| Wyświetleń:350

System elektronicznej kontroli dostępu Ixalo w technologii RFID

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System elektronicznej kontroli dostępu Ixalo w technologii RFID

fot. G-U POLSKA

System elektronicznej kontroli dostępu Ixalo w technologii RFID


Zobacz również:

oknoad

Energooszczędne okna trzyszybowe

Nowe narzędzie dla branży okiennej

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA Z NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĄ

aluPilot już na polskim rynku

Energooszczędne okna VELUX


System elektronicznej kontroli dostępu Ixalo w technologii RFID

fot. G-U POLSKA

System elektronicznej kontroli dostępu Ixalo w technologii RFID

W najnowocześniejszych budynkach użyteczności publicznej i biurowcach kontrola dostępu staje się stałym elementem. Autoryzacja wejścia zapewnia bezpieczeństwo, ale również funkcjonalność. Zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania coraz częściej pojawia się nie tylko w biurach, ale też w hotelach, domach opieki czy szpitalach. Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jest system elektronicznych wkładek 


System Ixalo RFID doskonale sprawdza się zarówno w nowych, jak i starszych obiektach. Klasyczne systemy tego typu wymagają instalacji okablowania, co znacznie utrudnia proces montażu. Ixalo RFID bez problemu można zamontować w dowolnym momencie w każdym rodzaju drzwi, które posiadają wkładkę cylindryczną – tłumaczy Tomasz Bartol z GU Polska.


Innowacyjny system prosty w montażu


Systemy kontroli dostępu w nowo budowanych biurowcach są już powszechne. Problem pojawia się w momencie potrzeby doposażenia biura znajdującego się w starszym budynku. Wkładkę Ixalo RFID można w każdej chwili zamontować oraz zdemontować, co w przypadku wynajmowanego biura jest doskonałym i ekonomicznym rozwiązaniem. Zdemontowaną wkładkę można z łatwością zamontować w innych drzwiach. Samo działanie Ixalo RFID opiera się na transponderach – kartach lub brelokach. Wkładka zostaje zasprzęglona po przyłożeniu transpondera do czytnika, a po przekręceniu gałki drzwi otwierają się. O zasprzęgleniu informuje zapalony na zielono LED. Elementy wykonawcze zasilane są bateryjnie – to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ bateria może pracować aż do 70 tysięcy cykli. Co ciekawe, za pomocą specjalnego oprogramowania dołączonego do zestawu mamy możliwość sprawdzenia stanu kondycji baterii. 

Elektroniczna wkładka do zamka Ixalo RFIDKontrole dostępu w miejscu w pracy


Systemy kontroli dostępu doskonale sprawdzają się miejscach, w których wymagana jest autoryzacja wejścia. Pomieszczenia, takie jak serwerownie, magazyny czy biura, coraz częściej muszą być chronione właśnie w taki sposób. 

Ixalo RFID zapewnia możliwość kontroli dostępu w prosty i niezawodny sposób. W przypadku poszczególnych pomieszczeń istnieje możliwość przypisania pracownikom godzin oraz dni, w których mogą oni otworzyć drzwi. Dodatkowo, istnieje również możliwość zaprogramowania tzw. dni specjalnych. Ważną funkcją jest możliwość zablokowania karty czy breloka w sytuacji, w której były pracownik nie oddał transpondera lub go po prostu zgubił – mówi Tomasz Bartol.


Gwarancja bezpieczeństwa


System Ixalo RFID gwarantuje bezpieczeństwo dzięki innowacyjnym rozwiązaniom związanym z elektroniczną kontrolą dostępu. Co ważne, samo urządzenie jest odporne na wybicie i przewiercenie – gwarantuje to wysoki poziom bezpieczeństwa i podwyższoną  odporność na włamanie. Ixalo można również połączyć w jeden system z innymi wkładkami do zamków GU, takimi jak Janus, Helius czy Livius. Dodatkowo Ixalo RFID cechuje też świetny design – neutralny nowoczesny wygląd doskonale wpisze się w estetykę każdego wnętrza. 

Ixalo RFID jest odpowiedzią na potrzebę wprowadzania innowacyjnych rozwiązań zarówno w nowoczesnych biurowcach, jak i miejscach takich jak szpitale. Uniwersalność produktu od GU Polska pozwala na zastosowanie go jednak nie tylko w dużych obiektach, ale również nawet niewielkich firmach, stawiających na komfort i bezpieczeństwo. 

#elektroniczne_wkladki, #wkladki_drzwiowe, #zabezpieczenia_drzwi

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


FENSTERBAU FRONTALE odwołane

FENSTERBAU FRONTALE odwołane

NürnbergMesse postanowił odwołać FENSTERBAU FRONTALE...

Metal-Plast: W 2019 wspólnie ograniczyliśmy emisję CO₂ aż o 50 000 ton!

Metal-Plast: W 2019 wspólnie ograniczyliśmy emisję CO₂ aż o 50 000 ton!

Tylko w roku 2019 firmie METAL-PLAST udało się...

20 lat D+H w Polsce

20 lat D+H w Polsce

D+H Polska obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia na...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria