| Wyświetleń:2356

Budma 2016 – podsumowanie redakcji i branży

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Z podsumowaniami nigdy nie jest łatwo, trudno bowiem oddać „na papierze” kilkudniową pracę całych zespołów ludzi, dziesiątki odbytych przez nich rozmów i przeprowadzonych prezentacji. Nie chcemy też swojej opinii przenosić na ogół, bo każdy ocenia pewne wydarzenia wyłącznie ze swojego punktu widzenia. Dlatego też przedstawimy dość krótko nasze spostrzeżenia, a później skonfrontujemy to z opiniami samych wystawców. Wnioski wyciągną Państwo sami.

O ilości wystawców należy powiedzieć krótko, tak aby tekst był spójny z niezbyt długą listą wystawców (mówimy tu oczywiście o sektorze stolarki otworowej). Właściwie to zmieścili się oni niemal w całości na hali nr 5, z nielicznymi wyjątkami rozsianymi po innych halach. Aby jeszcze lepiej to zobrazować, zobaczmy, ilu było producentów okien: Drutex, Elwiz, Internorm, Komsta, Team Plast, Windows 2000, AdamS, Awilux, Bracia Bertrand, Pozbud, Krispol, Pol-Skone (też na 5-ce), Pinus, Fakro... i już (jeśli kogoś pominęliśmy to nieświadomie). Czy to źle, że było ich tak niewielu? Zależy dla kogo. Dla odwiedzających na pewno tak, bo mieli mniej ciekawych rzeczy do zobaczenia, ale dla wystawców być może dobrze, bo mniejsza konkurencja i większa szansa, że zainteresowany danym segmentem produktów klient trafi na ich stoisko. Oczywiście lista wystawców nie kończyła się na producentach okien. Znaczną grupę stanowili na przykład producenci bram, ogrodzeń i osłon. Dostawcy dla producentów stolarki otworowej byli nielicznymi akcentami. Gdyby nie dostawca systemów aluminiowych CORTIZO, którego stoisko bardzo przyciągało uwagę, czy dostawca maszyn Ultima (wspólnie z producentem – firmą BDM) to byłoby naprawdę mizernie.  

BUDMA to nie tylko wystawcy, ale również imprezy towarzyszące. Zdecydowanie jasnym punktem na mapie tych wydarzeń była MONTERIADA. Cyklicznie i często organizowane prezentacje montażu przyciągały sporej wielkości grupki osób zainteresowanych tematem, a może też osoby postronne, które po prostu zaciekawiło zamieszczanie powstające wokół stoiska. Warto dodać, że prezentacje technik montażu organizowało również na swoim stoisku ISO-CHEMIE – tu również zainteresowanych nie brakowało. Dekarze też nie mogli czuć się zawiedzeni, bo dla nich targi zorganizowały zawody – Mistrzostwa Polskich Młodych Dekarzy. Większy nacisk na kwestie związane z prawidłowym montażem może tylko cieszyć. Będąc przy temacie energooszczędności, nie można nie powiedzieć o Forum Budownictwa Pasywnego. Każdy, mniej lub bardziej obeznany w temacie budownictwa pasywnego, mógł wyjść z tego spotkania bogatszy o pokaźny pakiet wiedzy. 

Podsumowując: zeszłoroczna edycja Budmy, w połączeniu z targami WinDoor-tech, stanowi w naszym odczuciu zdecydowanie atrakcyjniejszą kombinację, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Zobaczymy, czy teza się potwierdzi w przyszłym roku. Sporą dawkę zdjęć z Budmy znajda Państwo na naszym kanale FB,gdzie tworzyliśmy dla Państwa fotorelację z targów. 

A oto i pytania, jakie zadaliśmy wystawcom:

1. Jakie nowości/ciekawe rozwiązania zaprezentowali Państwo na targach? 
2. Czy udział w tegorocznej edycji spełnił Państwa oczekiwania? 

POLPACK, Ryszard Racki:

Ad.1. Nowym rozwiązaniem, które zaprezentowaliśmy, był system pakowania i równoczesnego zabezpieczania okien foliami bąbelkowymi, polietylenowymi i pre-stretchem; dwie lub trzy warstwy różnych folii idealnie zabezpieczają okna do celów logistycznych i transportowych. Nowością były tez maszyny do pakowania w folie ze zgrzewem ciągłym oraz akumulatorowe (szwajcarskie Orgapack) urządzenia do spinania, wiązania i zaciskania taśmami z tworzyw sztucznych. Pokazaliśmy też horyzontalne maszyny do owijania foliami beztubowymi foliami typu pre-stretch oraz pakowanie metodą Skin-Pack,  

Ad.2.
Tegoroczne targi Budma spełniły nasze oczekiwania. Udział w tym sukcesie mamy my, jako wystawca, a także zwiedzający oraz organizatorzy. Warto zaznaczyć, że na tegorocznej Budmie Polpack został wyróżniony pucharem z okazji 25 lecia Budmy  

MARCOPOL, Janusz Kabała:

Ad.1. W tym roku firma MARCOPOL zaprezentowała m.in. kompleksową ofertę skierowaną do branży okiennej w tym: program wkrętów do produkcji okien i drzwi, systemy ciepłego montażu oraz uszczelnień montażowych stolarki otworowej, elementy złączne dla konstrukcji drewnianych, szeroki asortyment chemii budowlanej TitaniumPRO oraz pozostałe techniki zamocowań dla budownictwa. 

Ad.2. Targi BUDMA to najważniejsza impreza w naszym tegorocznym kalendarzu. To doskonała okazja do komunikacji z rynkiem i Klientami. Dzięki temu mogliśmy zaprezentować swoje nowości, przedstawić Klientom, co istotnego wyróżnia naszą ofertę oraz przekonać, dlaczego warto z nami współpracować. Liczba Klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tej wystawy potwierdza, że tego rodzaju imprezy są ważne i cieszą się zainteresowaniem branży. Jestem przekonany, że na tegorocznej wystawie nasi klienci znaleźli produkty odpowiadające ich potrzebom.

DTM SYSTEM, Michał Domaradzki:

Ad.1. Podczas targów, przedstawialiśmy pełną ofertę z portfolio firmy. Głównymi produktami były: radioodbiornik FLEX + programator GALACTIC – nagrodzone Złotym Medalem BUDMA, nadajnik BLINK868 oraz nadajnik HID868.

Ad.2. Na efekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Sam udział oraz przebieg targów oceniam jak najbardziej pozytywnie. Duże zainteresowanie zaprezentowanymi rozwiązaniami, a w szczególności produktami, które zostały nagrodzone. Nadchodzące tygodnie pozwolą wstępnie ocenić efektywność przedsięwzięcia.  

DRUTEX, Adam Leik:

Ad.1. Na ponad 150-metrowym stoisku, które zostało wyróżnione nagrodą Acanthus Aureus za najlepsze stoisko targowe, przedstawiliśmy swoje nowości produktowe, w tym system drzwi podnoszono-przesuwnych Iglo-HS ze słupkiem ruchomym oraz nowy, własny system rolet adaptacyjnych. Poszerzenie portfolio produktów o nowe, zaawansowane technologicznie rozwiązania, jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów firmy, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Są to produkty zyskujące na popularności, odpowiadające nowoczesnym trendom architektonicznym, zarówno w zakresie budownictwa indywidualnego, jak i przemysłowego. Poza nowościami, na stoisku znalazły się również produkty cieszące się największą popularnością Klientów, czyli systemy PVC Iglo 5 i Iglo Energy, jak również okna i drzwi aluminiowe czy systemy drewniane Softline-88. 

Ad.1. Targi Budma rokrocznie traktujemy jako świetną okazję do przedstawienia swoich produktów oraz spotkania z potencjalnymi i dotychczasowymi klientami firmy. Tegoroczna edycja wystawy przyciągnęła setki klientów, odbyliśmy wiele biznesowych spotkań, rozmów, które z pewnością zaowocują kolejnymi wzrostami wielkości sprzedaży w tym roku. Wystawa potwierdziła po raz kolejny, że targi są doskonałą platformą do dialogu i zdobywania nowych partnerów. Jednym słowem targi uważamy za udane.

KNELSEN, Tomasz Jagoda:

Ad.1. W związku z rosnącym zainteresowaniem klientów prawidłowym montażem stolarki otworowej oraz świadomością producentów stolarki, że profesjonalny i – w oczach ostatecznego odbiorcy – innowacyjny montaż ma ogromny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku marki lub też jego dewaluację. Pokazaliśmy po raz kolejny nasz autorski system montażu w warstwie ocieplenia KIK. W roku 2015 nasz system został wykorzystany na kilkudziesięciu budowach w Polsce, w kilku przypadkach miały miejsce próby ciśnieniowe budynków, których wynik potwierdził wysoką jakość systemu KIK. Inwestorzy odwiedzający nasze stoisko zwracali uwagę na kompleksowość rozwiązania, łatwość montażu i sporą, jak na tego typu system, możliwość regulacji niwelującą niedokładności ekip murarskich. 

