| Wyświetleń:3935

Klamka TITAN MAX od STAC

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Klamka TITAN MAX od STAC

fot. STAC | Klamka TITAN MAX od STAC

STAC rozszerzył linię produktów TITAN o nowe rozwiązanie dla systemów przesuwnych z zamkami wielopunktowymi poprzez nowy system zamykania: klamkę zlicowaną TITAN MAX.


Klamka wykorzystuje unikalne cechy zamków wielopunktowych STAC, które umożliwiają ruch kwadratu od 7 do 180 mm. Szeroka klamka została zaprojektowana tak, aby ułatwić otwieranie dużych okien. W zestawie znajdują się zaślepki do szybkiego montażu, aby ukryć śruby mocujące.


» Konfiguracja z podwójnym uchwytem


Zlicowana klamka umożliwia montaż podwójnej klamki (wewnętrznej/zewnętrznej). Taka konfiguracja, w połączeniu z wielopunktowym systemem zamykania STAC, pozwala zagwarantować bezpieczne zamknięcie okna w każdym momencie. Minimalny przekrój profilu dla konfiguracji z podwójnym uchwytem wynosi 48 mm. 

» Krzyżowania się skrzydeł


Zlicowany profil skrzydła pozwala na krzyżowe ułożenie skrzydeł. Do krzyżowania się skrzydeł wymagana jest minimalna odległość 4 mm między profilami węzła centralnego.

» Linia estetyczna TITAN


W procesie projektowania położono szczególny nacisk na integrację z innymi produktami linii TITAN przy zachowaniu cech, które ją definiują:
  • Nowoczesna, czysta i elegancka linia produktów.
  • System mocowania do profilu bez widocznych wkrętów.


» Szybka i intuicyjna instalacja


Zwróciliśmy uwagę na ułatwienie instalacji produktu poprzez:
  • Łatwa do wykonania obróbka.
  • Bezpośredni montaż podstawy uchwytu do profilu.
  • Zaślepki do szybkiego montażu, aby ukryć śruby mocujące.

» Ergonomia produktu


Ergonomia produktu była ważnym czynnikiem, eliminującym uciążliwe dla użytkownika krawędzie i maksymalizującym strefę nacisku bez uszczerbku dla stylu. Wszystko to przyczynia się do znacznego podniesienia samoistnej jakości produktu postrzeganej przez użytkownika.

#klamkiokienne, #okuciaokienne

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY