| Wyświetleń:416

Jakie szyby najbardziej cenią producenci okien?

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Effect Glass

fot. Effect Glass |

Z badań przeprowadzonych przez Centrum Analiz Branżowych wynika, że znakomita większość przedsiębiorców uznała, że spółka Effect Glass oferuje szyby zespolone bardzo wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie.

Przy tak dobrej ocenie produktów Effect Glass nie dziwi fakt, że blisko co trzeci przedsiębiorca, biorący udział w tym badaniu, zadeklarował współpracę z tym producentem szkła zespolonego. Wyniki raportu pokazują, które oczekiwania stawiane dostawcom są najważniejsze z punktu widzenia odbiorców. Największą wagę przywiązują oni do wysokiej jakości produktów oraz krótkiej realizacji czasu zamówienia. Trzeci istotny aspekt to relacja jakości do ceny. Kolejne, dość ważne z punktu widzenia producentów okien, kryteria to: szeroka oferta produktowa, pozytywny wizerunek dostawcy na rynku oraz wprowadzanie innowacji produktowych.

Opinie producentów okien o dostawcach

Wyniki raportu pokazują, że Effect Glass produkuje szyby zespolone wysokiej jakości, w bardzo atrakcyjnej cenie. Producenci stolarki przyznali ponadto, podobnie jak rok temu, że spółka oferuje najlepszą relację ceny do jakości. Badani przedsiębiorcy bardzo korzystnie ocenili także dokonania tej firmy pod względem innowacyjności oraz szerokiej oferty produktowej na rynku – w obydwu tych kategoriach Effect Glass uplasowało się na podium.

Opinie producentów okien o dostawcach

Spółka odczuwa też satysfakcję z analizy badań przeprowadzonych wśród rzeczywistych odbiorców jej szkła specjalnego oraz szyb zespolonych. Wskazuje ona na bardzo wysoką ocenę kieleckiego producenta m.in. w zakresie jakości oraz najlepszej na rynku relacji jakości produktu do jego ceny. Zadowolenia przedsiębiorców z obsługi, jaką gwarantują przedstawiciele Effect Glass, też jest na bardzo wysokim poziomie. 


Jestem zadowolony z wyników raportu przeprowadzonego wśród producentów okien – powiedział Leszek Ciesek, właściciel firmy Effect Glass S.A. –  Z jednej strony pokazuje on realny progres, jaki osiągnęła nasza firma na przestrzeni ostatnich kilku lat, potwierdzony przez odbiorców, a więc najważniejszej dla nas grupy docelowej. Mamy szczególne powody do satysfakcji w zakresie bardzo istotnych dla producentów kryteriów, takich jak wysoka jakość produktów i najlepsza relacja jakości do ceny. Nie mniej ważne jest tych kilka obszarów, w których nie jesteśmy liderami.Reklama

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY