Nowe Centrum Logistyczne AXOR w Lublinie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Nowe Centrum Logistyczne AXOR w Lublinie

fot. AXOR

Nowe Centrum Logistyczne AXOR w Lublinie


W ramach inwestycyjnego projektu grupy AXOR, dostawca otworzył nowe Centrum Logistyczne w Lublinie. Nowa lokalizacja nie jest przypadkowa i znajduje się w przemysłowej dzielnicy miasta. Dzięki temu AXOR zyskał nowe możliwości szerszej współpracy z firmami spedycyjnymi, co pozwala na sprawniejszą realizację zamówień i szybsze dostawy naszych na terenie całej Polski.


Coraz większe zapotrzebowanie na produkty AXOR i poszerzanie oferty handlowej wymaga większych przestrzeni magazynowych, innowacyjnych decyzji i przeszkolonej kadry. W związku z tym w ostatnim czasie powiększony został również sztab pracowników firmy, a co za tym idzie – przestrzeń biurowa.

Obecnie z nowego Centrum Logistycznego są zaopatrywani wszyscy klienci na terenie Polski i Unii Europejskiej. Z tej samej lokalizacji AXOR dostarcza produkty do magazynów konsygnacyjnych swoich stałych partnerów. Podjęte kroki w reorganizacji firmy w zakresie logistyki i obsługi klienta pozwoliły na szybką reakcję na zwiększające się potrzeby partnerów handlowych. Z nowego oddziału w Lublinie AXOR jest w stanie obsłużyć już nie tylko małe i średnie firmy, ale również realizować projekty dla największych graczy w Polsce i Unii Europejskiej. 

Ostatnie trzy lata obecności i doświadczenia na polskim i europejskim rynku pozwoliły nam dostosować procesy logistyczne do elastycznych wymagań zarówno małych, jak i dużych producentów stolarki okiennej. Obecnie skróciliśmy czas dostawy towaru od 24 do 48 godzin na terenie Polski. Nowe rozwiązania logistyczne pozwalają również na bezpośrednią i szybką dostawę okuć z zakładu AXOR Industry do dużych producentów. Robimy to w przekonaniu, że poczynione inwestycje są w stanie ułatwić współpracę z dotychczasowymi partnerami, a także powiększyć grono firm, które nam zaufa w przyszłości – tłumaczą przedstawiciele AXOR INDUSTRY.#okucia_okienne, #okucia_drzwiowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

AXOR INDUSTRY EU

30-384 Kraków
Przemiarki 23/8
tel.: +48 575 115 605
tel.: +48 575145885
e-mail: biuro@axorindustry.com
e-mail: e.mazur@axorindustry.com
http://axorindustry.plPolska światowym liderem eksportu

Polska światowym liderem eksportu

Jak wynika z danych Centrum Analiz Branżowych, w...

Realizacja Deceuninck: hotel Královka w Górach Izerskich

Realizacja Deceuninck: hotel Královka w Górach Izerskich

Nazwa „Královka” pochodzi od czeskiego słowa...

Program do projektowania ogrodów zimowych KKP

Program do projektowania ogrodów zimowych KKP

KKP od firmy Soft-Ing Team umożliwia łatwe tworzenie...

blueCompact a RODO

blueCompact a RODO

Obowiązki stawiane przed przedsiębiorcami budzą pewne...

Arena szklanych trendów

Arena szklanych trendów

Nie ma drugiego miejsca w Polsce prezentującego tak...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria