Zen – designerskie modele klamek Linea Cali

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zen to słowo powszechnie kojarzące się z medytacją, które definiuje również jeden z nurtów buddyzmu. Identyczną nazwę nosi także rodzina nowoczesnych klamek, gałek i uchwytów drzwiowych prestiżowej włoskiej marki Linea Cali. Znajdziemy w niej cztery atrakcyjne modele: Zen, Zen Fusion, Zen Mesh oraz Zen Wengé, które różnią się od siebie drobnymi dekoracyjnymi detalami oraz wariantami wykończenia.


Zen to nowoczesny model, zaprojektowany w bardzo popularnym obecnie minimalistycznym stylu. Wyróżnia go linearna forma oparta na tradycyjnych geometrycznych kształtach oraz brak elementów ozdobnych. Taka klamka idealnie pasuje do wszystkich nowocześnie urządzonych wnętrz. Do wyboru jest wariant z rękojeścią na kwadratowym oraz na długim szyldzie, 4-skokowa klamka okienna z antywłamaniowym systemem SmartBlock, klamko-gałka z uchwytem drzwiowym na długim szyldzie, klamka z jednym lub dwoma uchwytami drzwiowymi na długim szyldzie oraz uchwyty drzwiowe 180 / 282 mm. 

Model Zen Fusion wyróżnia nowoczesny design wzbogacony o elementy ozdobne przypominające liście, kwiaty oraz łodygi roślin. Połączenie prostych kształtów z wyszukanymi zdobieniami sprawia, że klamki Zen Fusion sprawdzą się idealnie we wszystkich wnętrzach znajdujących się w pieczołowicie odrestaurowanych kamienicach, klasycznych willach, postindustrialnych loftach oraz apartamentowcach. Dostępne są cztery rodzaje wykończenia, dzięki czemu wybrany wariant można łatwo dopasować do kolorystyki wnętrza. 

Zen Mesh to wariant klamki Zen z rękojeścią ozdobioną kryształami marki Swarovski. Mieniące się feerią barw kryształy rozświetlą każde wnętrze, nadając pomieszczeniu luksusowy oraz prestiżowy charakter. Model Zen Mesh stanowi także znakomitą ozdobę każdych eleganckich i starannie wykończonych drzwi. Oprócz klasycznych klamek na kwadratowym / długim szyldzie, dostępne są również gałki (obrotowa oraz stała), a także klamko-gałka stała oraz klamka okienna z antywłamaniowym systemem SmartBlock. Dodatkowo można zaopatrzyć się w klamkę z uchwytem drzwiowym / uchwytami drzwiowymi oraz w same uchwyty drzwiowe. 

Klamka Zen Wengé to doskonały dodatek do wszystkich drewnianych drzwi oraz pomieszczeń, wyposażonych w drewniane meble lub posiadających drewniane podłogi. Rękojeść tego modelu zdobi prawdziwe egzotyczne drewno pozyskiwane z rzadkiego gatunku drzewa Millettia laurentii, które rośnie wyłącznie w środkowo-zachodniej części Afryki. Charakterystyczne właściwości drewna wenge to wysoka twardość, duża odporność na ścieranie oraz ciemne zabarwienie. Model Zen Wengé można zamawiać w wykończeniu chromowanym, chromowanym matowym oraz pozłacanym. Do wyboru są nie tylko klamki na kwadratowym / długim szyldzie, ale także klamka okienna z antywłamaniowym systemem SmartBlock, klamka z uchwytem / uchwytami drzwiowymi, klamko-gałka stała oraz uchwyt drzwiowy 282 mm.      

Oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Linea Cali na terenie Polski jest firma NOVET. 

#okucia_drzwiowe, #klamki_drzwiowe, #klamki_LineaCali, #klamki_Zen

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

NOVET Sp. J. Kaczmarek i Wspólnicy

95-030 Rzgów, Gospodarz
ul. Cegielniana 15
tel.: +48 42 214 29 33
Fax: +48 42 214 29 35
e-mail: bok@novet.eu
http://www.novet.eu/Wietrzenie zimą – jak to robić z głową?

Wietrzenie zimą – jak to robić z głową?

Jak prawidłowo wentylować mieszkanie w okresie zimowym,...

Wyjątkowy jubileusz ISEO

Wyjątkowy jubileusz ISEO

2019 rok jest jubileuszowym w historii włoskiej firmy...

Zarząd D+H w powiększonym składzie

Zarząd D+H w powiększonym składzie

Z dniem 1 stycznia 2019 r. w skład zarządu D+H Polska...

System drzwi panelowych SP800i+ od Aliplast

System drzwi panelowych SP800i+ od Aliplast

Grupa systemów drzwiowych SP800 wzbogaciła się o...

BUDMA 2019 – wszystko co powinieneś wiedzieć o targach w pigułce

BUDMA 2019 – wszystko co powinieneś wiedzieć o targach w pigułce

Od 12 do 15 lutego odbędą się najważniejsze w tej...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria