| Wyświetleń:3074

Cały świat na BUDMIE

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Targi BUDMA dopiero za dwa miesiące, a organizatorzy już dzisiaj wiedzą skąd przyjadą kupcy poszukujący nowych, interesujących, najlepszych jakościowo materiałów budowlanych oraz rozwiązań dla architektury. 


Zagraniczni dystrybutorzy, których już od 7 lat organizatorzy zapraszają do udziału w Programie Hosted Buyers, potwierdzają właśnie swój przyjazd do Poznania. Handlowcy z blisko 30 krajów tworzą aktualnie listę najbardziej poszukiwanych marek i produktów, o których chcieliby rozmawiać z producentami na BUDMIE. 

Wśród krajów, z których pojawią się reprezentanci sieci handlowych i grup zakupowych, należy na pewno wymienić naszych sąsiadów: Rosję, Litwę, Łotwę, Estonię, Białoruś, Ukrainę, Słowację, Czechy i Niemcy. Nie brakuje zainteresowanych ofertą z Bałkanów (Chorwacja, Słowenia, Serbia), Skandynawii czy zawsze mocno reprezentowanej Europy Zachodniej. Swoją wizytę na targach potwierdzili także kupcy z nieco odleglejszych rynków, jak np.: Azerbejdżan, Irak i Gruzja. Docelowo organizatorzy spodziewają się profesjonalistów z około 50 państw.

#targi_budowlane, #Budma

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY


Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Fabryki w Polsce: Jak powstaje Centrum Obróbcze CNC?

Aby pokazać, jak powstają Centra Obróbcze CNC,...

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Fabryki w Polsce: Jak powstają drzwi przeciwpożarowe?

Jak powstają drzwi przeciwpożarowe? Aby uzyskać...

POiD podejmuje współpracę z PIBP i EO

POiD podejmuje współpracę z PIBP i EO

Związek Polskie Okna i Drzwi podejmuje współpracę z...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria