| Wyświetleń:803

Uni_Link coraz popularniejszy w Polsce

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Uni_Link jest niezależną platformą dla producentów okien i drzwi oraz fasad do zarządzania wszelkimi obrabiarkami typu CNC ora piłami. Przy mało zróżnicowanej produkcji, może być narzędziem do samodzielnego tworzenia obróbek i listy cięć wysyłanych na obrabiarki i piły, a także do optymalnego zarządzania profilami.

Jego niewątpliwą i główną zaletą jest współpraca z niemal wszystkimi programami konstrukcyjnymi dostępnymi na rynku. Uni_Link pozwala na import danych z programów konstrukcyjnych takich jak: SchuCAL+ MCO, Chacal, WinPro, Wictop, Stolcad oraz wszelkimi odmianami programu Filipa Borkowsiego z grupy LiczOkno, i wysłanie ich w postaci obróbek na obrabiarki CNC i listy cieć na piły tnące wszelkich typów. 

Uni_Link od ponad 10 lat funkcjonuje w prawie wszystkich krajach Europy, ale również w USA, w Australii czy w Chinach, gdzie producent maszyn CNC zdecydował się na instalację Uni_Link typu OEM na wszystkich jego nowych maszynach.

Ponieważ w Polsce, ale również w Czechach czy na Słowacji, programy konstrukcyjne przeważnie są autorstwa Fikabo Software, ściśle z nim współpracujemy tworząc zgrany team. Fikabo – Uni_Link wspólnie opracowuje ulepszenia, które są przydatne dla wszystkich użytkowników oprogramowania z grupy LiczOkno takich jak:  Alicad,  Alucad Plus,  BlyExpert, MB-Cad, PonzioTech, Sapa Designer, Yawal Constructor. Dzięki tej współpracy ulepszenia te zyskały nową jakość i funkcjonalność. Współpracujemy także z Stolcad Software autorem znanej marki nowego programu Stolcad Professional – tłumaczą przedstawiciele Uni_Link.

W Polsce i w sąsiednich krajach Uni_Link robi się coraz popularniejszy wśród producentów okien, drzwi i fasad. Klientom bardzo podoba się prostota w obsłudze oprogramowania oraz fakt, że za oprogramowanie płaci się tylko raz, przy jego zakupie.

Uni_Link jest łatwy w obsłudze. Został stworzony z myślą o tym, aby jego struktura była przejrzysta i zrozumiała przez każdego operatora maszyn, bez konieczności zatrudniania innych specjalistów czy informatyka. Zanim pracownik uruchomi maszynę, wcześniej –poprzez jego graficzny interfejs typu WYSIWYG („What You See Is What You Get” czyli „to co widzisz, będziesz miał”) – może siedząc za biurkiem albo nawet poza firmą zrobić podgląd 3D i sprawdzić wszystkie obróbki, co ogranicza błędy, które zazwyczaj skutkują zniszczeniem profili.

Pod nazwą Unilink w Europie pracują  trzy biura: w Belgii, Niemczech i w Polsce, zatrudniając wysokiej klasy inżynierów, informatyków, techników i sprzedawców. Unilink nawiązał współpracę z największymi producentami profili aluminiowych: Reynaers, Aluprof, Aliplast,Yawal, Blyweert, Schüco, Sapa oraz z producentami maszyn, zarówno do aluminium, PVC, jak i stali, a także z producentami i sprzedawcami maszyn.

Każdemu, kto ma wątpliwości, co do przydatności tego oprogramowania, twórcy mogą udostępnić link do ich server'a FTP, gdzie można obejrzeć krótki film pokazujący przykładową współpracę Uni_Link z programem konstrukcyjnym. Reklama

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Unilink Poland

62-300 Września
Kaliska 6
tel.: 61 640 24 23 centrala
tel.: +48 728 547 889
tel.: 728 547 889 Celestyn Bachorz
Fax: 61 640 24 23
e-mail: c.bachorz@unilink.be
https://www.unilink.be/?lan=plLa Linea – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL z włoskimi klamkami Linea Cali

La Linea – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych CAL z włoskimi klamkami Linea Cali

W hołdzie mieszkańcom Włoch, dotkniętych w sposób...

Ruszyła Promocja OKNOPLAST - 10% na jakość premium

Ruszyła Promocja OKNOPLAST - 10% na jakość premium

1 czerwca, w poniedziałek, ruszyła promocja OKNOPLAST...

e-Klamka drzwiowa HandsFree – komfortowe bezdotykowe odblokowanie drzwi

e-Klamka drzwiowa HandsFree – komfortowe bezdotykowe odblokowanie drzwi

e-Klamka drzwiowa HandsFree zapewnia użytkownikowi...

MACO otwiera swoje portfolio na nowe obszary produktowe

MACO otwiera swoje portfolio na nowe obszary produktowe

MACO otwiera swoje portfolio na nowe obszary produktowe!...» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria