| Wyświetleń:3407

Regulacja okuć w rozszerzonej rzeczywistości? Webinarium o nowej aplikacji Winkhaus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Najprostsza definicja rzeczywistości rozszerzonej to interaktywne połączenie świata realnego z wirtualnym, które umożliwia ruchy w trzech wymiarach. 


AR czyli „augmented reality” jest wykorzystywana z powodzeniem w wielu dziedzinach nauki, przemysłu, marketingu, a także w muzealnictwie. Bardzo przydaje się w edukacji – mówi się nawet, że ta technologia jest przyszłością szkoleń pracowników w przemyśle i praktycznej edukacji. Winkhaus postanowił to sprawdzić i wprowadzić AR do branży stolarki wraz z najnowszą aplikacją Serwis Okien dla sprzedawców, serwisantów i użytkowników stolarki. 

Aplikacja zawiera instrukcje konserwacji i regulacji okuć Winkhaus, a także instrukcje zdejmowania i zawieszania skrzydła w ościeżnicy oraz obsługi dźwigni w oknach z ruchomym słupkiem. Właśnie udało się zakończyć pierwszy etap prac – w aplikacji, która jest już dostępna w sklepach GooglePlay i AppStore, znajdują się wszystkie instrukcje dotyczące okuć activPilot Concept do okien prostokątnych, łukowych i trapezowych. Dla tych, którzy preferują bardziej tradycyjne formy instruktaży, dodano animacje w technologii 3D z objaśnieniami.

Jak działa aplikacja i jak można z niej korzystać, Winkhaus zaprezentuje już w najbliższy piątek podczas webinaru: Regulacja okien w rozszerzonej rzeczywistości? Poznaj najnowsze narzędzia marketingowe Winkhaus! Zapraszamy serdecznie 22.05.2020 o godz. 11:00

» Zarejestruj się na webinarium


Rozpoczynając prace nad aplikacją, nie spodziewaliśmy się, że nasze nowe instruktaże przekażemy do rąk użytkowników w momencie gwałtownego wzrostu zapotrzebowania na tego typu narzędzia. Mamy nadzieję, że nasza aplikacja ułatwi pracę sprzedawcom, montażystom i serwisantom stolarki – i to nie tylko tym z najmłodszego pokolenia, jak zakładaliśmy, projektując to narzędzie – tłumaczą z rozbawieniem przedstawiciele Winkhaus Polska.


Wymuszona rygorami związanymi z epidemią praca zdalna, zachowanie dystansu społecznego, zmiany w sposobie serwisu i obsługi klientów to przykłady, jak bardzo i w jak krótkim czasie potrafi zmienić się świat i jak szybko może przyspieszyć technologia.

Już teraz można pobrać aplikację na swoje urządzenie mobilne i przetestować:#regulacja_okuc, #okucia_okienne, #okucia_drzwiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Kupuj świadomie – #kupujPolskie. ALUPROF rozpoczyna akcję wspierania polskich firm online

Kupuj świadomie – #kupujPolskie. ALUPROF rozpoczyna akcję wspierania polskich firm online

Z raportów GUS wynika, że w przeciągu ostatnich trzech...

Osłony okienne przyjazne dzieciom

Osłony okienne przyjazne dzieciom

Każdego dnia w Europie ginie średnio 58 dzieci w wyniku...

La Linea – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL z włoskimi klamkami Linea Cali

La Linea – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL z włoskimi klamkami Linea Cali

W hołdzie mieszkańcom Włoch, dotkniętych w sposób...

Ruszyła Promocja OKNOPLAST - 10% na jakość premium

Ruszyła Promocja OKNOPLAST - 10% na jakość premium

1 czerwca, w poniedziałek, ruszyła promocja OKNOPLAST...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria