| Wyświetleń:3294

La Linea – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL z włoskimi klamkami Linea Cali

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

La Linea – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL z włoskimi klamkami Linea Cali

fot. NOVET

La Linea – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL z włoskimi klamkami Linea Cali


W hołdzie mieszkańcom Włoch, dotkniętych w sposób szczególny pandemią koronawirusa, producent drzwi CAL wykonał linię 11 wyjątkowych wzorów. Ozdabiają je dystrybuowane przez NOVET klamki Wind renomowanej włoskiej marki Linea Cali.


Najnowsza kolekcja drzwi wewnętrznych CAL nosi nazwę La Linea i składa się z fantazyjnie frezowanych wzorów, także zgodnie z życzeniem klienta. To pozwala na dużą oryginalność i niemal nieskończone możliwości personalizacji. Znakomite uzupełnienie tych eleganckich, a zarazem nowoczesnych drzwi stanowią wytwarzane we Włoszech klamki Wind popularnej i cenionej marki Linea Cali, której autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski jest firma NOVET. 

Włoski geniusz zawojował świat jakością, fantazją i pomysłowością. Słynący z małych warsztatów rzemieślniczych kraj stał się wyrocznią w dziedzinie designu, a dla marki CAL rzemieślniczą inspiracją. Przed naszymi Klientami otwieramy świat drzwi funkcjonalnych, minimalistycznych, a jednocześnie eleganckich. To nowe wzory zainspirowane pięknymi włoskimi miastami. Zapraszam do ich bliższego poznania – zachęca Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL.


Klamka Wind – nowoczesna i elegancka


Wind to klamka wyróżniająca się minimalistyczną, a zarazem uniwersalną stylistyką, wpisującą się w aktualnie obowiązujące trendy nowoczesnego designu. Doskonale prezentuje się w każdym wnętrzu, zarówno w nowo powstałych, jak i istniejących już od wielu lat budynkach mieszkalnych. 

Zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale podłużna rękojeść sprawia, że otwieranie i zamykanie drzwi jest niezwykle wygodne. Dzięki zastosowaniu skróconej rozety, klamka przyciąga wzrok i podkreśla elegancki charakter zarówno samych drzwi, jak i wnętrza. Na uwagę zasługuje także fakt, że jej mechanizm pracuje bardzo cicho i płynnie. 

Klamka Wind jest dostępna w czterech wariantach wykończenia: chromowanym, chromowanym matowym, pozłacanym oraz brązowionym matowym (jasnym). Chromowana powłoka tworzy idealnie gładką powierzchnię. Jednocześnie powłoka ta jest pięciokrotnie grubsza od standardowej, zapewniając klamce efektowny wygląd oraz zwiększając jej odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Mariaż marek


CAL to rodzinna firma z Suwałk, którą tworzy doświadczony zespół specjalistów i pasjonatów znających się na drewnie. Istnieje na polskim rynku jako spółka jawna z polskim kapitałem od 1985 roku. CAL produkuje drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Ma w swojej ofercie zarówno rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. 

Linea Cali to założona w 1986 roku włoska marka, która od ponad 30 lat dostarcza stylowe klamki, gałki, pochwyty, a także inne akcesoria drzwiowe, wyróżniające się trwałością, niezawodnością oraz niepowtarzalnym designem. Poszczególne kolekcje posiadają unikalny wzór i stylistykę. Aby zabezpieczyć je przed kopiowaniem, zostały zarejestrowane i objęte ochroną patentową przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (World Intellectual Property Organization) z siedzibą w Genewie.

#okucia_drzwiowe, #klamki_drzwiowe, #drzwi_drewniane, #drzwi_CAL

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

NOVET Sp. J. Kaczmarek i Wspólnicy

95-030 Rzgów, Gospodarz
ul. Cegielniana 15
tel.: +48 42 214 29 33
Fax: +48 42 214 29 35
e-mail: bok@novet.eu
https://www.novet.eu/Czarna elegancja – nowe akcesoria i aplikacje do wypełnień drzwiowych Perito

Czarna elegancja – nowe akcesoria i aplikacje do wypełnień drzwiowych Perito

Już od dziś można wybrać stylowe czarne pochwyty w...

Promocja drzwi panelowych oraz nowe wzory serii AP w ofercie ALUPROF

Promocja drzwi panelowych oraz nowe wzory serii AP w ofercie ALUPROF

Drzwi wejściowe to wizytówka nowoczesnego domu. Powinny...

Jak zamontować napęd na oknie? Montaż na ramie krok po kroku

Jak zamontować napęd na oknie? Montaż na ramie krok po kroku

Automatyka okienna to nie tylko wygoda, ale także lepsza...

COMBI PLAN – progi całkowicie bezbarierowe 0,0 mm

COMBI PLAN – progi całkowicie bezbarierowe 0,0 mm

COMBI PLAN 0,0 mm na nowo definiuje określenie „bez...

System przeciwpożarowy FR65 – nowość w ofercie firmy Aliplast

System przeciwpożarowy FR65 – nowość w ofercie firmy Aliplast

System FR65 to izolowany termicznie system...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria