| Wyświetleń:290

Jak w 10 krokach wybrać optymalną kontrolę dostępu do drzwi?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Klient stał się bardziej świadomy oferowanych systemów kontroli dostępu do drzwi i ma większe i często bardzo konkretne wymagania.

fot. Idencom

Klient stał się bardziej świadomy oferowanych systemów kontroli dostępu do drzwi i ma większe i często bardzo konkretne wymagania.


Jako producent kontroli dostępu dla producentów drzwi, Idencom bardzo często otrzymuje od klientów ostatecznych prośby o pomoc, gdyż producent drzwi nie chce w wybranym przez nich rozwiązaniu zamontować kontroli dostępu. Mimo coraz większej popularności systemów kontroli dostępu implementowanych w drzwiach, wciąż duża część producentów nie potrafi poradzić sobie z tym wyzwaniem. W związku z tym Idencom przygotował krótki poradnik, który ma pomóc producentom drzwi i/lub handlowcom z branży w wyborze optymalnej kontroli dostępu do drzwi.

1. Klient stał się bardziej świadomy oferowanych systemów kontroli dostępu do drzwi i ma większe i często bardzo konkretne wymagania. Dlatego jeśli zajmujesz się branżą produkcji drzwi, na wstępie powinieneś zapoznać się z dostępnymi ofertami systemów zabezpieczeń na rynku w celu zapewnienia klientowi szerokiego wyboru produktów.

2. Zdefiniuj potrzeby i preferencje klienta. Dowiedz się, co dla niego jest ważne. Coraz więcej klientów interesuje się innowacyjnymi rozwiązaniami. Jednego klienta interesuje czytnik linii papilarnych, inny może wybrać prostsze rozwiązanie – klawiaturę z kodem, a jeszcze inny klient może zainteresować się podwójnym zabezpieczeniem, a więc klawiaturą z funkcją Bluetooth lub nowością na karty – systemem RFID.

3. System, który wybieramy, powinien zwiększać bezpieczeństwo klienta. Drzwi przede wszystkim mają za zadanie chronić mieszkańców, dlatego upewnij się, czy systemy bezpieczeństwa posiadają certyfikaty potwierdzające ich niezawodność.

4. Sprawdź właściwości systemu, czy są odporne na próbę manipulacji od zewnątrz, na trudne warunki atmosferyczne i czy są wykonane ze szlachetnej stali czy tylko z tworzywa.

5. Dowiedz się, jak wygląda implementacja kontroli dostępu w drzwiach. Prosty i szybki montaż i kompatybilność z zamkami ułatwią Ci pracę i wykluczą ewentualne problemy podczas produkcji.

6. Kieruj się nie tylko ceną, ponieważ często niższa cena oznacza gorszą jakość i może doprowadzić go generowania problemów i jeszcze większych kosztów.

7. Zwracaj uwagę na działalność producenta systemów zabezpieczeń, jaką posiada opinię i czy na pewno zna się na tym, co robi.

8. System bezpieczeństwa w drzwiach powinien zapewnić klientowi komfort i wygodę poprzez łatwe zarządzanie drzwiami. Domownicy cenią sobie szybkie i bezproblemowe wejście i wyjście z mieszkania.

9. Ważnym elementem jest wzbogacenie drzwi o element nowoczesności. Upewnij się, że oferowana kontrola dostępu jest innowacyjna.

10. Efekt wizualny jest również ważny dla klientów. Z tego powodu producenci drzwi powinni dopasować swoje dobrze prezentujące się drzwi do kontroli dostępu, która jest coraz efektowniejsza.
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w maju 2021 roku

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w maju 2021 roku

Zaplanowany na wrzesień br. XI Kongres Stolarki...

Nowa fasada elementowa Schüco AF UDC 80 na badaniach

Nowa fasada elementowa Schüco AF UDC 80 na badaniach

Nowa aluminiowa fasada elementowa Schüco AF UDC 80...

Czarna elegancja – nowe akcesoria i aplikacje do wypełnień drzwiowych Perito

Czarna elegancja – nowe akcesoria i aplikacje do wypełnień drzwiowych Perito

Już od dziś można wybrać stylowe czarne pochwyty w...

Promocja drzwi panelowych oraz nowe wzory serii AP w ofercie ALUPROF

Promocja drzwi panelowych oraz nowe wzory serii AP w ofercie ALUPROF

Drzwi wejściowe to wizytówka nowoczesnego domu. Powinny...

Jak zamontować napęd na oknie? Montaż na ramie krok po kroku

Jak zamontować napęd na oknie? Montaż na ramie krok po kroku

Automatyka okienna to nie tylko wygoda, ale także lepsza...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria