Wrocławki salon Elwiz energeto

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Piotr Koba

fot. Elwzi

Piotr Koba


Elwiz energeto ul. Karmelkowa 41 Wrocław

fot. Elwiz

Elwiz energeto ul. Karmelkowa 41 Wrocław

Salon Elwiz energeto ul. Karmelkowa 41 Wrocław

fot. Elwiz

Salon Elwiz energeto ul. Karmelkowa 41 Wrocław

Przedstawiamy wywiad na temat kolejnego punktu sieci Elwiz energeto. Tym razem prezentujemy wrocławski salon Elwiz energeto. Kilka pytań na jego temat zadaliśmy właścicielowi salonu, Panu Piotrowi Koba. 

Od jakiegoś czasu Państwa firma jest w sieci Elwiz energeto. Co skłoniło Państwa do wstąpienia do niej?


Od końca ubiegłego stulecia jestem obecny na dolnośląskim rynku stolarki otworowej. Myślę, że energooszczędne okna na bazie profili energeto to przyszłość dla budownictwa na Dolnym Śląsku i w Polsce,  dlatego jestem w sieci elwiz energeto od kilku miesięcy i chwale sobie jej rewelacyjną ofertę.

Jakie produkty oferują Państwo swoim klientom?

Nasza oferta obejmuje 16 różnych systemów dostarczanych firmie Elwiz przez systemodawcę, firmę Aluplast, a produkt finalny w postaci okna PVC produkowany jest na cztero i sześcio-głowicowych centrach obróbczych CNC i przez wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowniczą  kontrolowaną przez Zakładową Kontrolę Produkcji. Czy można chcieć czegoś więcej, aby mieć pewność, że okno wyjechało z fabryki wysokiej  jakości? Właśnie takie produkty chcemy sprzedawać swoim przyszłym klientom. Chcemy oferować przede wszystkim produkty premium+. „Wysoka jakość za rozsądną cenę” to motto, które gwarantuje nam firma Elwiz i jej okna na innowacyjnym profilu energeto. Już najtańszy produkt na profilu energeto 4000 można kopić u nas jedynie za ok. 20% drożej niż standardowe okna proponowane przez polski rynek stolarki otworowej.

Jaki obszar obejmują Państwo swoją działalnością?

Salon Firmowy okien elwiz energeto znajduje się we Wrocławiu na ul. Karmelkowej 41 (róg Giełdowej). Moja firma obejmuje przede wszystkim powiat wrocławski i nie tylko, gdyż mamy klientów na całym Dolnym Śląsku.

Co wyróżnia Państwa firmę na tle konkurencji?

Myślę, że wyróżnia nas przede wszystkim oferta produktów firmy Elwiz, czyli ta z najwyższej półki premium+. Patent – okno elwiz energio passiv opracowane na bazie energeto 8000 – jest obecnie  najlepszym oknem pasywnym PVC na rynku polskim oraz jednym z lepszych w Europie. Współczynnik Uw dla niektórych okien energio passiv spada  grubo poniżej wartości 0,7. Okna na bazie energeto 5000 z wąskimi i  subtelnymi skrzydłami również znajdują uznanie wśród moich  klientów. Śmiem twierdzić, że innowacyjne rozwiązania tych okien, takie jak bonding inside, powerdur oraz ultra hight speed to przyszłość dla stolarki otworowej w Polsce i na Świecie.

Jak oceniają Państwo współpracę z Elwizem?

Z firmą Elwiz współpracuję od początku jej działalności. Chwalę sobie kontakt z jej pracownikami, który jest zawsze rzeczowy i kompetentny.

Czy chcieliby Państwo coś dodać?

Polecam się moim przyszłym klientom i zapraszam ich do odwiedzenia mojego salonu elwiz energeto na ul. Karmelkowej 41 w celu zrobienia solidnych i bezpiecznych zakupów raz na całe życie.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Nowa oferta FAKRO pod hasłem: 3x3 – mnożymy korzyści

Nowa oferta FAKRO pod hasłem: 3x3 – mnożymy korzyści

3-szybowe okna dachowe, z 3 kolorami oblachowania do...

Okna Królewskie – okna z historią

Okna Królewskie – okna z historią

Okna Królewskie na polskim rynku stolarki są obecne od...

LUNAR – okno nowej generacji od Grupy OKNOPLAST

LUNAR – okno nowej generacji od Grupy OKNOPLAST

Okno LUNAR ma stanowić prawdziwą rewolucję w świecie...

DRUTEX partnerem II Konferencji Studentów i Doktorantów BalCon2018

DRUTEX partnerem II Konferencji Studentów i Doktorantów BalCon2018

W dniach 20-23 kwietnia 2018 roku odbędzie się...

Nowa kolekcja rolet zaciemniających Disney & VELUX Dobranoc

Nowa kolekcja rolet zaciemniających Disney & VELUX Dobranoc

Od końca marca na polskim rynku dostępne są nowe wzory...» Więcej na subportalu okna