Nowe Centrum Logistyczne AXOR w Lublinie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

W ramach inwestycyjnego projektu grupy AXOR, dostawca otworzył nowe Centrum Logistyczne w Lublinie. Nowa lokalizacja nie jest przypadkowa i znajduje się w przemysłowej dzielnicy miasta. Dzięki temu AXOR zyskał nowe możliwości szerszej współpracy z firmami spedycyjnymi, co pozwala na sprawniejszą realizację zamówień i szybsze dostawy naszych na terenie całej Polski.


Coraz większe zapotrzebowanie na produkty AXOR i poszerzanie oferty handlowej wymaga większych przestrzeni magazynowych, innowacyjnych decyzji i przeszkolonej kadry. W związku z tym w ostatnim czasie powiększony został również sztab pracowników firmy, a co za tym idzie – przestrzeń biurowa.

Obecnie z nowego Centrum Logistycznego są zaopatrywani wszyscy klienci na terenie Polski i Unii Europejskiej. Z tej samej lokalizacji AXOR dostarcza produkty do magazynów konsygnacyjnych swoich stałych partnerów. Podjęte kroki w reorganizacji firmy w zakresie logistyki i obsługi klienta pozwoliły na szybką reakcję na zwiększające się potrzeby partnerów handlowych. Z nowego oddziału w Lublinie AXOR jest w stanie obsłużyć już nie tylko małe i średnie firmy, ale również realizować projekty dla największych graczy w Polsce i Unii Europejskiej. 

Ostatnie trzy lata obecności i doświadczenia na polskim i europejskim rynku pozwoliły nam dostosować procesy logistyczne do elastycznych wymagań zarówno małych, jak i dużych producentów stolarki okiennej. Obecnie skróciliśmy czas dostawy towaru od 24 do 48 godzin na terenie Polski. Nowe rozwiązania logistyczne pozwalają również na bezpośrednią i szybką dostawę okuć z zakładu AXOR Industry do dużych producentów. Robimy to w przekonaniu, że poczynione inwestycje są w stanie ułatwić współpracę z dotychczasowymi partnerami, a także powiększyć grono firm, które nam zaufa w przyszłości – tłumaczą przedstawiciele AXOR INDUSTRY.#okucia_okienne, #okucia_drzwiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

AXOR INDUSTRY EU

30-384 Kraków
Przemiarki 23/8
tel.: +48 575 115 605
tel.: +48 575145885
e-mail: biuro@axorindustry.com
e-mail: e.mazur@axorindustry.com
http://axorindustry.plElektroniczna klamka Winkhaus do drzwi wewnętrznych

Elektroniczna klamka Winkhaus do drzwi wewnętrznych

System Winkhaus blueSmart posiada szeroki asortyment...

Niezwykły park maszynowy na targach GLASS

Niezwykły park maszynowy na targach GLASS

Ekspozycja najnowszych maszyn i urządzeń do transportu...

Statyka i termika profili PVC – kombinacje

Statyka i termika profili PVC – kombinacje

Czy profile białe i kolorowe różnią się...

Orgadata na targach BATIMAT w Paryżu

Orgadata na targach BATIMAT w Paryżu

BATIMAT to międzynarodowe targi budowlane, które miały...

Dom, który słucha

Dom, który słucha

Jeszcze kilkanaście lat temu rzeczą niewyobrażalną...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria