Loading
rozwiń

Przedsiębiorstwo A&D – podsumowanie roku

Przedsiębiorstwo A&D

fot. Przedsiębiorstwo A&D

fot. Przedsiębiorstwo A&D

fot. Przedsiębiorstwo A&D

Przedsiębiorstwo A&D Spółka Jawna z siedzibą w Suwałkach prężnie realizuje przyjęte cele na 2011 rok. W pierwszym kwartale spółka zakończyła prace związane z dostawą i montażem ślusarki aluminiowej na obiektach: PLAZA Suwałki, Aquapark Suwałki, Valdi Ceramika w Stąporkowie koło Kielc, Zebra Tower w Warszawie, Ratusz Staromiejski w Elblągu oraz Przejście Graniczne w Terespolu. W trzecim kwartale br. firma zakończyła prace związane z dostawą i montażem ślusarki aluminiowej na budynku przemysłowym przetwórstwa papieru w ISSESUND w Szwecji.

Ponadto dobiegają końca prace prowadzone przez spółkę w zakresie dostawy ślusarki aluminiowej na obiekcie Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz kompleksowe wykonanie zabudowy szklanej szybu windowego oraz balustrad na budowie Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej.

Spółka od początku bieżącego roku prowadzi również prace związane z wykonaniem i montażem ślusarki aluminiowej na obiektach: Park Technologiczny w Suwałkach oraz na budowie Miejskiego Centrum Usług Publicznych, Kultury i Sportu – Sala Koncertowo- Teatralna w Suwałkach.

Obecnie miedzy innymi przedsiębiorstwo A&D zostało wybrane przez Generalnego Wykonawcę do wykonania ślusarki aluminiowej na budowach: Szkoła Muzyczna II stopnia w Suwałkach, wielorodzinny budynek mieszkalny w Warszawie przy ul. Obrzeżnej oraz w Warszawie przy ul. Elsnera, budynek Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Centrum Badań Przedklinicznych w Warszawie,  Nowe Centrum Targowe w Gdańsku oraz Ośrodek Kultury Muzułmańskiej w Warszawie.

Jakość swoich wyrobów przedsiębiorstwo potwierdza posiadanymi certyfikatami na drzwi przeciwpożarowe o odporności ogniowej EI 115, EI 1 15/30, EI302 , EI245 i EI 2 60 oraz  dymoszczelne klasy Sa i Sm. Do posiadanych certyfikatów na drzwi przeciwpożarowe  w systemach Sapa i Aluprof spółka dołączyła uzyskany w bieżącym roku certyfikat na drzwi przeciwpożarowe w systemie Ponzio.

Zadowolenia klienta z przeprowadzonych przez spółkę prac udokumentowane zostało rekomendacjami które dostępne są na stronie internetowej  www.ad.suwałki.pl.

PHU Zieliński – jakość za rozsądną cenę

PHU Zieliński – jakość za rozsądną cenę

PHU Zieliński to producent w systemie Schüco. Firma...

Pierwszy rok działalności BAKO – jak się rozwija nowy producent?

Pierwszy rok działalności BAKO – jak się rozwija nowy producent?

Dni, a niejednokrotnie noce, spędzone na ciężkiej...

Wielkie otwarcie nowej hali Eko-Okien

Wielkie otwarcie nowej hali Eko-Okien

35 tysięcy metrów – tyle oficjalnie liczy już...

Konkurs International VELUX Award 2014 rozstrzygnięty

Konkurs International VELUX Award 2014 rozstrzygnięty

Znamy zwycięzców międzynarodowego konkursu IVA 2014....

Stolbud Włoszczowa udziela wskazówek, jak wybierać stolarkę

Stolbud Włoszczowa udziela wskazówek, jak wybierać stolarkę

Każdy z nas chciałby wybrać jak najbardziej optymalnie...» Więcej na subportalu okna