SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Technologia SecuForte® firmy HOPPE oferuje nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego: w pozycji zamkniętej i uchylnej klamka okienna i trzpień są odłączone, a rączka jest automatycznie blokowana. To unikalna koncepcja ochrony, która chroni przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz. 


Klamki z techniką SecuForte® mogą być obsługiwane tylko od wewnątrz i tylko poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulowanie zablokowaną rączką od strony zewnętrznej jest prawie niemożliwe. SecuForte® przeciwdziała w ten sposób przesuwaniu okucia okiennego od zewnątrz, jak również metodom włamania poprzez przekłucie szyby lub przewiercenie ramy, które złodzieje podejmują, aby przekręcić klamkę okienną od zewnątrz.

Dopóki klamka jest odłączona od trzpienia, poruszenie niej z zewnątrz jest prawie niemożliwe – nawet w pozycji uchylnej. Włamywacz, który chce obrócić klamkę od zewnątrz, może oderwać rączkę klamki od rozety przy użyciu dużej siły, ale nawet wtedy nie da się poruszyć trzpieniem. 

Nowa zasada ochrony = nowa obsługa klamki okiennej


Klamki z SecuForte® obsługuje się inaczej niż zwykle, ale ich użycie jest proste w obsłudze. Aby otworzyć okno, klamkę należy najpierw nacisnąć w kierunku rozety. Powoduje to zwolnienie blokady klamki i pozwala na normalne obrócenie rączki. Klamka jest ponownie blokowana podczas zamykania lub uchylania okna i można ją odblokować tylko poprzez ponowne naciśnięcie.

Atrakcyjna nowa seria


Dla klamek okiennych z nowym zabezpieczeniem antywłamaniowym SecuForte® firma HOPPE opracowała nowy wzór klamki: serię Hamburg. Delikatne linie i harmonijne połączenie prostokątnych i okrągłych elementów sprawiają, że nowa seria klamek z aluminium jest atrakcyjnym elementem dekoracyjnym do każdego wnętrza – dostępnym w sześciu różnych kolorach.

Pasuje z VarioFit®


Technologia VarioFit® opracowana i opatentowana przez HOPPE dopasowuje długość trzpienia do danej głębokości profila w zakresie do 10 mm. Jedna klamka okienna z VarioFit® może zastąpić wiele klamek o różnych stałych długościach trzpieni i w ten sposób znacznie obniżyć koszty magazynowania i obsługi. Technologia VarioFit® jest również stosowana w modelach SecuForte® z serii Hamburg.

#okucia_okienne, #SecuForte, #klamki_okienne

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Drzwi przesuwne SMART-SLIDE – efektywna i bezproblemowa produkcja

Drzwi przesuwne SMART-SLIDE – efektywna i bezproblemowa produkcja

Drzwi przesuwne smart-slide zostały zaprojektowane tak,...

Wschodni Klaster Budowlany zmienił się w Polski Klaster Budowlany

Wschodni Klaster Budowlany zmienił się w Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany, a do niedawna Wschodni Klaster...

Aluminiowe drzwi wejściowe ALU SMART

Aluminiowe drzwi wejściowe ALU SMART

Każdy, kto szuka wysokiej jakości, doceni aluminiowe...

GEALAN zorganizował galę dla laureatów konkursu INNOVATOR 2018

GEALAN zorganizował galę dla laureatów konkursu INNOVATOR 2018

Polski oddział GEALAN od kilku lat organizuje konkurs...

Kolejne certyfikaty środowiskowe EPD dla Aluprof S.A.

Kolejne certyfikaty środowiskowe EPD dla Aluprof S.A.

Marka Aluprof uzyskała Deklaracje Środowiskowe III-go...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria