| Wyświetleń:943

Innowacyjne kości zgrzewne od Metal-Plast

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Kości zgrzewne Metal-Plast rozpierają się w 4 kierunkach

fot. Metal-Plast | Kości zgrzewne Metal-Plast rozpierają się w 4 kierunkach

Metal-Plast poszerza swoją ofertę akcesoriów do stolarki otworowej o kości zgrzewne. Zaprojektowane specjalnie według wymagań profesjonalistów z branży okiennej, charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stabilnym mocowaniem, a dzięki innowacyjnemu sposobowi zapięcia – znacząco redukują czas montażu.

Firma Metal-Plast, produkująca listwy podokienne i dostarczająca akcesoria do okien, odpowiadając na oczekiwania swoich klientów, wprowadziła do oferty kości zgrzewne. – Najnowszy produkt to efekt starannego rozpoznania potrzeb rynkowych. Okazuje się bowiem, że poza samą trwałością materiału, kluczową rolę odgrywa sposób mocowania, a także technika samego montażu – tłumaczą przedstawiciele Metal-Plast.

W związku z tym dział badawczo-rozwojowy Metal-Plast opracował model kości zgrzewnych, które rozpierają się w czterech kierunkach. Umożliwia to precyzyjne wycentrowanie elementu, a dzięki temu jego prawidłowe osadzenie i trzymanie we wzmocnieniu. Gwarantuje to także uniwersalność kości zgrzewnych. Pełna gama oferowanych produktów to 3 rodzaje, które dopasowane są do profili stalowych o grubości ścianki od 2 do 3 mm, o wymiarach 60 x 40 mm, 50 x 40 mm oraz 65 x 45 mm.

Łatwe, szybkie i pewne mocowanie kości zgrzewnych możliwe jest jednym ruchem przy wykorzystaniu specjalnego klucza. W razie niewłaściwego montażu elementu, nie ma potrzeby przecinania kości, co jest czasochłonne i wymaga użycia narzędzi mechanicznych oraz energii. Klin może być szybko wybity, co znacznie skraca czas wprowadzenia ewentualnej poprawki. Jakość i trwałość zgrzewu gwarantuje duża powierzchnia czołowa kości, a znaczna liczba małych, szybkotopliwych wypustów przyspiesza zgrzewanie.

Elementy dostarczane są w gotowych do montażu kompletach kość+klin

Kości zgrzewne Metal-Plast to elementy ekologiczne i jednomateriałowe. Są produkowane w 100 procentach z recyklatu i mogą być ponownie w pełni poddane recyklingowi. Dla usprawnienia procesu produkcyjnego okien, elementy dostarczane są w gotowych do montażu kompletach kość+klin. Specjalne zakończenie klina przeciwdziała jego wypadnięciu z kości, a cały zestaw jest stale gotowy do natychmiastowego montażu.

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY