Panele nakładkowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ALUMINIUM – ciepłe i bezpieczne powitanie ...

NIEPOWTARZALNE  WEJŚCIE

Jak wygląda „powitanie”?
Spójrzcie Państwo i zobaczcie świat aluminiowych wypełnień nakładkowych ADECO. Wejście do domu jest miejscem spotkania. Zgodnie z tradycją drzwi są bramą do sfery całkowicie osobistej. Nasz prywatny świat zaczyna się w drzwiach wejściowych naszego domu.

MISJA ADECO ... 

"Dokładamy wszelkich starań, aby najwyższa jakość była naszą dewizą".
Tylko dzięki ręcznemu wykonaniu istnieje możliwość dużego wyboru spośród licznych kombinacji kształtu, koloru i materiału. Celem różnorodności jest zachowanie niepowtarzalności. Postarajcie się Państwo dostrzec precyzję i wartość aluminiowego wypełnienia nakładkowego ADECO – rękodzieła ADECO.

WIDOK NA...

Aby uzyskać wymarzony koloryt - poczynając od wzorów klasycznych po nowoczesność – cztery biura projektowe pracowały nad skomponowaniem zaprezentowanych dzieł. Podobnie jak w latach ubiegłych firma ADECO proponuje Państwu różne trendy. Już pierwszy rzut oka na aluminiowe wypełnienia drzwiowe daje Państwu do zrozumienia – tutaj jestem w domu.
Wiele przyjemności, ... dalekowzroczność w stosunku do istniejących wrażeń.

"JAK STWORZYLIŚMY NOWĄ KOLEKCJĘ ..."

WZORNICTWO

Niepowtarzalność tworzona jest możliwa dzięki niekończącym się możliwościom formowania. Połączcie Państwo różne formy stylu z różnymi materiałami i Waszym osobistym światem barw. Powstaną wtedy drzwi wejściowe pasujące do Państwa domu.

Jako wymiar formowania nasi projektanci wzięli najpierw pod uwagę światło i zaprojektowali siedem modeli z efektownym podświetlanie.  Estetyczna forma połączona z funkcjonalnością  – wiecznie piękna.

JAKOŚĆ

Materiały o wysokiej jakości ręcznie obrobione przez doświadczonych w branży fachowców. To jest gwarancja firmy na długoletnie zadowolenie z wypełnienia drzwiowego. Od początku swej działalności ADECO produkuje zgodnie ze wszystkimi danymi i regułami techniki. Regularne kontrole zapewniają najlepszą, niezmienną jakość. Zanim jednak nowo stworzone wypełnienie będzie produkowane seryjnie, podlega dokładnemu sprawdzeniu. Prototypy są poddawane codziennym obciążeniom. Testuje się ich stabilność i odporność na działanie czynników atmosferycznych w różnych warunkach klimatycznych.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Chińskie przysłowie mówi: „Najlepszymi drzwiami są te, które można zostawić otwarte”. Jednak nie ufajmy iluzjom. Gdy ktoś zamyka drzwi, potrzebuje uczucia pewności. Aluminiowe wypełnienie nakładkowe może zawsze zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Jest zbudowane z masywnej płyty aluminiowej o grubości 3 mm stanowiącej warstwę wierzchnią zewnętrzną, z mocnej utwardzonej pianki o grubości 33,5 mm i płyty aluminiowej o grubości 1,5 mm stanowiącej warstwę wierzchnią wewnętrzną. W celu zapewnienia bezpieczeństwa stwórzcie Państwo solidne wypełnienie nakładkowe przy zastosowaniu poszerzonej techniki bezpieczeństwa w drzwiach i bramach.

