Targi branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych R+T na świecie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Targi branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych R+T na świecie

fot. R+T

Targi branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych R+T na świecie


Największe i najważniejsze na świecie targi branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych odbywają się co trzy lata w Stuttgarcie, gromadząc w 10 halach wystawienniczych, na powierzchni 124.000 mkw. ponad 1.000 wystawców z całego świata oraz ponad 65.000 zwiedzających z ponad 140 krajów. Wśród wystawców dominują firmy zagraniczne (w 2018 spoza Niemiec pochodziły 774 firmy z ogólnej liczby 1027). W poprzedniej edycji swoją ofertę zaprezentowało aż 39 firm z Polski. 


Podczas imprezy prezentowanych jest wiele innowacyjnych produktów i rozwiązań dedykowanych branży rolet, markiz, żaluzji, innych osłon przeciwsłonecznych, tekstyliów technicznych, bram i drzwi, ogrodzeń, okien i okiennic oraz urządzeń napędowych, systemów sterowania i elektrycznych systemów bezpieczeństwa. Wielu światowych liderów branży czeka z zaprezentowaniem swoich premier właśnie na targi w Stuttgarcie. Doskonała lokalizacja terenów targowych, tuż przy lotnisku w Stuttgarcie i autostradzie A8, ułatwia uczestnikom szybkie dotarcie na miejsce.

Oprócz targów o charakterze globalnym, jaką bez wątpienia jest edycja imprezy odbywająca się w Stuttgarcie, z powodzeniem organizowane są targi R+T również na lokalnych rynkach w rejonach, gdzie dzięki panującym tendencjom wzrostowym w branży budowanej, również branża rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych może się szybko rozwinąć. Dzięki współpracy Targów Stuttgarckich z lokalnymi parterami powstały targi, które są najważniejszymi, a nierzadko jedynymi targami tej branży w danym kraju, co stwarza wystawcom wyjątkową okazję dotarcia do jednych z najbardziej obiecujących rynków i prezentacji swoich produktów szerokiej rzeszy zwiedzających. Ofertę targów R+T w Stuttgarcie uzupełniają targi R+T Turkey w Istambule, R+T Asia w Szanghaju oraz R+T South America w Sao Paulo.

Najważniejsze w Turcji Targi Rolet, Drzwi i Bram oraz Osłon Przeciwsłonecznych R+T TURKEY, których kolejna edycja odbędzie się w terminie 28-30 listopada 2019 r. w Fair Centre CNR Expo w Istambule, to pierwsze i najważniejsze targi dedykowane całkowicie branży rolet, osłon przeciwsłonecznych, bram i drzwi w tym kraju i najważniejsze międzynarodowe targi tej branży w rejonie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Impreza gromadzi co dwa lata na 9.000 mkw. powierzchni ponad 100 wystawców i ponad 5.200 odwiedzających (dane z 2017 r.). Udział w imprezie jest okazją do nawiązania kontaktów z firmami z rynku tureckiego, z krajów bliskiego i środkowego Wschodu oraz Bałkanów i Afryki Północnej.

Najważniejsze Azjatyckie Targi Rolet, Bram i Drzwi oraz, Okien i Osłon Przeciwsłonecznych R+T ASIA, które odbędą się w terminie 24-26 lutego 2020 r. na terenie Shanghai New International Expo Center (SNIEC) w Szanghaju, już od 15 lat z sukcesem gromadzą na powierzchni wystawienniczej 60.000 mkw. około 500 wystawców z 20 krajów Azji, Europy, Ameryki Płn., Australii i Oceanii oraz ponad 34.000 zwiedzających z 92 krajów. Udział w targach umożliwia dostęp do rynku największego światowego producenta materiałów budowlanych – Chin, a także do silnie rozwijających się rynków Indonezji, Korei, Malezji, Tajlandii i Wietnamu.

Międzynarodowe Targi Rolet, Drzwi i Bram, oraz Osłon Przeciwsłonecznych R+T South America, odbywające się w terminie 3-6 czerwca 2020 w São Paulo Expo Centre w Brazylii, to pierwsze specjalistyczne targi dedykowane całkowicie branży rolet, automatycznych drzwi i bram oraz osłon przeciwsłonecznych na rynku brazylijskim, który jest największym jeśli chodzi o konsumpcję rynkiem Ameryki Płd., a rejon północno-wschodni z miastami Sao Paulo, Rio de Janeiro i Belo Horizonte to ekonomiczne centrum Brazylii generujące 60% krajowego PKB. Impreza odbywa się równolegle ze znanymi już na rynku brazylijskim targami „Glass South America” najważniejszymi targami poświęconymi branży szklarskiej i okiennej w Ameryce Łacińskiej. Poprzednia edycja R+T South America z 2018 roku zgromadziła na powierzchni 4.800 mkw. ponad 50 światowych liderów branży, w tym 36 firm z zagranicy oraz ponad 7.000 odwiedzających (głównie z Brazylii, Argentyny, Boliwii Chile, Urugwaju, Paragwaju, Ekwadoru, Kolumbi, a także Europy, Azji oraz Kanady i USA).

Więcej informacji w Przedstawicielstwie Targów Stuttgarckich w Polsce – tel.: 22-620 72 98. E-mail: kuzminska@eurotargi.com

Aneta Kuźmińska
Przedstawicielstwo Targów Stuttgarckich w Polsce

#rolety, #markizy, #zaluzji, #oslony_przeciwsloneczne, #tekstylia_techniczne, #bramy, #drzwi, #ogrodzenia, #okna, #okiennice, #napedy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Czy słabnąca koniunktura zagrozi przyszłości polskiego budownictwa?

Czy słabnąca koniunktura zagrozi przyszłości polskiego budownictwa?

5 listopada w Warszawie odbędzie się spotkanie...

MB-SKYLINE - Panoramiczny widok w salonie

MB-SKYLINE - Panoramiczny widok w salonie

Nowy system drzwi przesuwnych MB-SKYLINE wpisuje się w...

Monter stolarki budowlanej poszukiwany

Monter stolarki budowlanej poszukiwany

Na rynku pracy pogłębiają się trudności z...

Czytnik biometryczny do zamka X1R Smart

Czytnik biometryczny do zamka X1R Smart

Czytniki biometryczne umożliwiają wygodne i bezpieczne...

Aluminiowe drzwi Viola od Perito

Aluminiowe drzwi Viola od Perito

Aluminiowe drzwi Viola należą do serii ALU SMART...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria