Okienne podpory montażowe OknoBest

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Podpory montażowe OknoBest

fot. oknobest.pl

Podpory montażowe OknoBest


Podpory montażowe OknoBest

fot. oknobest.pl

Podpory montażowe OknoBest

Podpory montażowe OknoBest

fot. oknobest.pl

Podpory montażowe OknoBest

Aneta i Kamil Włodkowscy to 

sympatyczne małżeństwo z Łomży, które bez kompleksów wgryza się w rynek materiałów do montażu stolarki.

Otwierając firmę OknoBest, wiedziałam, że musimy mieć dobry produkt w dobrej cenie. Mając bogate doświadczenie w branży stolarki otworowej, zdecydowaliśmy się na sprzedaż akcesoriów do montażu okien. Naszym pierwszym i głównym celem była produkcja i sprzedaż podpór montażowych – mówi Aneta Włodkowska.

Służą one do podparć okien i drzwi przed etapem wylania posadzki. Stosowane zamiast cegieł i innych niestabilnych podparć, stanowią idealne zastąpienie droższych poszerzeń. Podpory są ocynkowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Docenione przez wielu monterów, znacznie skracają czas montażu okna. – Zamontowanie okien na naszych podporach montażowych gwarantuje, że kolejne prace budowlane nie zaburzą funkcjonowania i prawidłowej pracy okien i drzwi – tłumaczy Pani Aneta.

Firma opatentowała i wprowadziła nowe podpory montażowe pod nazwą „SOLID”. Przypominają standardowe rozwiązania, jednak poprzez zastosowanie śruby rzymskiej M12 pozwalają idealnie wypoziomować dolną część ramy na całej jej długości. Występują w czterech zakresach regulacji – łącznie od 65 do 300 mm. Jak zapewnia OknoBest, są to najwyższe podpory dostępne na rynku i pomimo nieznacznie wyższej ceny już zdobyły uznanie wśród monterów.

Kierując się naszym mottem: „aby lepiej się pracowało”, szukaliśmy rozwiązania do stabilnego podparcia zwykłego okna. Od niedawna mamy w sprzedaży kotwy montażowe PVC w całości wykonane z tworzywa służące do podparć okien, które również można stosować po całym obwodzie okna. Występują one w dwóch zakresach od 15 do 42 mm, a nacisk na jedną kotwę wynosi do 180 kg. Działają one podobnie jak podpory SOLID, gdyż ich regulacja również odbywa się za pomocą śruby rzymskiej – wyjaśnia Pani Aneta.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, bardzo szybka realizacja zamówień, a przede wszystkim jakość naszych produktów mówi sama za siebie. Systematycznie poszerzamy asortyment o nowe produkty, tj. taśmy do ciepłego montażu, konsole, kotwy, klin itp. Liczymy, że naszym klientom faktycznie będzie się lepiej pracowało – dodaje mąż Pani Anety, Kamil Włodkowski. 

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!