Aż cztery produkty dormakaba nagrodzone w German Design Award

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Cztery nowe produkty dormakaba otrzymały nagrodę German Design Award w kategorii Budownictwo (Building). Ogłoszenie wyników odbyło się 10 lutego we Frankfurcie. Wyróżnione produkty to: samozamykacz TS 93 G-EMR UBIVIS, okucie OGRO w nowym designie XEA, okucie C-lever Pro i okucie C-lever Compact.  

» Samozamykacz TS 93 G-EMR UBIVIS

Samozamykacz dormakaba z szyną, w której wbudowana została czujka dymowa oraz elektroblokada, a całość zasilana jest bateriami. Samozamykacz oraz szyna dostępne są w nowym, wielokrotnie nagradzanym designie XEA, dla którego charakterystyczną cechą są zaokrąglone krawędzie. Bateria w urządzeniu wystarcza na 16 miesięcy i bardzo łatwo ją wymienić na nową.   

» Okucia OGRO w nowym designie XEA 

Klamki OGRO zostały stworzone, aby spełniać najwyższe standardy dotyczące wzornictwa oraz właściwości użytkowych. dormakaba stworzyła nową serię okuć OGRO w nowym designie XEA. XEA to nie tylko prostota użytkowania, ale także estetyczny wygląd, który osiągamy w połączeniu z innymi produktami dormakaba w nowym wzornictwie, do których należą okucia Mundus i Matrix, samozamykacze TS 98 XEA oraz terminale ewakuacyjne. 

» Okucia C-lever Pro

C-lever Pro to nowe okucie spełniające najwyższe wymagania techniczne, wykonane w nowej konstrukcji, która doskonale wpasowuje się w wielokrotnie nagradzaną gamę produktów Kaba Evolo. Okucia są odpowiednie do standardowych drzwi zewnętrznych i drzwi o podwyższonych wymaganiach bezpieczeństwa. C-lever Pro oferuje nie tylko ochronę antywłamaniową i przeciwpożarową, ale także jest rozwiązaniem, które sprawdzi się na wyjściach i drogach ewakuacyjnych. 

» Okucia C-lever Compact

Opierając się na mocnych stronach istniejącego systemu, okucia C-lever Compact zostały całkowicie przeprojektowane. Nieporównywalnie prostszy montaż przy użyciu tylko dwóch śrub, szybka modernizacja i dostępność opcji bezprzewodowej to cechy, które wyróżniają nowe rozwiązanie dormakaba. Ponadto dostępna jest wersja do drzwi szklanych, która idealnie komponuje się z zamkiem Junior Office. Innowacyjna konstrukcja pozwala na zamontowanie C-lever Compact do góry nogami: ogromna korzyść dla drzwi w ciasnych pomieszczeniach.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Jak przygotować okna do badań laboratoryjnych?

Jak przygotować okna do badań laboratoryjnych?

Zgodnie z wymaganiami norm badawczych, okno do badań...

Elektroniczna klamka Winkhaus do drzwi wewnętrznych

Elektroniczna klamka Winkhaus do drzwi wewnętrznych

System Winkhaus blueSmart posiada szeroki asortyment...

Niezwykły park maszynowy na targach GLASS

Niezwykły park maszynowy na targach GLASS

Ekspozycja najnowszych maszyn i urządzeń do transportu...

Statyka i termika profili PVC – kombinacje

Statyka i termika profili PVC – kombinacje

Czy profile białe i kolorowe różnią się...

Orgadata na targach BATIMAT w Paryżu

Orgadata na targach BATIMAT w Paryżu

BATIMAT to międzynarodowe targi budowlane, które miały...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria