Zasuwnica wielopunktowa KFV AS 3600 TA z odblokowaniem dziennym

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zasada działania zasuwnicy jest równie prosta, co efektywna, i pozwala na wygodne ryglowanie i odryglowanie drzwi wejściowych do budynków.

fot. SIEGENIA-AUBI

Zasada działania zasuwnicy jest równie prosta, co efektywna, i pozwala na wygodne ryglowanie i odryglowanie drzwi wejściowych do budynków.


Łatwość obsługi oraz możliwość wyjścia na zewnątrz bez konieczności posiada­nia klucza jest możliwa dzięki opcji ze zintegrowanym odblokowaniem dziennym.

fot. SIEGENIA-AUBI

Łatwość obsługi oraz możliwość wyjścia na zewnątrz bez konieczności posiada­nia klucza jest możliwa dzięki opcji ze zintegrowanym odblokowaniem dziennym.

Automatyczna zasuwnica wielopunktowa AS 3600 to nowe rozwiązanie od SIEGENIA KFV, które zapewnia bezpieczeństwo, a przy tym łatwe i niezawodne ryglowanie oraz odryglowanie drzwi. Obsługa zasuwnicy AS 3600 KFV może być jeszcze bardziej komfortowa dzięki funkcji odblokowania dziennego w zamku głównym. Dezaktywowanie funkcji automatycznej umożliwia wchodzenie i wychodzenie z budynku bez użycia klucza. 

  
Automatyczne bolce ze zintegrowanym mechanicznym wyzwalaczem wysuwają się na 20 mm, powodując jednoczesne zwolnienie obu haków, które blokują się w elementach ramowych. Pozytywnym efektem ubocznym jest ochrona drzwi przed wypaczaniem, gdyż są one skutecznie dociskane do ościeżnicy przez elementy ryglujące. W dyskretny sposób poradzono sobie również z kontrolą rodzicielską – zabezpieczenie ryglowania, znacznie utrudnia niezauważone wyjście z domu. 
  
Zasuwnica może być również wyposażona w funkcję automatycznego odryglowania. Po zamontowaniu elektromechanicznego A-napędu, możliwa jest wygodna obsługa drzwi za pomocą zewnętrznych systemów kontroli dostępu lub podpięcie pod przycisk domofonu. Kolejne zalety zasuwnicy AS 3600 widoczne są w fazie produkcyjnej. Rozwiązanie jest w pełni kompatybilne z systemem modułowym SIEGENIA KFV i wykorzystuje standardowe elementy ramowe KFV, dzięki czemu pozwala producentom drzwi oszczędzać czas i pieniądze. 
  
Korzyści dla producentów:

» mechaniczny wyzwalacz działający w szerokim zakresie tolerancji
» zapadki i haki zamków dodatkowych z zabezpieczeniem ryglowania
» możliwość zastosowania w drzwiach prawych i lewych, łatwe przestawianie zapadki
» oszczędność czasu i kosztów produkcji
» możliwość doinstalowania A-napędu
» możliwość doinstalowania sztywnego łańcucha T3 (obsługa tylko od wewnątrz)
» montowana fabrycznie opcja sztywnego łańcucha T4 (obsługa od wewnątrz i od zewnątrz)
» funkcja odblokowania dziennego 

Maksymalna elastyczność, dzięki szerokim możliwościom doposażeniowym


Łatwość obsługi oraz możliwość wyjścia na zewnątrz bez konieczności posiadania klucza jest możliwa dzięki opcji ze zintegrowanym odblokowaniem dziennym. Tymczasowa dezaktywacja funkcji automatycznej umożliwia powrót do budynku poprzez zwykłe pchnięcie drzwi. Przy tym rozwiązaniu wymagane jest zastosowanie zapadki dzień/noc KFV lub elektrozaczepu. 

Wszystkie zalety w skrócie:

» możliwość wyjścia i wejścia do budynku bez konieczności posiadania klucza dzięki zintegrowanej w ryglu głównym funkcji odblokowania dziennego

» możliwość dezaktywacji funkcji automatycznej za pomocą dźwigni blokującej umieszczonej w zamku głównym

» funkcja odblokowania dziennego realizowana za pomocą zapadki dzień/noc KFV lub elektrozaczepu zamontowanego w części ramowej  

Ponadto AS 3600 daje szerokie możliwości zastosowania dodatkowych elementów doposażeniowych. Przykładem jest sztywny łańcuch, który zapewnia ochronę przed dostępem osób nieuprawnionych i który można łatwo zablokować, przekręcając gałkę od wewnętrznej strony. Odblokowanie z zewnątrz jest możliwe za pomocą klucza. Kolejna opcja to A-napęd zapewniający najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki niemu proces otwierania drzwi odbywa się automatycznie. Drzwi można otworzyć za pomocą czytnika linii papilarnych lub aplikacji KFVkeyless zainstalowanej na telefonie komórkowym.


#drzwi_zewnetrzne, #okucia_drzwiowe, #zasuwnice_drzwiowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Najnowszy raport branżowy: analiza czołowych dostawców

Najnowszy raport branżowy: analiza czołowych dostawców

Choć ryzyka nie da się wyeliminować całkowicie, to na...

Okna dla młodych?

Okna dla młodych?

Centrum Analiz Branżowych sprawdziło, jakie marki...

Walka o czyste powietrze: jak się ochronić przed smogiem?

Walka o czyste powietrze: jak się ochronić przed smogiem?

Trwająca od kilku lat dyskusja na temat katastrofalnego...

Jak uchronić dzieci przed uszkodzeniami dłoni i palców?

Jak uchronić dzieci przed uszkodzeniami dłoni i palców?

Uszkodzenia dłoni i palców, wynikające z...

1. Wiedeński Kongres Okien

1. Wiedeński Kongres Okien

27-28 czerwca 2019 odbędzie się pierwszy Wiedeński...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria