DRUTEX opracował własny system rolet aluminiowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

DRUTEX przedstawił na międzynarodowych targach FENSTERBAU FRONTALE ofertę własnych rolet aluminiowych. Nowe systemy rolet adaptacyjnych własnej produkcji są dostępne w wymiarach 137, 135 i 180 mm.

Do wyboru firma oferuje trzy rodzaje skrzynek: SK 45 (roleta 45 stopni), półokrągłe SP (roleta podtynkowa) oraz okrągłe SKO (roleta typu owal). Rolety w całości wykonane są z aluminium, dostępne w wybranych odcieniach palety RAL i drewnopodobnych. Pancerz zbudowany jest z profili aluminiowych, wypełnionych pianką poliuretanową. Wszystkie oferowane systemy są w 100% – od skrzyni do lamelek – projektowane i produkowane przez Drutex, aby spełnić wymagania przedsiębiorstwa zarówno w kwestii jakości, jak i wydajności produkcji.

Nieustannie dążymy do unowocześniania jakości i oferty naszych produktów. Stawiamy na niezależność i pełną kontrolę całego procesu produkcyjnego. Opracowanie oferty własnych rolet aluminiowych jest kolejnym krokiem na drodze naszego rozwoju, umożliwiającym oferowanie Klientom produktów w pełni odpowiadających ich potrzebom i oczekiwaniom rynku. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów stolarki, który wytwarza rolety samodzielnie od A do Z.  Dzięki temu kontrolujemy ich jakość w 100%. W najbliższym czasie zaprezentujemy również nasz własny system rolet nakładanych z PVC – mówi Bogdan Gierszewski, Dyrektor Produkcji DRUTEX.

Rolety adaptacyjne Drutex dostępne są już także ze zintegrowaną moskitierą. Istnieje także opcja podłączenia do systemu alarmowego, co umożliwia inteligentne zarządzanie domem. Obok klasycznej obsługi manualnej, DRUTEX oferuje systemy sterowania za pomocą klucza lub wyłącznika. Najbardziej komfortowa i najnowocześniejsza znajdująca się w ofercie opcja polega na wbudowaniu systemu sterowania RTS, umożliwiającego otwieranie i zamykanie rolety za pomocą pilota lub smartfona czy tableta.

Nowości w zakresie systemów rolet oraz stolarki okienno-drzwiowej można obejrzeć na trwających do 19 marca 2016 targach FensterbauFrontale na stoisku 7-337.Kontakt do redakcji oknonet.pl
Zainteresowany? Poproś o ofertę!Tkaniny roletowe SCREEN od Franc Gardiner

Tkaniny roletowe SCREEN od Franc Gardiner

Tkaniny roletowe SCREEN pomagają w zachowaniu optymalnej...

Rolety z wymienną tkaniną od BlocBlinds

Rolety z wymienną tkaniną od BlocBlinds

Roleta jako aktywny element wystroju wnętrza, marketingu...

Pielęgnacja i konserwacja żaluzji fasadowych przed zimą

Pielęgnacja i konserwacja żaluzji fasadowych przed zimą

Bezproblemowe, wieloletnie użytkowanie żaluzji...

Alutech – w biznesie od 20 lat

Alutech – w biznesie od 20 lat

Dla Grupy ALUTECH ostatnie dwadzieścia lat były...

Nowy budynek Nice oddany do użytku

Nowy budynek Nice oddany do użytku

Nowy budynek biurowy wraz z halą magazynowo-serwisową...» Więcej na subportalu osłony, bramy