rozwiń

Przedsiębiorstwo A&D – podsumowanie roku

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

fot. Przedsiębiorstwo A&D

Przedsiębiorstwo A&D

Zobacz również:

oknoad

Brama automatyczna Nice w cenie ręcznej

Harmonijny wygląd Twojego domu?

Jesienią i zimą najcieplej pod oknami FAKRO

Masz problemy ze sprzedażą?

Skrzynki fasadowe


fot. Przedsiębiorstwo A&D

fot. Przedsiębiorstwo A&D

Przedsiębiorstwo A&D Spółka Jawna z siedzibą w Suwałkach prężnie realizuje przyjęte cele na 2011 rok. W pierwszym kwartale spółka zakończyła prace związane z dostawą i montażem ślusarki aluminiowej na obiektach: PLAZA Suwałki, Aquapark Suwałki, Valdi Ceramika w Stąporkowie koło Kielc, Zebra Tower w Warszawie, Ratusz Staromiejski w Elblągu oraz Przejście Graniczne w Terespolu. W trzecim kwartale br. firma zakończyła prace związane z dostawą i montażem ślusarki aluminiowej na budynku przemysłowym przetwórstwa papieru w ISSESUND w Szwecji.

Ponadto dobiegają końca prace prowadzone przez spółkę w zakresie dostawy ślusarki aluminiowej na obiekcie Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz kompleksowe wykonanie zabudowy szklanej szybu windowego oraz balustrad na budowie Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej.

Spółka od początku bieżącego roku prowadzi również prace związane z wykonaniem i montażem ślusarki aluminiowej na obiektach: Park Technologiczny w Suwałkach oraz na budowie Miejskiego Centrum Usług Publicznych, Kultury i Sportu – Sala Koncertowo- Teatralna w Suwałkach.

Obecnie miedzy innymi przedsiębiorstwo A&D zostało wybrane przez Generalnego Wykonawcę do wykonania ślusarki aluminiowej na budowach: Szkoła Muzyczna II stopnia w Suwałkach, wielorodzinny budynek mieszkalny w Warszawie przy ul. Obrzeżnej oraz w Warszawie przy ul. Elsnera, budynek Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Centrum Badań Przedklinicznych w Warszawie,  Nowe Centrum Targowe w Gdańsku oraz Ośrodek Kultury Muzułmańskiej w Warszawie.

Jakość swoich wyrobów przedsiębiorstwo potwierdza posiadanymi certyfikatami na drzwi przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 115, EI 1 15/30, EI302 , EI245 i EI 2 60 oraz  dymoszczelne klasy Sa i Sm. Do posiadanych certyfikatów na drzwi przeciwpożarowe  w systemach Sapa i Aluprof spółka dołączyła uzyskany w bieżącym roku certyfikat na drzwi przeciwpożarowe w systemie Ponzio.

Zadowolenia klienta z przeprowadzonych przez spółkę prac udokumentowane zostało rekomendacjami które dostępne są na stronie internetowej  www.ad.suwałki.pl.Zainteresowany? Poproś o ofertę!Więcej światła w domu – drzwi tarasowe od Stolbud Włoszczowa

Więcej światła w domu – drzwi tarasowe od Stolbud Włoszczowa

Duże przeszklenia lubimy za światło i ciepło, które...

Montaż systemem KIK poddany próbie ciśnieniowej

Montaż systemem KIK poddany próbie ciśnieniowej

Jednym z pierwszych inwestorów, którzy zdecydowali się...

OKNOTERM.pl nową marką salonów okiennych na Śląsku

OKNOTERM.pl nową marką salonów okiennych na Śląsku

Na rynku stolarki okiennej i drzwiowej zamajaczyła nam...

Coraz więcej okien DRUTEX-u w Meksyku

Coraz więcej okien DRUTEX-u w Meksyku

Udział rynku meksykańskiego w strukturze sprzedaży...

NIWA – metamorfoza autoryzowanego salonu OknoPlus

NIWA – metamorfoza autoryzowanego salonu OknoPlus

NIWA jest autoryzowanym salonem OknoPlus, który...» Więcej na subportalu okna