Dni Otwartych Markiz coraz bliżej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

» Dni Otwartych Markiz już w kwietniu
» Duże zainteresowanie inicjatywą ze strony monterów oraz dostawców
» Forum wymiany wiedzy i doświadczeń oraz okazja do zwiększenia sprzedaży
» Lista uczestników akcji nadal otwarta

Już w kwietniu rusza ogólnopolska inicjatywa czołowych firm z branży osłon tarasowych. Podczas tegorocznej edycji Dni Otwartych Markiz uczestnicy postawili sobie za cel propagowanie nowych produktów, edukację klientów, a przede wszystkim – skuteczną sprzedaż produktów ze swojej oferty.

Aby przedsięwzięcie mogło się udać, potrzebna jest współpraca całej branży – mówi Tomasz GRZEGORZ z firmy MAG, jeden z koordynatorów akcji. – Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z zainteresowaniem nie tylko firm monterskich, ale także naszych dostawców. Do akcji przyłączyli się: Somfy, Renson, Dragon oraz Markilux. Każda z firm zaangażowała się w stworzenie ogólnopolskiej kampanii skierowanej do klienta końcowego.

Dla uczestników Dni Otwartych Markiz wydarzenie jest nie tylko okazją do zwiększenia sprzedaży. Akcja jest forum wymiany wiedzy i doświadczeń, co przekuwa się już w wymierne korzyści dla uczestników. W trakcie przygotowań czterem firmom udało się na przykład uzgodnić wspólny transport towarów z Belgii, oszczędzając tym samym dużą ilość gotówki. Innym przykładem jest realizacja dwóch pergoli, której firmy podjęły się wspólnie. Piotr ŻMIDZIŃSKI nie widzi w tych wydarzeniach nic nadzwyczajnego: od dawna czerpiemy korzyści ze współpracy z naszą zaprzyjaźnioną konkurencją.

Targi BUDMA w Poznaniu były dobrą okazją do spotkania grupy oraz dostawców. Uczestnicy przy wspólnej kolacji mogli spędzić miły wieczór, wymienić się doświadczeniami i podjąć bieżące decyzje dotyczące akcji. Naładowani pozytywną energią uczestnicy wrócili do swoich codziennych obowiązków. W ocenie wielu firm, takie spotkania zwiększają satysfakcję z pracy. Lista uczestników akcji nie jest jeszcze zamknięta. Organizatorzy nadal zapraszają do uczestnictwa lokalnych liderów rynków markiz, pergoli i żagli przeciwsłonecznych.
 
» O akcji

Dni Otwartych Markiz 2016 to akcja organizowana przez konsorcjum firm MAG, Wiolla i Żmidziński. Do współpracy w stworzeniu ogólnopolskiej akcji firmy zapraszają przedsiębiorstwa obsługujące detaliczny rynek markiz, pergoli i żagli z całego kraju oraz wiodących dostawców. Dzięki wspólnemu budżetowi, firmy liczą na stworzenie silnego impulsu do rozwoju całej branży i edukację klientów. Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie www.dniotwartychmarkiz.pl

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Integralna część elewacji – roleta do zabudowy Invisio w ofercie Awilux

Integralna część elewacji – roleta do zabudowy Invisio w ofercie Awilux

Zoptymalizowane pod względem fizyki budowlanej systemy...

EVO – nowy system do automatyzacji zasłon

EVO – nowy system do automatyzacji zasłon

Osłona przed słońcem oraz ochrona prywatności za...

Nowe salony dołączyły do sieci KRISHOME

Nowe salony dołączyły do sieci KRISHOME

KRISPOL, jeden z wiodących polskich producentów...

WIŚNIOWSKI na targach NORDBYGG 2018 w Sztokholmie

WIŚNIOWSKI na targach NORDBYGG 2018 w Sztokholmie

Międzynarodowe Targi NORDBYGG w Sztokholmie to...

Grupa Nice przejmuje większościowy pakiet udziałów w Abode Systems Inc.

Grupa Nice przejmuje większościowy pakiet udziałów w Abode Systems Inc.

Nice został większościowym udziałowcem w firmie Abode...» Więcej na subportalu osłony, bramy