZ i tylko my mamy go w swojej ofercie. Mamy w tym przypadku do czynienia z niskimi współczynnikami Uw na poziomie nawet Uw=0,6 (K*m²), ale nie tylko – okno to ma uszczelkę środkową, która zwiększającą izolacje ramy, dodatkowo wycisza całą konstrukcję. Głównym argumentem, zmieniającym myślenie o oknie, jest wklejanie szyb. ELWIZ, jako pierwszy w Polsce, rozpoczął taki sposób łączenia szyby ze skrzydłem i jako pierwszy wykonuje to w pełni automatycznie. Nie używa ręcznych "silikoniarek", lecz wykonuje to w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna. Ten sposób montażu doskonale poprawia statykę skrzydła.

Gwarantuje, że wraz z dobrym montażem okno to nie będzie wymagało regulacji, a dowodem niech będzie fakt, że podjęliśmy się sprzedaży i montażu tych okien w budynku mieszkalnym w okolicach Paryża.

Co wyróżnia Państwa firmę na tle konkurencji?


Doświadczenie i umiejętność obsługi klienta. Mamy w pełni wyposażony punkt w sieci ELWIZ ENERGETO. Klient ma możliwość wyboru okna w naszym salonie. Znajdują się tu produkty wystawowe i szereg materiałów pomocniczych, w które wyposażyła nas firma ELWIZ.

Jak oceniają Państwo współpracę z Elwizem?


Współpracę oceniamy jako bardzo dobrą. Firma ELWIZ stale powiększa swój asortyment i nie boi się żadnego wyzwania. Możemy z nimi dotrzeć do każdego typu klienta, w każdym zakątku Polski i Europy. Polecamy gorąco wstępowanie do sieci ELWIZ Energeto każdemu, kto ma świadomość, co to jest okno, bo okno to nie tylko materiał budowlany, tzw."zakryj dziura w murze", ale bardzo ważny element naszych domów. ELWIZ tę zależność dostrzegł, a mam obawy, że wielu producentów i sprzedawców okien jeszcze nie, i pewnie długo nie...
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drutex na francuskich targach Batimat

Drutex na francuskich targach Batimat

Na tej jednej z największych w Europie wystaw nie...

Zabezpieczające narożniki do transportu stolarki od SORBUD

Zabezpieczające narożniki do transportu stolarki od SORBUD

Podczas zabezpieczenia elementów taśmą spinającą...

Technik automatyk w sądeckim Elektryku objęty patronatem FAKRO

Technik automatyk w sądeckim Elektryku objęty patronatem FAKRO

FAKRO, czołowy producent okien dachowych i schodów...

Jubileusz 25-lecia fabryki KOMSTA

Jubileusz 25-lecia fabryki KOMSTA

Rok 2017 jest dla firma Komsta Okna i Drzwi S.A. rokiem...

CAKO notuje udany debiut na rynku stolarki otworowej

CAKO notuje udany debiut na rynku stolarki otworowej

CAKO powstało w styczniu 2016. Obecny właściciel od 22...» Więcej na subportalu okna