| Wyświetleń:864

Hydro Extrusion Poland oficjalnie wkracza na rynek

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Z dniem 15.01.2018 r. Sapa Aluminium sp. z o.o. formalnie zmieniła nazwę na Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. Od tego dnia jest to jedyna prawidłowa nazwa, pod którą spółka będzie prowadzić działalność gospodarczą.


Przypomnijmy, na mocy porozumienia między Orkla i Norsk Hydro (przeczytaj), 10.07.2017 r. Hydro stało się wyłącznym właścicielem marki Sapa, która jest teraz częścią tego globalnego koncernu. Fuzja tych dwóch marek stwarza przedsiębiorstwu nowe możliwości rozwoju, rozszerzenia zasięgu oraz umocnienia pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym. 

Zmiana nazwy jest kolejnym z etapów trwającego od października ub. r. procesu integracyjnego (przeczytaj), w ramach którego wprowadzono już logo Hydro, nowy adres strony internetowej (hydroextrusions.com) oraz kanały komunikacji w mediach społecznościowych. Pozostałe dane rejestrowe spółki, jak np. NIP, REGON, numer KRS, numery rachunków bankowych, a także adresy siedziby i zakładów produkcyjnych nie ulegają zmianie. Hydro Extrusion Poland posiada zatem dwa zakłady produkcyjne (w Trzciance i Chrzanowie) oraz zakład obróbki profili w Łodzi, zatrudniając około 1400 osób. 

#systemy_aluminiowe, #ekstruzja_aluminium, #tlocznia_aluminium, #sapa, #hydro, #

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY