Elwiz Energeto w Warszawie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Sieć Elwiz Energeto rozpoczęła swoją działalność w tym roku. O pierwszym punkcie sieci pisaliśmy w tym artykule. Kolejnym punktem tej sieci jest warszawski salon Elwiz Energeto, którego właścicielką jest Pani Hanna Kulesza, którą poprosiliśmy o udzielenie wywiadu w tej sprawie.

Od jakiegoś czasu Państwa firma jest w sieci Elwiz energeto. Co skłoniło Państwa do wstąpienia do niej?


Nasza firma jest obecna na rynku stolarki okienno-drzwiowej od 2004 roku. Podczas tego okresu z dużą uwagą obserwowaliśmy zmieniający się rynek dostawców okien, mając zawsze na uwadze produkty spełniające oczekiwania naszych klient. Śledząc uważnie portale branżowe, uwagę moją zwróciła firma ELWIZ S.A., oferujące okna i drzwi w systemie Aluplast. Wyróżniała ją pełna oferta systemu i, co najważniejsze, produkty Premium i Premium Plus, do których należą okna z serii Energeto.

W danym czasie ELWIZ S.A. rozpoczynał budowę ogólnopolskiej sieci sprzedaży na wzór franczyzy. Uznaliśmy, że jest dla nas szansa na pozyskanie produktów, o które zabiegaliśmy już od długiego czasu. W maju bieżącego roku podpisaliśmy umowę na wyłączną reprezentacje firmy ELWIZ S.A. na terenie Warszawy i okolic. Na potrzeby nowej marki został otwarty salon sprzedaży na Warszawskim Grochowie przy ul. Komorskiej 38 lok. U2

Jakie produkty oferują Państwo swoim klientom?

W naszej szerokiej ofercie klienci znajdą całe spectrum propozycji systemu Aluplast. Od okien Standard  (Ideal 4000 Eko, Ideal 4000 Round Line), z zastosowaniem do wymian w blokach, poprzez okna klasy Premium, takich jak: Ideal 5000, 8000 Clasic, 8000 Round Line – okien o doskonałych parametrach izolacyjno-akustycznych do zastosowań w budownictwie jednorodzinnym. Naszą topową serię Premium Plus reprezentują profile z serii ELWIZ Energeto. 

Energeto to nowy kierunek w myśleniu o energooszczędności, gdyż wiąże się z wyeliminowaniem stosowanych dotychczas w profilach wzmocnień stalowych, które powodowały pogorszenie ich termiki. Innowacyjne rozwiązania takie jak bonding inside, czyli zastosowania techniki wklejania szyb, oraz powerdur – nowego rodzaju ram, opracowanego we współpracy z firmą BASF z zastosowaniem tworzywa sztucznego Ultradur Hight Speed, który zastępuje wzmocnienia stosowane w konwencjonalnych ramach.

Naszym topowym produktem z serii i zarazem najdoskonalszym w ofercie jest ELWIZ Energio Passiv, czyli prawdziwe okno do budynków pasywnych o współczynniku U = 0,7 W/m²K z zastosowaniem wymienionych wcześniej innowacji oraz, co bardzo istotne, z wypełnieniem komór kształtowników modułami termoizolacyjnymi.

W kwestii estetyki wszystkie oferowane przez ELWIZ okna są dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej łącznie z modnymi kolorami, takimi jak szary bazaltowy oraz aluminium szczotkowane, ponadto współczesny design okien – od klasycznego po kształty bardzo nowoczesne – pozwala dobrać okna dla każdego wnętrza czy domu.

Jaki obszar obejmują Państwo swoją działalnością?

Sieć Elwiz obejmuje obecnie cały kraj. Nam przypadł zaszczyt obsługi klientów z Warszawy i okolic. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem ELwiz na tym terenie.

Co wyróżnia Państwa firmę na tle konkurencji?

Przede wszystkim oferowany wyłącznie przez naszą firmę system ELWIZ Energio Passiv, który wyróżnia się na tle konkurencji parametrami technicznymi oraz designem. Poza tym, kompleksowość oferty, na którą składa się całe spectrum profili, czyli każdy znajdzie okno dostosowane do swoich potrzeb. Ważnym atutem jest również proponowany przez naszą firmę profesjonalny montaż okien. Dysponujemy wiedzą i zapleczem technicznym do montażu okien pasywnych w systemie konsol w warstwie docieplenia przy wykorzystaniu systemów SFS intec oraz Illbruck. Nasze ekipy montażowe posiadają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, aby jakość montażu szła w parze z jakością oferowanych okien, o co tak trudno w dzisiejszych czasach…

Jak oceniają Państwo współpracę z Elwizem?

Firma ELWIZ jest doskonale zorganizowanym przedsiębiorstwem. Przez lata pracy miałam wielokrotnie możliwość wizytowania fabryk okien. Moja pierwsza wizyta i spotkanie z dyr. ds. rozwoju Panem Sławkiem Kwiatkowskim przekonała mnie, że warto zainwestować energię i środki we współpracę z tą firmą. Po czterech miesiącach współpracy wrażenie to zostało spotęgowane poprzez doświadczenie najwyższej jakości obsługi, wymiany informacji, szkoleniach oraz po prostu ludzkim i przyjaznym podejściu do kontrahenta, którym przecież jesteśmy.

Czy chcieliby Państwo coś dodać?

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić naszych przyszłych klientów do naszego salonu sprzedaży, gdzie można dokładnie obejrzeć i porównać każdy z naszych produktów. Nasz zespół specjalistów – przy akompaniamencie wyśmienitej kawy – zapozna Państwa z ofertą i doradzi w wyborze optymalnych rozwiązań.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Okna Królewskie – okna z historią

Okna Królewskie – okna z historią

Okna Królewskie na polskim rynku stolarki są obecne od...

LUNAR – okno nowej generacji od Grupy OKNOPLAST

LUNAR – okno nowej generacji od Grupy OKNOPLAST

Okno LUNAR ma stanowić prawdziwą rewolucję w świecie...

DRUTEX partnerem II Konferencji Studentów i Doktorantów BalCon2018

DRUTEX partnerem II Konferencji Studentów i Doktorantów BalCon2018

W dniach 20-23 kwietnia 2018 roku odbędzie się...

Nowa kolekcja rolet zaciemniających Disney & VELUX Dobranoc

Nowa kolekcja rolet zaciemniających Disney & VELUX Dobranoc

Od końca marca na polskim rynku dostępne są nowe wzory...

Nowy model podajnika z przesuwną komorą – wersja na dokumenty A4 w teczce

Nowy model podajnika z przesuwną komorą – wersja na dokumenty A4 w teczce

KAS-SYSTEM wprowadza do oferty nowy model podajnika z...» Więcej na subportalu okna