| Wyświetleń:477

EXTRAL staję się większy i nowocześniejszy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Extral uruchomił nową linię do produkcji profili aluminiowych (w pełni zautomatyzowaną) w nowo powstałej hali produkcyjnej. Uruchomienie nowej prasy pozwoli firmie wdrożyć opracowane wspólnie z kooperantami innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii produkcji profili, co pozwoli m.in. zwiększyć zakres wdrażanych profili (większe gabaryty), zoptymalizować technologię wyciskania niestandardowych stopów, skrócić terminy realizacji zleceń.

Extral specjalizuje się w produkcji profili o specjalnych, niestandardowych wymaganiach wytrzymałościowych, a przede wszystkim w produkcji profili ze stopów specjalnych. Między innymi na potrzeby tych klientów prasownia zakupiła nowoczesne urządzenie pomiarowe firmy ASCONA. Jak zapewnia Extral, jest to drugie tego typu urządzenie zainstalowane w Polsce, które pozwala dokonywać pomiarów nawet najbardziej skomplikowanych profili.

Dodatkowo Spółka jest wyposażona w nowoczesny piec do starzenia profili, który gwarantuje uzyskanie ściśle określonych parametrów mechanicznych produkowanych profili aluminiowych. Prasownia systematycznie rozwija również własny dział fabrykacji, uzupełniając cyklicznie park maszynowy o nowoczesne centra obróbcze, piły precyzyjne, specjalistyczne drukarki, prasy do wybijania oraz stanowiska do kompletacji i montażu gotowych już podzespołów dla swoich klientów. 

Extral współuczestniczy w projekcie testowania unikalne go na skalę światową prototypu pieca do podgrzewania wlewków, który w znaczący sposób ma zwiększyć wydajność i efektywność procesu produkcji, zminimalizować zużycie gazu i energii elektrycznej, a tym samym pozytywnie wpłynąć na środowisko.


Reklama


#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Zautomatyzowany system wydawania towaru w PONZIO

Zautomatyzowany system wydawania towaru w PONZIO

Zwiększone możliwości magazynowania profili oraz...

ALUPROF z drugim wydaniem albumu trendów AluBOOK

ALUPROF z drugim wydaniem albumu trendów AluBOOK

Wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom, jakie przyniosła...

AXOR ALU – okucia skrojone na miarę systemów aluminiowych

AXOR ALU – okucia skrojone na miarę systemów aluminiowych

Okucia do profili aluminiowych AXOR ALU łączą...

Zarysowania powierzchni lakierowanych w czasie prefabrykacji? Yawal znalazł na to sposób

Zarysowania powierzchni lakierowanych w czasie prefabrykacji? Yawal znalazł na to sposób

Nawet najbardziej ostrożne obchodzenie się z profilami...

Rusza oryginalna kampania marketingowa SIEGENIA

Rusza oryginalna kampania marketingowa SIEGENIA

W pięciu zabawnych filmikach firma SIEGENIA prezentuje...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria