Cichobieżne napędy do rolet

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Cichobieżne napędy do rolet

Są niezawodne, długowieczne i nie wymagają konserwacji. Obsługiwane są automatycznie za przyciśnięciem guzika. Łatwe w montażu napędy można zamontować w wałach o średnicy 40, 60, 70 mm. Zajmują one mało miejsca i, dzięki wbudowanemu termostatowi, chronione są przez przeciążeniem.

Samodzielny, automatyczny wyłącznik krańcowy ACS-E
Opracowany przez firmę elero system ACS-E oferuje całą gamę zalet. Niezależnie od tego, czy opuszczane rolety napotykają na przeszkodę, czy też, na przykład, przymarzną do parapetu - inteligentny napęd ACS-E rozpoznaje przeszkodę i natychmiast wyłącza się samodzielnie. W ten sposób zapobiec można uszkodzeniu rolet, napędu i przeszkody.

Napędy ASC-868 z wbudowanym odbiornikiem fal radiowych
Nowe napędy sterowane falami radiowymi dostępne są w różnych rozmiarach oraz pasują do wszystkich dostępnych przekrojów wałów od 40 mm.

Napędy posiadają funkcję ACS-E, pozwalającą na rozpoznanie przeszkody lub usterki. Ich wielką zaletą jest montaż - zbędne jest prowadzenie przewodów do przełącznika, co skraca czas instalacji i pomaga uniknąć nieporządku. Jest to ważnym atutem szczególnie podczas prac renowacyjnych.

Dziecinnie łatwy montaż i prosta regulacja
Górną krańcówkę ustawia się przez podniesienie rolety do mechanicznego ogranicznika. Dolna pozycja krańcowa ustawia się automatycznie przy opuszczaniu rolety. Późniejsze regulowanie krańcówek jest zbędne i oznacza szybszy i łatwiejszy montaż.

Napęd ACS-E można oczywiście wmontować zarówno z prawej jak i lewej strony - dotyczy to zarówno napędów ACS-E jak i napędów do rolet ACS 868.

Źródło
Miesięcznik ŚWIAT SZKŁAZainteresowany? Poproś o ofertę!Żaluzje poziome aluminiowe – rozwiązanie dostosowane do każdego wnętrza

Żaluzje poziome aluminiowe – rozwiązanie dostosowane do każdego wnętrza

Żaluzje poziome wewnętrzne to jedne z najczęściej...

Subtelny design rolet AINO od Vertex S.A.

Subtelny design rolet AINO od Vertex S.A.

Vertex S.A. dla osób ceniących subtelność...

Brama w modnej odsłonie

Brama w modnej odsłonie

Budownictwo mieszkaniowe również podlega modom. To...

WIŚNIOWSKI wyrusza na podbój Sztokholmu

WIŚNIOWSKI wyrusza na podbój Sztokholmu

SKYDD to impreza w całości poświęcona nowoczesnym...» Więcej na subportalu osłony, bramy