| Wyświetleń:6117

Wielopłaszczyznowa kontrola dostępu – czytnik UniLock, nowość w ofercie G-U Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wielopłaszczyznowa kontrola dostępu – czytnik UniLock, nowość w ofercie G-U Polska

fot. G-U Polska | Wielopłaszczyznowa kontrola dostępu – czytnik UniLock, nowość w ofercie G-U Polska

Jedno urządzenie, wiele funkcjonalności, zdalne sterowanie oraz efektywne zarządzanie dostępem – tak w skrócie można scharakteryzować UniLock – nowość w zakresie kompleksowej kontroli dostępu, które uzupełnia portfolio rozwiązań G-U Polska.


Czytnik UniLock to uniwersalne rozwiązanie umożliwiające pełną kontrolę dostępu, na różnych poziomach, zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Elegancki, minimalistyczny, a jednocześnie ergonomiczny panel dotykowy, montowany w skrzydle drzwi, jest w pełni kompatybilny z nowoczesnymi zamkami elektromechanicznymi, na przykład z serią zamków GU Secury Automatic wyposażonych w silniki A-Őffner.

Dzięki czytnikowi UniLock identyfikacja użytkowników możliwa jest na 6 sposobów: 

» za pomocą odcisków linii papilarnych;
» po wpisaniu kodu na klawiaturze;
» z wykorzystaniem breloka lub karty RFID;
» dzięki funkcji bliskiego zasięgu NFC (zbliżeniowo);
» smartfonem, poprzez Bluetooth lub za pomocą aplikacji SmartLock (w sieci domowej);
» zdalnie, z dowolnego miejsca na Ziemi, dzięki modułowi Wi-Fi GateWay (opcja dodatkowo płatna).

System gwarantuje stałe przechowywanie zakodowanych danych, nawet w przypadku awarii. W pamięci można zapisać 100 odcisków linii papilarnych, 150 kodów cyfrowych, 200 RFID-transponderów, liczba kodów eKey (dostępy generowane za pośrednictwem aplikacji) nie jest limitowana. Danymi tymi można zarządzać, dodając lub usuwając: użytkowników, numery telefonów, skany linii papilarnych, kody eKey.

Bardzo przydatną funkcją jest intuicyjne zarządzanie: listą dostępów oraz poziomami uprawnień. Za pomocą aplikacji można na przykład wygenerować jednorazowy lub czasowy kod dostępu, a następnie przesłać go osobie, która ma mieć dostęp do budynku. W aplikacji można również włączyć tzw. funkcję dzienną, która oznacza, że w określonych godzinach drzwi nie będą zaryglowane. Ta opcja przydaje się np. w biurowcach – wyjaśnia Tomasz Bartol, inżynier wsparcia technicznego i rozwoju w G-U Polska.


System z czytnikiem UniLock pozwala na przyznanie użytkownikom dostępu na czterech poziomach uprawnień: 

1. Kontrolowany czasowo: od – do.
2. Dostęp stały.
3. Dostęp jednorazowy.
4. Dostęp cykliczny, np. co tydzień, od poniedziałku do piątku.
Niewątpliwym atutem czytnika UniLock jest również design, idealnie wpisujący się w minimalistyczny trend we współczesnym budownictwie. 

Pod słowem design kryje się jednak nie tylko wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Czytnik UniLock jest urządzeniem wielofunkcyjnym, pozwalającym na optymalne zaplanowanie kontroli dostępu do budynków, a przy tym intuicyjnym w obsłudze i zarządzaniu danymi. Co ważne – współpracuje w takimi rozwiązaniami G-U Polska, jak zamki elektromechaniczne, a tym samym staje się ważnym elementem systemu rozwiązań Grupy G-U – podsumowuje ekspert G-U Polska.


#okuciadrzwiowe, #okuciaokienne, #UniLock, #kontroladostepu, #poznan

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria