Folie do zgrzewania od Böhme-Kunststofftechnik – towar w cenie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Grudzień jest przeważnie miesiącem podsumowań, dlatego zapytałam Panią Honoratę Gorgolewski, przedstawicielkę firmy Böhme-Kunststofftechnik, specjalizującej się w produkcji folii do zgrzewania profili, jak ocenia ten rok w wykonaniu firmy i czy przyniósł on jakieś znaczące zmiany.
 
Wbrew obawom, rok 2011  okazał się owocny dla naszej firmy. Wprawdzie nastąpił wzrost cen surowców i zmuszeni byliśmy podwyższyć cenę folii PTFE, ale nie ubyło nam przez to klientów. Wręcz przeciwnie! W ostatnim czasie odnotowaliśmy duże zainteresowanie folią expert w kolorze niebieskim. Według opinii naszych klientów żywotność i wytrzymałość folii jest trzy, a nawet czterokrotnie większa od standardowej foli – mówi Pani Honorata.
 
Co ważne, Böhme może się poszczycić sporą listą partnerów, którzy należą do grona naszych klientów od kilkunastu lat! Jest to to dla nas jasny komunikat, że wysoka jakość produktów, mila obsługa i terminowość dostaw są gwarancją pełnego sukcesu – dodaje.
 
W tym roku firma prezentowała swoje wyroby na targach BATIMAT w Paryżu, co w prostej linii przełożyło się na podpisane umów z wieloma nowymi firmami.
 
W przypadku zainteresowania ofertą albo chęcią przetestowania folii prosimy o kontakt z przedstawicielką firmy na rynek Polski Panią Honorata Gorgolewski.


Reklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!ePOWER – ukryty napęd do HS-ów już w ofercie YAWAL

ePOWER – ukryty napęd do HS-ów już w ofercie YAWAL

YAWAL S.A. jako pierwszy systemodawca aluminiowy w Polsce...

Jak budować, żeby nie modernizować?

Jak budować, żeby nie modernizować?

Do tej pory inwestycja w energooszczędny budynek była w...

UNIVERSAL MOTION – okucie do szkła z wbudowanym samozamykaczem

UNIVERSAL MOTION – okucie do szkła z wbudowanym samozamykaczem

UNIVERSAL Motion to okucie z wbudowaną funkcją...

Drzwi z wypełnieniem HPL od Perito

Drzwi z wypełnieniem HPL od Perito

Warto pomyśleć o drzwiach przy budowie domu i nie bać...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria