| Wyświetleń:600

Kobieca twarz targów Glass

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Od lipca targi Glass mają nowego dyrektora. Mateusza Szymczaka zastąpiła na tym stanowisku Marta Szydłowska. Plany na rozwój projektu są bardzo ambitne. Marta Szydłowska jest już od ubiegłego roku dyrektorem odbywających się równolegle targów Stone. Od sześciu lat związana jest z branżą budowlaną, a swoje doświadczenie zdobywała w zespole projektowym Budmy. To m.in. dzięki jej kompetencjom na targach gościło tak wielu liderów sektora budowlanego. Te dobre praktyki ma zamiar wykorzystać także w rozwoju targów Glass.

Marta Szydłowska, dyrektor targów Glass: Widzę ogromny potencjał w targach Glass, dlatego ten projekt jest dla mnie dużym wyzwaniem. Oczywiście targi nadal pozostaną miejscem do prezentacji maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki szkła płaskiego. Automatyzacja w tym sektorze jest szczególnie widoczna. Wiodące firmy już zarezerwowały u nas miejsce. Natomiast moim zamierzeniem jest zwrócenie szczególnej uwagi na potencjał szkła w budownictwie, architekturze i designie. 


Takie trendy od dłuższego czasu obserwujemy na światowych rynkach. Mam nadzieję, że organizacja Glass z targami branży kamieniarskiej Stone pozwoli na ekspozycję inspirujących możliwości szkła i kamienia w tym sektorze. Trwają intensywne prace nad programem wydarzeń targów. Przed zespołem sporo wyzwań, ale jestem pełna optymizmu, że zbliżająca się edycja będzie jeszcze ciekawsza niż poprzednia.


Oferta targów co roku przyciąga nie tylko architektów i deweloperów, ale także producentów wyrobów ze szkła, zakłady szklarskie, huty szkła, zakłady produkujące szkło płaskie. Potencjał wydarzenia doceniają także producenci opakowań, zakłady związane z recyklingiem oraz przetwarzaniem tłuczki szklanej. Targom Glass towarzyszą widowiskowe pokazy zdobienia szkła oraz ekspozycja nowoczesnych maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki szkła płaskiego. 

Targi Glass odbędą się 20-23 listopada 2019 r. w tym samym czasie co targi branży kamieniarskiej Stone na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

» Więcej na: www.targiglass.pl


#szyby_zespolone, #obrobka_szkla, #szklo_plaskie, #szklo_laminowane

Zainteresowany? Poproś o ofertę!