Ad.2. Udział w tegorocznej edycji targów spełnił nasze oczekiwania, gdyż głównym celem było popularyzowanie naszego autorskiego rozwiązania, zapewniającego możliwości profesjonalnego i nowoczesnego montażu stolarki. Potencjalni inwestorzy są obecnie bardzo ciekawi innowacyjnych rozwiązań montażowych, umożliwiających zapewnienie odpowiedniej szczelności obiektów, a tym samym zapewniających ekonomiczną ich eksploatację w przyszłości. Generalnie jesteśmy przekonani, że w branży następują pozytywne zmiany mające na celu wyeksponowanie i docenienie właściwego montażu stolarki.

ALUFIRE, Jolanta Szymanska:

Ad.1. Zaprezentowaliśmy nowość na rynku bezszprosowych ścian przeciwpożarowych, a mianowicie połączenia kątowe przeszkleń stałych. Dziś już zbędne są słupy aluminiowe tworzące narożniki konstrukcji. Poszczególne formatki szyb łączone są na zasadzie „szyba do szyby” za pomocą specjalnego niepalnego silikonu o szer. 4-6 mm, bez konieczności stosowania aluminiowych słupów czy listew maskujących. Długość tego typu ścian jest nieograniczona, a wysokość może osiągać nawet 330 cm. 

Ad.2. Udział w tegorocznej edycji jak najbardziej spełnił nasze oczekiwania. Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów, głównie z architektami, bardzo zainteresowanymi naszymi rozwiązaniami. Utwierdziliśmy się też w przekonaniu, że obraliśmy dobry kierunek wprowadzając do oferty duże, ale „lekkie" przezierne konstrukcje, które z powodzeniem zastępują przeszklenia typowo „techniczne", które zapewniają oczywiście bezpieczeństwo przeciwpożarowe, ale niekoniecznie dodają przestrzeni. Konstrukcje AVL spełniają obie te funkcje: bezpieczeństwo ppoż. oraz powiększają wizualnie przestrzeń. 

KARPOL, Filip Mizgała:

Ad.1. Na targach przede wszystkim promowaliśmy naszą nową roletę w kasecie – ARTE.
Ad.2. Targi cieszyły się mniejszym zainteresowaniem niż w poprzednich latach, zwiedzających  było mnie, ale tym razem byli oni konkretni, szczegółowi.

SoftPlast, Kamila Jakubowska: 

Ad.1. 
Na targach BUDMA zaprezentowaliśmy 2 innowacyjne maszyny do produkcji osłon okiennych: automatyczny stół do cięcia M1 Ultimate oraz automatyczną zgrzewarkę impulsową ARES 6000 SLE ze zintegrowaną  prowadnicą do wgrzewania  zamka (zippera).

Automatyczna maszyna do cięcia M1 ULTIMATE jest  idealnym połączeniem szybkości i precyzji cięcia. Przeznaczona jest do cięcia wszystkich materiałów stosowanych w produkcji rolet takich jak: PVC, screen, winyl, black-out, tkaniny typ dzień-noc, tkaniny poliestrowe. Zaprojektowana do cięcia okienek, pasków materiału oraz wzorników materiałowych przy produkcji rolet, paneli, rolet rzymskich, żaluzji pionowych. Pozwala na perfekcyjne cięcie w osi XY z zachowaniem idealnego kąta 90°, znacznie zwiększając wydajność produkcji. Maszyna wyposażona jest w dwa narzędzia tnące (nóż obrotowy oraz ultradźwiękowy) z możliwością dopasowania prędkości cięcia do różnych materiałów. Zastosowanie docisku materiału w osiach XY eliminuje poruszanie się materiału podczas procesu cięcia. Początkowy punkt cięcia, z możliwością dowolnego pozycjonowania znacznie ogranicza odpady produkcyjne.

ARES PLUS SLE to najbardziej zaawansowana technologiczne automatyczna zgrzewarka impulsowa na rynku rolet i markiz. Dzięki całkowitej automatyzacji wykonywanych operacji: łączeń, kieszeni, wzmocnień oraz wgrzewania zipperów maszyna może być obsługiwana tylko przez jednego operatora. ARES PLUS używa technologii elektrycznych impulsów, idealnej do pracy z materiałami: PVC, screen, akryle, poliestry (z użyciem taśmy termozgrzewalnej). Zastosowana innowacyjna, opatentowana technologia SEAMLESS, pozwala uzyskać niewidoczne zgrzewy. Maszyna wyposażona jest w: elektroniczne ustawianie rozmiaru kieszeni (od 22 do 90 mm), urządzenie TURBO, regulację temperatury oraz czasu zgrzewania i chłodzenia, panel PLC z programami pracy. 

Ad.2. Targi BUDMA spełniły  nasze oczekiwania. Okazały się świetną okazją  do przedstawienia naszych produktów oraz spotkania z potencjalnymi i dotychczasowymi klientami. Odbyliśmy wiele rozmów, które mamy nadzieję zaowocują wzrostem sprzedaży oferowanych urządzeń.

Novoferm Polska, Tomasz Chmielewski:

Ad.1. Z ogromną satysfakcją mogę powiedzieć, że na targach WSZYSTKIE produkty były nowością. To przede wszystkim szeroki wachlarz drzwi stalowych, profilowych, specjalistycznych; innowacyjne produkty dla przemysły – unikatowe uszczelnienie dla busów, szybkobieżną bramę zewnętrzną, dokową bramę o grubości segmentu 60 mm; nową serię napędów podsufitowych Novomatic i sterowanie bramą za pomocą aplikacji na smartfony. 

Ad.2. Z uczestnictwa w targach jesteśmy oczywiście zadowoleni. Liczba gości przekroczyła nasze oczekiwanie. Mamy nadzieję, że kontakty targowe przełożą się na sprzedaż w obecnym roku.

MIWI-URMET, Adam Pongowski:

Ad.1. Na targach BUDMA 2016, oprócz naszej dotychczasowej oferty w zakresie napędów do bram wjazdowych (przesuwnych i skrzydłowych), silników do rolet, siłowników do okien oraz naszego bestsellerowego szlabanu BEAM6, prezentowaliśmy nowości: łańcuchowy siłownik do okien uchylnych WI-MATIC, który dopiero co wprowadziliśmy do oferty, a także elektromechaniczny siłownik do bramy uchylnej rezydencyjnej AP423 (230VAC) i AP424 (24VDC). Jest to nowość, która wejdzie do naszej oferty w marcu tego roku. Poza tym prezentowaliśmy nasz system domu inteligentnego YOKIS oraz nowoczesne cyfrowe systemy video-domofonowe.

Ad.2. Jestem przekonany, że udział w tegorocznych targach BUDMA będzie co najmniej tak samo korzystny dla naszej firmy, jak ubiegłoroczny. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów handlowych, które mam nadzieję przekształcą się w długotrwałą współpracę. Co więcej, zebraliśmy kilka zamówień, które już są realizowane. Mieliśmy też okazję na spotkanie się i rozmowę z naszymi dotychczasowymi klientami. Bezpośrednie wysłuchanie ich opinii, pochwał, ale i uwag, co warto zmienić i ulepszyć. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko!

StanleyBlack&Decker, Grzegorz Gofryk:

Ad.1. W narzędziach ręcznych STANLEY pokazywaliśmy nowości w grupie urządzeń pomiarowych – m.in. dalmierze wyposażone w bluetooth oraz aplikacje na smartfony/tablety współpracujące z tymi dalmierzami: STANLEY Floor Plan oraz STANLEY Measure Pro. Pozwalają one łatwo robić obmiary pomieszczeń oraz szacować powierzchnie elewacji, dachów itd. Wśród elektronarzędzi dla profesjonalistów również prezentowaliśmy nowe rozwiązanie oparte na technologii bluetooth, w które wyposażone są nasze najnowsze akumulatory 5.0 Ah. I tutaj mamy specjalną aplikację, która komunikuje się z akumulatorami elektronarzędzi i pozwala na zdalne zarządzanie i kontrolę. 
Ad.2. Jesteśmy zadowoleni z naszej ekspozycji na tegorocznej BUDMIE – pomimo faktu, że w naszej branży idea targów się raczej wypaliła. Tak naprawdę były tylko trzy firmy/marki łącznie z nami. Dzięki temu, że zaangażowaliśmy się również w inne projekty, jak np. MONTERIADA zorganizowana przez związek Polskie Okna i Drzwi oraz specjalne atrakcje dla widzów, frekwencja na naszym stoisku była porównywalna do roku ubiegłego. Cieszy nas również, że wszyscy młodzi dekarze pracowali naszymi narzędziami. Tutaj akurat nie angażowaliśmy się specjalnie, ale wyszło niezwykle korzystnie wizerunkowo dla nas.  Tak samo tygodnik TRUCK.pl wykorzystał na okładce zdjęcie prezentujące nasze stoisko z BUDMY 2015. Te wszystkie elementy oraz reklamy na telebimach zagwarantowały nam czytelny przekaz dla widzów, że jesteśmy niemal wszędzie. Poza tym, jeszcze co najmniej miesiąc po BUDMIE, możemy śmiało wykorzystywać w mediach zdjęcia i filmy. Przyszłość pokaże, czy przełoży się to na sprzedaż, ale efekt wizerunkowy w porównaniu do budżetu, który na to przeznaczyliśmy, spełnił nasze oczekiwania.  

ENGER, Kamila Łojewska:

Ad.1. Zaprezentowaliśmy na BUDMIE wiele nowości. Oto kilka z nich: nowa seria klamek obiektowych WB ze stali nierdzewnej z atestem ppoż.; ofertę automatycznych uszczelnień progowych włoskiej marki CCE; nowy model klamek TUPAI: 3094, 2732 RT, Q i R 5S na cienkiej rozecie 5 milimetrowej ze sprężyną wspomagającą i bez frezowania w drzwiach; zamki magnetyczne 2867, 2868, 2869 firmy TUPAI.

Ad.2. Z udziału w tegorocznych targach jesteśmy bardzo zadowoleni. Klienci nas nie zawiedli, mieliśmy na naszym stoisku dużo gości, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Spotkaliśmy się też z dużym zainteresowaniem klientów naszymi produktami. Mieliśmy również kilku zagranicznych gości, zaproszonych przez nas – np. przedstawiciela z firmy CCE, właściciela fabryki TUPAI (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TUPAI w Polsce), właściciela fabryki ATZ i innych. Rozdaliśmy dużą ilość katalogów, ulotek, więc same dobre wrażenia, zarówno jeśli chodzi o biznes, jak i same targi. Jesteśmy naładowani pozytywną energią i z entuzjazmem myślimy o najbliższej przyszłości. 

ULTIMA, Maciej Marcinkowski:

Ad.1. Firma Ultima, wspólnie z producentem BDM Germany GmbH, na targach BUDMA prezentowała nowy model centrum obróbczego do profili aluminiowych i stalowych FBZ 7500. To bramowe, 4-osiowe centrum obróbcze jest zmodyfikowaną i ulepszoną wersją modelu FBZ 7200, które zostało wyprodukowane w niemal 300 egzemplarzach, a w Niemczech i Europie Zachodniej cieszy się niezwykłą popularnością, szczególnie wśród klientów firmy SCHUCO, którzy znają go pod nazwą PBX. Maszyna została wyposażona m.in we wrzeciono o wysokiej mocy 7,5 kW, nowy pneumatyczny system klamrowania, automatyczny magazyn narzędziowy na 12 pozycji oraz zdolność do obróbki z 4 stron, a także na szczytach elementów o szerokości do 410 mm oraz wysokości do 250 mm.
Ad.2. Pomimo że w opinii wielu odwiedzających Budma traci na znaczeniu, a wystawców jest coraz mniej, jest to w naszej opinii wciąż jedno z najważniejszych miejsc w Polsce, w których można pokazać swoja ofertę ludziom z szeroko pojętej branży budowlanej. Na naszym stoisku gościliśmy wielu przedsiębiorców realnie zainteresowanych różnymi inwestycjami w szeroko pojętą dziedzinę automatyzacji produkcji. Maszyna prezentowana na wystawie budziła zainteresowanie szczególnie wśród producentów z branży stalowej, którzy fachowym okiem oceniali jej niezwykle solidną i stabilną konstrukcję. Zaobserwowaliśmy spory odsetek gości zza wschodniej granicy, za nowościami rozglądają się u nas firmy z Ukrainy, Białorusi czy Litwy. Uczestnictwo w targach oceniamy bardzo pozytywnie i liczymy na owocny rozwój kontaktów nawiązanych na Budmie.

AGAS, Marta Chromińska: 

Ad.1. Firma AGAS zaprezentowała portfolio okuć do okien otwieranych na zewnątrz duńskiego producenta – firmy IPA. Skupiliśmy się głównie na najnowszych i najpopularniejszych ze względu na termikę rozwiązaniach, tj. okuciach do profili SCHÜCO Alu Inside Nordic, REHAU Nordic Design Plus i do okien drewnianych z okładzinami aluminiowymi. Odwiedzający mieli możliwość korzystać ze wsparcia technicznego obecnego na stoisku przedstawiciela firmy IPA, Pana Arnta J. Wiis.

Bardzo ważnym segmentem z naszego katalogu produktów są okucia do drzwi. Zaprezentowaliśmy serię najnowszej generacji magnetycznych zamków wpuszczanych ogólnego zastosowania – MEDINA POLARIS 2XT, do drzwi szklanych – VITRA, a także jedynych dostępnych na rynku zamków magnetycznych z kontrolą dostępu dla rozwiązań hotelowych – OPERA BIT. Wszystkie cieszyły  się dużym zainteresowaniem zwiedzających głównie ze względu na najwyższą jakość wykonania, certyfikaty PIV i Chiltern, włoski design by AGB oraz najszerszą paletę regulowanych zaczepów zwykłych i elektro, niedostępnych u innych producentów.

Wystawiliśmy również kontynuację produkcji popularnej linii zawiasów do drzwi bezfelcowych ECLIPSE – Eclipse 2.0, 3.0 i 3.1. Jako nieliczni na rynku możemy pochwalić się badaniami pod kątem zgodności z normą EN 12209. Na naszym stoisku goście mogli zapoznać się z najnowszymi zawiasami kieszeniowymi do drzwi o wadze do 160 kg – model R4. W najnowszy trend wpisuje się również prezentowany system okuć ukrytych do okien o wadze do 150 kG – AGB ArTech Plana. Na wszystkie pytania z chęcią odpowiadał goszczący u nas przez cały okres trwania targów przedstawiciel AGB, p. Daniele Dalla Costa. Z rozmów z odwiedzającymi stoisko AGAS gośćmi wynika, że niezmiennie największe zainteresowanie wzbudzają nasze okiennice oraz – tym razem – okna skandynawskie.

Ad.2. Targi BUDMA 2016 w Poznaniu była to dla nas doskonała okazja do zaprezentowania szerokiej oferty, a w szczególności nowości na polskim rynku, takich jak okucia do okien skandynawskich firmy IPA. Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów biznesowych. Odbyło się liczne i konstruktywne  spotkania z naszymi stałymi klientami i kontrahentami. Otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii ze strony partnerów handlowych i osób odwiedzających targi. Podsumowując: udział w targach spełnił nasze oczekiwania. 

KOMSTA, Michal Komsta:

Ad.1. Naszym głównym celem na tegorocznej Budmie było pokazanie szerokiej oferty naszej firmy, co jest dzisiaj dużym atutem dla klienta. Zaprezentowaliśmy 8 produktów. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak 4 produkty + ściana z przekrojami.
» Okno PVC Gealan Estima STS o wymiarach 1200x2600, które wzbudzało spore zainteresowanie przechodzących gości z uwagi na duży gabaryt, który jest możliwy dzięki technice wklejanej szyby do skrzydła;
» Drzwi przesuwne HST ALU Aliplast Star z otwieraniem na pilot;
» Drzwi aluminiowe Aliplast Star zlicowane obustronnie z pochwytem umożliwiającym otwieranie na odcisk palca;
» Okno PVC Gealan Futura – okno PVC z ukrytymi zawiasami;

Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza ścianka z przekrojami, na której zaprezentowaliśmy 20 przekrojów, goście mogli zauważyć jak szeroki asortyment posiadamy w naszej ofercie.

Ad.2. Spełnił nasze oczekiwania, przez nasze stoisko przeszło bardzo dużo potencjalnych klientów. Dobra prezentacja na targach pozwoliła nam już w pierwszym tygodniu po ich zakończeniu na rozpoczęcie współpracy z nowymi odbiorcami.
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Eko Marka 2020 przyznana firmie REHAU

Eko Marka 2020 przyznana firmie REHAU

Eko Marka 2020 w kategorii rozwiązania energooszczędne...

System drzwi przesuwnych MORAD Slitec

System drzwi przesuwnych MORAD Slitec

Estetyczny design, ergonomia, łatwy montaż i cicha...

Wybieramy domy z oknami i drzwiami bez barier

Wybieramy domy z oknami i drzwiami bez barier

Z myślą o przyszłości domy coraz częściej są...

Ty decydujesz jak otwierasz... nowy zamek M5/M6

Ty decydujesz jak otwierasz... nowy zamek M5/M6

Zamek M5/M6 to bardzo ważna premiera dormakaba. Zamek...

Czy warto inwestować w okna antywłamaniowe?

Czy warto inwestować w okna antywłamaniowe?

Z policyjnych statystyk wynika, że liczba włamań w...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria