Jesienna wizyta NOVET w OTLAV

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W październiku partnerzy handlowi NOVET, którzy w pierwszej połowie roku osiągnęli najwyższe obroty ze sprzedaży zawiasów Invisacta, Exacta oraz Ursus, odbyli wyjazd szkoleniowy do Włoch. Jego głównym celem była wizyta w siedzibie firmy Otlav w miejscowości Santa Lucia di Piave.  


Na wszystkich największe wrażenie wywarła wizyta w fabryce, w której proces produkcji został w pełni zautomatyzowany. Nawet komponenty do produkcji zawiasów dowożone są do maszyn przez autonomiczne wózki widłowe sterowane komputerowo. Dzięki temu firma może zaoferować najwyższej klasy produkty o jednakowych parametrach technicznych i użytkowych. Dodatkowo cały proces produkcji odbywa się wyłącznie na terenie Włoch w fabryce należącej do Otlav. W praktyce oznacza to pełną kontrolę nad jakością wytwarzanych zawiasów.   

W trakcie oficjalnej prezentacji uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z historią firmy. Początki Otlav sięgają lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Na przestrzeni zaledwie kilkudziesięciu lat firma stała się jednym z wiodących europejskich producentów zawiasów. Obecnie dysponuje bardzo szeroką ofertą modeli, dedykowanych niemal do wszystkich rodzajów drzwi. Otlav stale rozwija swoje linie produktów, dzięki czemu jest w stanie na bieżąco odpowiadać na aktualne zapotrzebowanie ze strony klientów. 

Przykładem jest rodzina zawiasów wpuszczanych Invisacta. Wraz z nowymi propozycjami liczy obecnie osiem modeli, które różnią się nośnością, odpornością ogniową oraz zakresem regulacji. Większość z nich charakteryzuje się płytką częścią ościeżnicową, wynoszącą zaledwie 21 mm. Montaż zawiasów i ich ewentualną wymianę ułatwiają wspólne dla poszczególnych grup zawiasów wymiary frezowania: 23x120 mm dla modeli Invisacta 230, Invisacta 235, Invisacta 232 oraz 30x120 mm dla modeli Invisacta 300, Invisacta 303 oraz Invisacta 305.

Oprócz zawiasów wpuszczanych dużą popularnością cieszą się również zawiasy wkręcane Exacta z regulacją 3D oraz zawiasy wkręcane Ursus z regulacją 3D, dedykowane do ciężkich drzwi. Innym bardzo ciekawym rozwiązaniem są dwuczęściowe oraz trzyczęściowe zawiasy Rollacta, dedykowane do stolarki PCV.  

Dla partnerów handlowych NOVET wyjazd do Włoch był nie tylko znakomitą okazją do zdobycia cennej wiedzy, ale także do wymiany poglądów oraz doświadczeń. Pomimo dość napiętego harmonogramu wizyty, oprócz odwiedzin w siedzibie firmy Otlav, udało się również wygospodarować czas na zwiedzanie położonych w pobliżu bardzo atrakcyjnych miast: Wenecji i Treviso.  

#zawiasy_drzwiowe, #zawiasy_Otlav

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

NOVET Sp. J. Kaczmarek i Wspólnicy

95-030 Rzgów, Gospodarz
ul. Cegielniana 15
tel.: +48 42 214 29 33
Fax: +48 42 214 29 35
e-mail: bok@novet.eu
http://www.novet.eu/Generator zestawień dla dystrybutorów

Generator zestawień dla dystrybutorów

Generator zestawień i Konfiguracje do zestawień to...

Aplikacja Argo w nowej wersji

Aplikacja Argo w nowej wersji

Argo to bezpłatna aplikacja na smartfony i tablety,...

Dobry monter Edmont dołączył do kampanii DOBRY MONTAŻ

Dobry monter Edmont dołączył do kampanii DOBRY MONTAŻ

Najlepsze cechy profesjonalnego montera stolarki...

Mistrzostwa Polski w Szachach Branży Okiennej 2018

Mistrzostwa Polski w Szachach Branży Okiennej 2018

W sobotę 8 grudnia 2018 r., po raz drugi w historii,...

Dr. Hahn prezentuje dwie nowe serie zawiasów w wielu wariantach kolorystycznych

Dr. Hahn prezentuje dwie nowe serie zawiasów w wielu wariantach kolorystycznych

Firma z Mönchengladbach zaprezentuje na BAU 2019 na...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria