VENTANA Polska – 10 lat specjalizacji w konstrukcjach nietypowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Ventana Polska (oddział międzynarodowej grupy Ventana) produkuje nietypowe okna i drzwi z tworzywa sztucznego oraz zajmuje się usługowym gięciem łuków. Spółka swoją działalność rozpoczęła równo 10 lat temu. Dziś sprawdzamy, co zmieniło się w tym przedsiębiorstwie w ostatnim czasie. Do rozmowy zaprosiliśmy Pana Grzegorza Grodzkiego, Kierownika Zakładu.


Panie Grzegorzu, co zmieniło się w VENTANA Polska w ostatnim czasie?

Ostatnio wzbogaciliśmy swój park maszynowy i aktualnie, prawdopodobnie jako jedyni, posiadamy obrabiarkę CNC do słupków. Została ona wyprodukowana specjalnie na zamówienia Ventany Polska. Sukcesywnie wprowadzamy również wszelkie nowości, jak np. nowe systemy. Firma ciągle się rozwija, a zatrudnienie wzrasta, więc nie mamy powodów do narzekań. Nasz asortyment obejmuje obecnie łuki, okna łukowe i okrągłe, okna skośne, drzwi podnoszono-przesuwne, elementy składane i drzwi zewnętrzne. W tym znaczeniu Ventana jest jedynym w całej Europie dostawcą pełnego asortymentu konstrukcji nietypowych. Zarządzane przez właścicieli przedsiębiorstwo zaopatruje producentów okien i drzwi w całych Niemczech, krajach ościennych i na całym świecie. Ponad 150 pracowników na powierzchni produkcyjnej 9.000 metrów kwadratowych przerabia profile i okucia wszystkich wiodących systemodawców.

Zakładam, że zeszły rok ocenia Pan zatem bardzo pozytywnie. 

Jak najbardziej tak. Miniony rok był dla nas zdecydowanie bardzo dobry. Uzyskaliśmy najlepszy wynik w dotychczasowej historii firmy i życzylibyśmy sobie, aby rok 2018 był równie udany. W nowym roku mamy zamiar pozyskać kolejnych nowych klientów, dzięki czemu nastąpi wzrost sprzedaży, a w jego konsekwencji również i zatrudnienia. 

Pragniemy serdecznie podziękować naszym klientom, partnerom biznesowym za zaufanie i współpracę w 2017 roku. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nowym roku. 

Co jest potrzebne, aby z sukcesami działać obecnie na rynku stolarki otworowej?

Najważniejsze, aby funkcjonować i rozwijać się w dzisiejszych czasach, są obserwacja otoczenia, odpowiadanie na potrzeby klientów, wprowadzanie nowinek branżowych, a ponadto utrzymywanie najwyższych standardów jakościowych i rzetelna, terminowa realizacja zleceń. 

#stolarka_nietypowa, #giecie_lukow, #ventana

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Aprobata ATG dla systemu YAWAL TM 74H

Aprobata ATG dla systemu YAWAL TM 74H

YAWAL poinformował o otrzymaniu aprobaty technicznej ATG...

System drzwiowy heroal D 72 – połączenie technologii i wzornictwa

System drzwiowy heroal D 72 – połączenie technologii i wzornictwa

Nowoczesne powierzchnie wejściowe powinny być...

Zabezpieczenia przeciwpożarowe w siedzibie D+H Polska

Zabezpieczenia przeciwpożarowe w siedzibie D+H Polska

Nowa centrala D+H to swoiste studium zabezpieczeń...

Ruszyła budowa kolejnej hali produkcyjnej Klimas Wkręt-met

Ruszyła budowa kolejnej hali produkcyjnej Klimas Wkręt-met

Trzecia hala stworzy kolejne możliwości w zakresie...

50 lat marki D+H

50 lat marki D+H

Grupa D+H obchodzi w tym roku 50-lecie istnienia. Przez...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria