| Wyświetleń:4816

Zaprezentuj nowości na portalu oknonet.pl, nie czekaj na targi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zaprezentuj nowości na portalu oknonet.pl, nie czekaj na targi

Zaprezentuj nowości na portalu oknonet.pl, nie czekaj na targi


Jako największe medium branży stolarki otworowej, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zapewniamy możliwość prezentowania swoich nowości na nowo stworzonym dziale oknonet.pl. 


Z powodu pandemii COVID-19 możliwość prezentacji nowości w tradycyjny sposób, np. na imprezach targowych, została znacznie lub całkowicie ograniczona. Nie wiadomo też kiedy i czy w ogóle będzie możliwa bez dodatkowych obostrzeń. 

W katalogu produktów na oknonet.pl znajduje się ponad 6 000 pozycji. Co i rusz pojawiają się nowe rozwiązania. Dział PREMIERY BRANŻOWE pozwala producentom i sprzedawcom efektywniej i efektowniej prezentować swoje nowości, a klientom na bieżąco śledzić premierowe rozwiązania pojawiające się na rynku. 

Dział poświęcony jest wyłącznie premierom rynkowym. Polecamy regularnie sprawdzać, co nowego pokazuje branża i samemu prezentować swoje rozwiązania. W celu prezentacji nowości w dziale PREMIERY BRANŻOWE prosimy o kontakt z Państwa opiekunem (kontakt do redakcji). Szczegółowy opis produktu to również prezentacja filmowa oraz możliwość zamieszczenia danych technicznych.


Rośnij z OKNONET! 

W zeszłym roku ilość unikalnych użytkowników odwiedzających portal oknonet.pl przekroczyła 800 tysięcy! Wzrost użytkowników w kwietniu (rok do roku) wyniósł natomiast ponad 12%!#PremieryBranzowe, #nowosci, #premiery, #oknonet, #marketing

Zainteresowany? Poproś o ofertę!