| Wyświetleń:438

Innowacyjne konstrukcje okienne z okuciami Roto

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Prezentacje nowoczesnych rozwiązań z okuciami Roto na Wystawie Innowacji

fot. ROTO

Prezentacje nowoczesnych rozwiązań z okuciami Roto na Wystawie Innowacji


Okno Petecki Future Energy Line z ukrytym zawiasem Roto

fot. ROTO

Okno Petecki Future Energy Line z ukrytym zawiasem Roto

Konstrukcja przesuwna OknoPlus z Roto Patio Inowa

fot. ROTO

Konstrukcja przesuwna OknoPlus z Roto Patio Inowa

Nowe okno Vetrex  Lum Up z okuciem Roto Designo

fot. ROTO

Nowe okno Vetrex Lum Up z okuciem Roto Designo

Drzwi balkonowe Team-Plast z okuciami Roto

fot. ROTO

Drzwi balkonowe Team-Plast z okuciami Roto

Na Wystawie Innowacji producenci stolarki zaprezentowali rozwiązania przyszłości, łączące najnowsze materiały i technologie. Konstrukcja firmy OknoPlus z systemem przesuwnym Roto Patio Inowa oraz fotowoltaiczne okno firmy Petecki z ukrytym zawiasem Roto Designo zdobyły tytuł Innowacja Roku 2019 r. Okna i drzwi z okuciami Roto prezentowały także firmy Team-Plast i Vetrex.


I krajowa Wystawa Innowacji, odbywająca się podczas Międzynarodowych Targów Warsaw Home w Ptak EXPO w Nadarzynie, pokazała, jak może wyglądać przyszłość stolarki. Fotowoltaiczne okna, zmieniające przezierność szyby, nowatorskie okucia, imponujące wielkością konstrukcje i automatyka – kilkadziesiąt najbardziej innowacyjnych produktów przyciągało uwagę branży i konsumentów, szukających rozwiązań do nowoczesnego domu. 

Nowy typ konstrukcji przesuwnej z Roto Patio Inowa – drzwi ogrzewające wnętrze


Uwagę gości na Wystawie Innowacji przyciągał nowy typ konstrukcji przesuwnej PVC firmy OknoPlus z perfekcyjnie szczelnym okuciem Roto Patio Inowa. Moralite Vision to produkt stworzony z myślą o wygodzie i komforcie życia. Prezentacja OknoPlus podkreślała wyjątkową lekkość działania systemu okuć, poruszających się na specjalnych wózkach. Uwagę zwracało dodatkowe doszczelnienie newralgicznego połączenia części stałej i przesuwnej, dzięki trzem aktywnym zaczepom Roto Patio Inowa. 

Umieszczone w skrzydłach aktywne szkło zostało zaprojektowane tak, aby ogrzewać wnętrze. Szyba wykorzystująca prąd elektryczny i powłokę z tlenków może być głównym źródłem ogrzewania w budynku. Umieszczone w drugim skrzydle aktywne szkło Priva-Lite, zmieniające przezierność, pozwala na odgrodzenie się od sąsiadów przy zachowaniu wysokiej przepuszczalności światła. Konstrukcja zwyciężyła w plebiscycie zwiedzających i została uznana Innowacją Roku 2019 r. Dowiedz się więcej o produkcie

Nowy kierunek rozwoju – fotowoltaiczne okna z okuciem Roto AL Designo


Nowatorską technologię transparentnych szyb z wykorzystaniem szkła fotowoltaicznego zaprezentowała firma Petecki w oknie Future Energy Line. Niewidzialne dla oka kropki kwantowe absorbują promieniowanie UV lepiej niż wykorzystywany w fotowoltaice krzem. Są przy tym bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Okno Future Energy Line gwarantuje ponadnormatywne parametry izolacyjności cieplnej, spełniając wymagania budownictwa pasywnego i energooszczędnego. W celu uzyskania maksymalnej szczelności zastosowano w nich ukryty zawias Roto AL Designo. Schowany całkowicie w profilu eliminuje mostki termiczne okucia i zwiększa szczelność okna, a także jego atrakcyjność wizualną. Okno Future Energy Line zostało uhonorowane tytułem Innowacja Roku 2019 głosami branży stolarki. Dowiedz się więcej o produkcie


Więcej światła i komfortu dzięki ukrytym okuciom Roto NT Designo


Ukryte okucia Roto były też elementem nowej konstrukcji prezentowanej przez firmę Vetrex w przestrzeni Warsaw Home. Nowość – okno LUM’UP zostało stworzone z myślą o maksymalnym dostępie światła dziennego, poprawiającego komfort i samopoczucie domowników. Nowe okno z niskim profilem skrzydła i bardzo wąskim ruchomym słupkiem wpuszcza do pomieszczenia do 27% słońca więcej. Dla lepszego efektu zastosowano w nim okucie z ukrytymi zawiasami Roto NT Designo oraz klamką umieszczoną centralnie na środku słupka. To unikatowe rozwiązanie zwiększa powierzchnię przeszklenia i nadaje oknom atrakcyjny, elegancki wygląd. Na stoisku Vetrex zainteresowaniem cieszyły się nowoczesne przesuwne drzwi tarasowe z okuciem Roto Patio Alversa PS Air Com. Oprócz lekkiego intuicyjnego otwierania, pozwalają na uchylenie skrzydła i komfortową wentylację pomieszczeń.

Entuzjaści dobrego designu – najmodniejsze drzwi tarasowe z Roto Patio Alversa


Entuzjastycznym przyjęciem podczas tegorocznej edycji targów cieszyła się ekspozycja przygotowana przez firmę Team-Plast. Producent drzwi i okien z PVC z daleka przykuwał uwagę nowatorską konstrukcją o wysokości 6 metrów marki Panoramah. Także prezentowane na stoisku drzwi balkonowe z niskim progiem zachwycały jakością i unikatowym designem. Wykorzystana w nich technologia okuć Roto zapewnia komfortowe wyjście na taras i łatwą obsługę. Zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami – w pokrytych satynową okleiną profilach w najmodniejszych barwach – są odpowiedzią na wyzwania nowoczesnej architektury XXI wieku.

#okna, #drzwi_balkonowe, #okucia_okienne, #zawiasy_okienne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


System iCOR nagrodzony

System iCOR nagrodzony

Wyjątkowy system iCOR marki Deceuninck po raz kolejny...

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

MACO nawiązuje współpracę z firmą PAGEN

W ostatnich tygodniach MACO Polska nawiązało...

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

Aluplast – Budowlana Marka Roku 2020

W kategorii „Profile okienne z PVC” za sukcesy w...

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Instalacja artystyczna „Widoki i powidoki” w Türkheim

Z okazji 100-lecia powstania Grupy Salamander, Salamander...

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Nowa rolka ryglująca V w systemie Roto NX: mały element, wielkie możliwości

Roto wprowadza nową, udoskonaloną rolkę ryglującą V...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria