| Wyświetleń:9495

Laureaci Orderów Jakości

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

oknonet.pl

fot. oknonet.pl


Anna Piątek, Dyrektor Handlowy DAN-doors Poland

fot. oknonet.pl

Anna Piątek, Dyrektor Handlowy DAN-doors Poland

Michał Weyna, Veyna (po lewej)

fot. oknonet.pl

Michał Weyna, Veyna (po lewej)

Sławomir Kwiatkowski, Elwiz (po lewej)

fot. oknonet.pl

Sławomir Kwiatkowski, Elwiz (po lewej)

Przemysław Poniewozik, Vertim (po lewej)

fot. oknonet.pl

Przemysław Poniewozik, Vertim (po lewej)

fot. oknonet.pl

Kolanek Łukasz, Adro (po lewej)

fot. oknonet.pl

Kolanek Łukasz, Adro (po lewej)

Dariusz Błoński, Darro (po lewej)

fot. oknonet.pl

Dariusz Błoński, Darro (po lewej)

fot. oknonet.pl

Krzysztof Stremlau, Prezes Roto Frank Okna Dachowe (po lewej)

fot. oknonet.pl

Krzysztof Stremlau, Prezes Roto Frank Okna Dachowe (po lewej)

Pierwsza edycja naszej autorskiej nagrody Ordery Jakości dobiegła końca, a wręczenie wyróżnień miało miejsce na WinDoor-Tech by Budma, w trakcie zorganizowanej przez nas gali. Tak jak zapowiadaliśmy, konkurs ten pozwolił nam wyłonić z branży firmy, które odznaczają się wysoką jakością (nie tylko produktów). Wyróżnienie to bez wątpienia pomoże klientom w podjęciu decyzji, czy z daną firmą warto rozpocząć współpracę, bez obawy o niekompetentną czy niemiłą obsługę. Jak też obiecaliśmy, żadnym z kryteriów przyznawania tych wyróżnień nie była wielkość firmy czy generowane przez nią obroty, dlatego wszyscy uczestnicy mieli równe szanse i nikt nie był faworyzowany. Poniżej znajduje się lista Laureatów wraz z krótkim komentarzem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do Orderu Jakości dla DAN-doors Poland. Wyróżnienie przyznane przez oknonet.pl jest niezaprzeczalnie bardzo prestiżowe i cieszymy się, że jesteśmy wśród nagrodzonych. DAN-doors otwiera drzwi do nowych możliwości. Anna Piątek, Dyrektor Handlowy.

Jestem bardzo rad z otrzymania tego wyróżnienia, tym bardziej, że opiera się ono w głównej mierze na dobrej opinii naszych odbiorców oraz dostawców. Od początku staramy się budować naszą markę na jakości, atrakcyjności oferty oraz doskonałych relacjach z klientami.
Michał Weyna, Właściciel.

Jest nam bardzo miło, że dzięki tej nagrodzie, mniejsze firmy, takie jak my, miały możliwość udowodnienia, że nie trzeba być gigantem, by robić dobrej jakości produkty i obsługiwać klientów na bardzo wysokim poziomie. Emil Kopaczel, Współwłaściciel.

Najpierw chcielibyśmy serdecznie podziękować Jury oraz organizatorowi konkursu, Oknonet.pl, za to bardzo dla nas zaszczytne wyróżnienie. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim naszym klientom, którzy na przestrzeni kilkunastu lat obdarzyli nas swoim zaufaniem. To dzięki naszym klientom w dniu dzisiejszym mogliśmy odebrać tak znakomite wyróżnienie. Pragniemy podziękować naszym dostawcom, którzy na przestrzeni lat wspierali nas swoją wiedzą, doświadczeniem, zapleczem technicznym. Wspólnie z naszymi dostawcami zbudowaliśmy mocną, rozpoznawalną markę firmy DARRO. Julia i Dariusz Błońscy

Bardzo cieszymy się ze zdobytego wyróżnienia. Oznacza to, że klienci, czy to indywidualni, czy inwestorzy, darzą zaufaniem produkty Roto. Order Jakości 2011 świadczy o marce i rozpoznawalności Roto na rynku. Łukasz Dziewulak, Dyrektor Handlowy Roto Frank Okna Dachowe.

Wyróżnienia Order Jakości 2011 dla naszej firmy jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Czujemy się zaszczyceni, że tak opiniotwórczy portal, jakim jest oknonet.pl, dał nam szansę uzyskania takiej nagrody. Na pewno Order Jakości pomoże naszej firmie w dalszym dynamicznym rozwoju. Sławomir Kwiatkowski, dyr. ds. marketingu.

Order Jakości 2011 to dla nas bardzo cenne wyróżnienie. To medal dla naszej firmy za jej rzetelność biznesową, to order za nowoczesność rozwiązań technologicznych, wysoką jakość i innowacyjność naszych produktów, ale przede wszystkim to nagroda za zaangażowanie wszystkich pracowników w proces nieustannego doskonalenia naszej firmy i oferowanych produktów. Order Jakości cieszy tym bardziej, że jest koncepcją stworzoną przez ekspertów z branży. To więc nie przypadek, a wynik logicznej analizy firm, to wynik prostej matematyki, w której liczą się tylko fakty. Wobec tego jest mi niezmiernie przyjemnie, że DRUTEX został uhonorowany tak prestiżowym wyróżnieniem, które promuje przedsiębiorstwa będące wzorem i synonimem wysokiej jakości, oryginalności rozwiązań, skuteczności działania oraz biznesowej etyki. Leszek Gierszewski, Prezes.

Oknonet.pl, jako największy portal branżowy w Polsce, zaproponował kolejną ciekawą formę promocji firm z branży stolarki budowlanej. Uważam, że Order Jakości 2011 wypromuje firmy ceniące sobie wysoką jakość, solidność oraz pełny profesjonalizm i mam nadzieję, że na jednej edycji się nie skończy. Przemysław Poniewozik, Właściciel.

Jakość produktów i montażu, oraz terminowość, to najważniejsze parametry otwierające drogę do pozytywnej weryfikacji firmy na rynku. Już od 1992 roku tysiące naszych usatysfakcjonowanych klientów potwierdzają słuszność tej tezy.

Order Jakości jest potwierdzeniem słuszności misji naszej firmy, która brzmi: spełnianie najwyższych wymagań klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów stolarki okiennej i drzwiowej zgodnie z obowiązującymi trendami i normami. Nasze kompetencje zaczynają się tam, gdzie innych już się kończą. Tomasz Gieroń, współwłaściciel.

Order Jakości dla automatu do drzwi przesuwnych DORMA ES 200 jest potwierdzeniem perfekcji działania drzwi automatycznych z napędem ES 200. Jakość automatów DORMA to nie tylko cecha automatyki, ale również wysokiej jakości serwisu i montażu DORMA, potwierdzonego Medalem Europejskim w XIX edycji konkursu. Dziękujemy.

Informacja że firma Adro jest laureatem „Orderu Jakości” była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Jako właściciel firmy życzyłbym sobie więcej tak miłych niespodzianek tym bardziej że odznaczenie przyznawane jest przez niewątpliwie najbardziej opiniotwórcze w branży okiennej medium jakim jest Oknonet. Dziękuję kapitule za wyróżnienie które motywuje mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad jakością i rozpoznawalnością naszych wyrobów. Nagrodę dedykuję moim pracownikom i klientom, tylko dzięki nim osiągnąłem ten sukces. Kolanek Łukasz, Właściciel.


Order Jakości to potwierdzenie pracy Kolbudu na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że tak prestiżowe wyróżnienie wpłynie pozytywnie na wizerunek naszej firmy w branży. Piotr Grykałowski, Prezes.


red. Tomasz Pępek, oknonet.pl
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!D+H z wyróżnieniem Gazele Biznesu

D+H z wyróżnieniem Gazele Biznesu

Firma D+H Polska znalazła się w gronie najdynamiczniej...

Okna na 2021 rok – opłacalny standard?

Okna na 2021 rok – opłacalny standard?

Wszystkie nowo budowane i modernizowane budynki muszą...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria