Pasedo: akcesoria do produkcji bram

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma PASEDO z Zawiercia na Śląsku od kilku lat prężnie działa na polskim rynku, produkując części do bram garażowych.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości komponentów do bram segmentowych, które wykorzystywane są również w innych krajach Europy. Dzięki nowoczesnym technologiom i zarządzaniu jesteśmy godnym zaufania partnerem – mówi właściciel firmy, Pan Przemysław Wiślak.

Firma Pasedo nieustannie poszerza swój asortyment, by sprostać wymogom nawet najbardziej wybrednej Klienteli. Obok szerokiej gamy profili, okuć czy zawiasów, w ofercie firmy znajdziemy również sprężyny, bębny, uszczelki, liny, podpory, rolki, łożyska, czyli nieomalże wszystkie akcesoria do produkcji bram.

Dążąc do zaspokojenia potrzeb swoich odbiorców, obok standardowej oferty, pracownicy Pasedo realizują również zapytania nietypowe.


Nieustannie pracujemy nad podniesieniem efektywności i sprawności działania, aby w jak najkrótszym czasie móc zaspokoić oczekiwania naszych Klientów – dodaje Pan Przemysław.

Dzięki temu, że firma Pasedo jest producentem, może sobie pozwolić na oferowanie Klientom wyrobów po bardzo atrakcyjnych cenach.

Jakiś czas temu firma wprowadziła do swej oferty nowości w postaci zestawu prowadnic poziomych i pionowych dla bram o nadprożu powyżej 70, 200 oraz 350 mm.

W marcu tego roku – w wyniku badań przeprowadzonych przez Instytut Techniki Budowlanej – PASEDO uzyskała certyfikat zgodności z normą EN 13241-1 na części do segmentowych bram garażowych, co uprawnia ją do posługiwania się znakiem CE.

Więcej informacji na stronie ->http://www.pasedo.pl/Zainteresowany? Poproś o ofertę!Tkaniny roletowe SCREEN od Franc Gardiner

Tkaniny roletowe SCREEN od Franc Gardiner

Tkaniny roletowe SCREEN pomagają w zachowaniu optymalnej...

Rolety z wymienną tkaniną od BlocBlinds

Rolety z wymienną tkaniną od BlocBlinds

Roleta jako aktywny element wystroju wnętrza, marketingu...

Pielęgnacja i konserwacja żaluzji fasadowych przed zimą

Pielęgnacja i konserwacja żaluzji fasadowych przed zimą

Bezproblemowe, wieloletnie użytkowanie żaluzji...

Alutech – w biznesie od 20 lat

Alutech – w biznesie od 20 lat

Dla Grupy ALUTECH ostatnie dwadzieścia lat były...

Nowy budynek Nice oddany do użytku

Nowy budynek Nice oddany do użytku

Nowy budynek biurowy wraz z halą magazynowo-serwisową...» Więcej na subportalu osłony, bramy