| Wyświetleń:931

Coś niecoś dla producentów szyb zespolonych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

FENCO z Siewierza na Śląsku jest generalnym przedstawicielem w Polsce takich znanych firm w branży, jak: Koemmerling Chemische Fabrik GmbH (producenta mas uszczelniających do szyb zespolonych), Helmut Lingemann GmbH & Co (dostawcy profili aluminiowych do szyb zespolonych), Vito Irmen GmbH (producenta materiałów samoprzylepnych) i IBG Monforts WalzentechnikGmbH & CO.KG (dostawcy szczotek do przemysłowych myjek). Firma jest również partnerem handlowym Ing. Jiri Gottvald, czyli dostawcy maszyn do obróbki szprosów.

Firma Fenco ma w swojej ofercie szprosy międzyszybowe Helima 2000, system duplex, który stosowany jest łącznie ze szprosem montowanym na zewnątrz szyby zespolonej, szprosy 8 mm – wykorzystywane do oszkleń artystycznych, a także aluminiowe i stalowe ramki dystansowe o parametrach ramki „ciepłej”.

FENCO specjalizuje się w wykonywaniu nietypowych siatek ze szprosów 1808, 2608, 4508, szprosów 8 mm oraz ze szprosów wiedeńskich „ślepych”, czyli duplexów.

Drugą, bardzo ważną specjalizacją jest lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL i palety NCS wszystkich profili aluminiowych i stalowych. Powierzchnie lakierowane mogą być wykonane jako matowe lub z różnym stopniem połysku, a także mogą być metalizowane lub perłowe.

Od kilku miesięcy FENCO posiada dwie nowe maszyny: do cięcia folii CNC AutoCut 700T oraz do oklejania profili EasyWarp 310S firmy Duespohl. Dzięki nowym nabytkom firma jest w stanie oklejać profile aluminiowe (szprosy) i z PVC foliami dekoracyjnymi Renolit, Cova, Hornschuch i innymi. Maszyna do cięcia folii CNC umożliwia precyzyjne cięcie folii z dokładnością do 0,1mm!

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z firmą odsyłamy do strony -> www.fenco.pl


Reklama
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!