Elwiz zawitał do Kostrzyna nad Odrą

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Aneta Suchomel właściciel salonu ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą

Elwiz

Aneta Suchomel właściciel salonu ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą


Zobacz również:

oknoad

Hensfort HST- Komfort przestrzeni

Napęd okienny za 205 zł

Ekspert Stolarki

Dobry Montaż


ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą

Elwiz

ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą

Przestawiamy wywiad z Panią Anetą Suchomel, właścicielką salonu ELWIZ w Kostrzynie nad Odrą.

Od jakiegoś czasu Państwa firma jest w sieci Elwiz energeto. Co skłoniło Państwa do wstąpienia do niej?


Współpracę z firmą Elwiz rozpoczęliśmy kilka lat temu, od kilku dużych inwestycji, które dały nam pewien obraz zapotrzebowania na produkty wysokiej jakości. Od początku naszej współpracy z firmą ELWIZ zauważyliśmy pełen profesjonalizm firmy w podchodzeniu do wspólnych przedsięwzięć i realizacji. Zawsze mogliśmy i możemy liczyć na fachową pomoc z ich strony.

Wieloletni okres przebywania na rynku, czołowa lokata wśród producentów okien PVC, jak również renoma dostawcy profili, jaką szczyci się Aluplast, to tylko kilka podstawowych kryteriów, z powodu których zdecydowaliśmy się zostać partnerem handlowych, a później jednym z salonów firmowych sieci sprzedaży wyrobów firmy ELWIZ. Najważniejszym jednak kryterium stała się innowacyjność produktów ELWIZ w klasie produktów przyszłościowych. Mam tutaj na uwadze okna w klasie energeto, zwłaszcza energeto energio passiv, które będą topowym produktem zbliżającej się przyszłości.  

Jakie produkty oferują Państwo swoim klientom?  

Oferujemy pełen asortyment produktów firmy ELWIZ, poczynając od okien w klasie podstawowej IDEAL 4000, poprzez okna klasy Premium: energeto 4000, 5000 i 8000, a skończywszy na liderze jakimi są okna egergeto energio passiv, wyznaczające nowe trendy w kategorii okien do budynków pasywnych. Każdy klient w naszej firmie rozpatrywany jest indywidualnie, mogąc liczyć na wsparcie i fachową pomoc przy doborze produktu odpowiadającego w pełni jego oczekiwaniom.

Jak oceniają Państwo współpracę z firma Elwiz?

Współpraca z firmą Elwiz układa się pomyślnie od samego początku, a upływ czasu powodował polepszanie standardów we wzajemnych relacjach. W chwili obecnej nasza współpraca przebiega bez najmniejszych problemów, układa się wręcz wzorowo i może stać się przykładem dla innych podmiotów współpracujących ze sobą.

Co wyróżnia Państwa firmę na tle konkurencji?

Naszą firmę wyróżnia wiele elementów. Istniejemy już kilka lat na rynku, co jednak nie oznacza, że branżę poznaliśmy od przysłowiowej podszewki. Charakter i specyfika działalności, którą się zajmujemy, nie pozwalają nam zatrzymywać się ani na chwilę. Proces dostosowywania do zmieniających tendencji przebiega u nas w sposób ciągły. Nie dotyczy tylko kadry zarządzającej i kierowniczej, ale co bardzo istotne, także pracowników zajmujących się montażami. Wiedza ta pozwala im nie tylko na pełen profesjonalizm w wykonywaniu swojej pracy, ale jest również bardzo istotna w relacjach z klientami indywidualnymi, którzy mogą liczyć nie tylko na pełne doradztwo techniczne podczas obsługi w naszym salonie, lecz również dopytywać o detale podczas montażu.  

Bardzo ważnym elementem, który pozwala nam w sposób szczególny wyróżnić nas na tle konkurencji, jest lokalizacja naszej firmy. Położenie w strefie nadgranicznej pozwala nam obsługiwać poza rynkiem krajowym także rynek niemiecki, a jakość produktów firmy ELWIZ pozwala nam z dużymi sukcesami konkurować z produktami oferowanymi na tamtym rynku.

Co istotne, nasza firma zawsze wyznacza sobie nowe cele i zadania na najbliższy czas. Nigdy nie zatrzymujemy się w miejscu. Planujemy jaki kierunek obrać w danym okresie. Rozwój firmy połączony z rozwojem każdego pracownika jest w naszej firmie bardzo istotnym elementem.
    
Czy chcieliby Państwo coś dodać?

Obecny czas nie jest łatwym dla małych firm. Zmieniające się uwarunkowania gospodarcze,  wahania nastrojów inwestorów, zawirowania na rynkach finansowych, a co za tym idzie: brak stabilności gospodarczej krajów Uni Europejskiej, a nawet czołowych gospodarek świata, zmusza małe firmy do stawiania czoła wielu przeciwnościom. Naszą firmę obecny czas zmusza do jeszcze większej mobilizacji. Trudny czas nie jest dla nas zmarnowanym okresem. Takie motto możemy polecić także innym, małym firmom.   


Reklama
Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zabezpieczające narożniki do transportu stolarki od SORBUD

Zabezpieczające narożniki do transportu stolarki od SORBUD

Podczas zabezpieczenia elementów taśmą spinającą...

Technik automatyk w sądeckim Elektryku objęty patronatem FAKRO

Technik automatyk w sądeckim Elektryku objęty patronatem FAKRO

FAKRO, czołowy producent okien dachowych i schodów...

Jubileusz 25-lecia fabryki KOMSTA

Jubileusz 25-lecia fabryki KOMSTA

Rok 2017 jest dla firma Komsta Okna i Drzwi S.A. rokiem...

CAKO notuje udany debiut na rynku stolarki otworowej

CAKO notuje udany debiut na rynku stolarki otworowej

CAKO powstało w styczniu 2016. Obecny właściciel od 22...

International Design Competition – FAKRO fusion - before & after

International Design Competition – FAKRO fusion - before & after

FAKRO (wiodący producent okien dachowych) oraz BIMobject...» Więcej na subportalu okna