Loading
rozwiń

Przedsiębiorstwo A&D – podsumowanie roku

Przedsiębiorstwo A&D

fot. Przedsiębiorstwo A&D

Zobacz również:

oknoad

CLIMATOP FAMILY

Okno Capital Smart Stolbud Włoszczowa

fot. Przedsiębiorstwo A&D

fot. Przedsiębiorstwo A&D

Przedsiębiorstwo A&D Spółka Jawna z siedzibą w Suwałkach prężnie realizuje przyjęte cele na 2011 rok. W pierwszym kwartale spółka zakończyła prace związane z dostawą i montażem ślusarki aluminiowej na obiektach: PLAZA Suwałki, Aquapark Suwałki, Valdi Ceramika w Stąporkowie koło Kielc, Zebra Tower w Warszawie, Ratusz Staromiejski w Elblągu oraz Przejście Graniczne w Terespolu. W trzecim kwartale br. firma zakończyła prace związane z dostawą i montażem ślusarki aluminiowej na budynku przemysłowym przetwórstwa papieru w ISSESUND w Szwecji.

Ponadto dobiegają końca prace prowadzone przez spółkę w zakresie dostawy ślusarki aluminiowej na obiekcie Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz kompleksowe wykonanie zabudowy szklanej szybu windowego oraz balustrad na budowie Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej.

Spółka od początku bieżącego roku prowadzi również prace związane z wykonaniem i montażem ślusarki aluminiowej na obiektach: Park Technologiczny w Suwałkach oraz na budowie Miejskiego Centrum Usług Publicznych, Kultury i Sportu – Sala Koncertowo- Teatralna w Suwałkach.

Obecnie miedzy innymi przedsiębiorstwo A&D zostało wybrane przez Generalnego Wykonawcę do wykonania ślusarki aluminiowej na budowach: Szkoła Muzyczna II stopnia w Suwałkach, wielorodzinny budynek mieszkalny w Warszawie przy ul. Obrzeżnej oraz w Warszawie przy ul. Elsnera, budynek Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Centrum Badań Przedklinicznych w Warszawie,  Nowe Centrum Targowe w Gdańsku oraz Ośrodek Kultury Muzułmańskiej w Warszawie.

Jakość swoich wyrobów przedsiębiorstwo potwierdza posiadanymi certyfikatami na drzwi przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 115, EI 1 15/30, EI302 , EI245 i EI 2 60 oraz  dymoszczelne klasy Sa i Sm. Do posiadanych certyfikatów na drzwi przeciwpożarowe  w systemach Sapa i Aluprof spółka dołączyła uzyskany w bieżącym roku certyfikat na drzwi przeciwpożarowe w systemie Ponzio.

Zadowolenia klienta z przeprowadzonych przez spółkę prac udokumentowane zostało rekomendacjami które dostępne są na stronie internetowej  www.ad.suwałki.pl.

DRUTEX partnerem plebiscytu tygodnika „Piłka Nożna”

DRUTEX partnerem plebiscytu tygodnika „Piłka Nożna”

DRUTEX po raz kolejny został partnerem plebiscytu...

Co zrobić kiedy pojawi się pożar w budynku?

Co zrobić kiedy pojawi się pożar w budynku?

Nieodpowiednie zachowanie podczas pożaru może nieść...

Nowoczesny montaż okien, czyli o zaletach bloków podparapetowych

Nowoczesny montaż okien, czyli o zaletach bloków podparapetowych

Zastosowanie specjalistycznych rozwiązań, jak bloki...

Odpowiedni transport stolarki też jest ważny

Odpowiedni transport stolarki też jest ważny

Nim stolarka trafi na miejsce budowy, często pokonuje...

Nowy wzór głowiczki w ofercie Kwasny Carvings

Nowy wzór głowiczki w ofercie Kwasny Carvings

Kwasny Carvings wprowadził do swojej oferty nowy wzór...» Więcej na subportalu okna