 

FUNKCJONALNOŚĆ

Wartość użytkowa aluminiowego wypełnienia nakładkowego w porównaniu do Państwa oczekiwań nie jest zawyżona. Utwardzona pianka o grubości 33,5 mm jest prawdziwym środkiem oszczędności energii. Wartość jej współczynnika przenikalności cieplnej K wynosi 0,77 W/m2 i zapewnia idealną izolację cieplną. Powierzchnia o jakości podobnej do mebli bez ozdób i rowków spełni Państwa oczekiwania. Drzwi wejściowe są przecież jedynym meblem prezentowanym na zewnątrz. Dzięki łatwemu utrzymaniu powierzchni w czystości drzwi przeznaczone są do codziennego użytku. Nieumyślne uszkodzenie oszklenia nie powinno również stanowić problemu. Odklejenie ramki ornamentowej na wewnętrznej stronie wypełnienia pozwala na wymianę szyby -  wypełnienie jest jak nowe.
 

"CEL JAKI NAM PRZYŚWIECAŁ"

Celem jest wytwarzanie niezwykłych produktów wysokiej jakości o dużej wartości użytkowej, które nadadzą domowi eleganckiego wyglądu na wiele lat.

CO WYRÓŻNIA WYPEŁNIENIE NAKŁADKOWE ...

Przekrój wypełnienia nakładkowego

z oszkleniem

Przekrój wypełnienia wsadowego

z oszkleniem

33,5 mm – rdzeń z utwardzonej pianki 21 mm – rdzeń z utwardzonej pianki
3,0 mm – warstwa wierzchnia zewnętrzna 1,5 mm – warstwa wierzchnia zewnętrzna
aplikacje ze stali szlachetnej włożone w warstwę wierzchnią zewnętrzną aplikacje ze stali szlachetnej naklejone na warstwę wierzchnią zewnętrzną
wolna przestrzeń wspomaga ułożenie wypełnienia drzwiowego. gumowa uszczelka i skrzydło drzwiowe są wyraźnie widoczne

 

JAK STWORZYĆ HARMONIJNY OBRAZ WEJŚCIA

DO PAŃSTWA DOMU.... 

Osobisty styl jest ważniejszy, niż naśladowanie jakichkolwiek wzorów. Świeże pomysły są ciekawsze od poglądów, które nigdzie nie trafiają. Architektura Twojego wejścia do domu jest wyrazem Twojej osobowości. Wypełnienie drzwiowe jest znaczącym, ale nie dominującym elementem tej architektury.

Czy istnieje perfekcyjny kształt? Projektanci ADECO są jednego zdania na ten temat:
„Decydującą role pełni kombinacja elementów składowych wejścia do domu w połączeniu z wypełnieniem drzwiowym. Elementy te tworzą wspólnie harmonijny obraz, który każdego dnia na nowo cieszyć będzie Ciebie i Twoich gości.”

W związku z tym zestawiliśmy kilka ważnych i potrzebnych wskazówek, które mogą pomóc w projektowaniu wejścia do Twojego domu:

Jeszcze jedna rada. Najpierw wyszukaj motyw. Zwróć przy tym uwagę na mowę kształtu wycięć wpuszczających światło, aplikacji ze stali szlachetnej, czy ramek ornamentowych. Warianty szkła, jak również światło podwyższają wartość i są dodatkowym atutem wybranego motywu.

W przypadku, gdy wybrany wariant koloru nie jest zaprezentowany w powyższym artykule, przedstawiciel handlowy zaproponuje inny spośród 200 różnych kolorów z palety RAL.

opis technicznyReklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Aprobata ATG dla systemu YAWAL TM 74H

Aprobata ATG dla systemu YAWAL TM 74H

YAWAL poinformował o otrzymaniu aprobaty technicznej ATG...

System drzwiowy heroal D 72 – połączenie technologii i wzornictwa

System drzwiowy heroal D 72 – połączenie technologii i wzornictwa

Nowoczesne powierzchnie wejściowe powinny być...

Zabezpieczenia przeciwpożarowe w siedzibie D+H Polska

Zabezpieczenia przeciwpożarowe w siedzibie D+H Polska

Nowa centrala D+H to swoiste studium zabezpieczeń...

Ruszyła budowa kolejnej hali produkcyjnej Klimas Wkręt-met

Ruszyła budowa kolejnej hali produkcyjnej Klimas Wkręt-met

Trzecia hala stworzy kolejne możliwości w zakresie...

50 lat marki D+H

50 lat marki D+H

Grupa D+H obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia. Przez...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria