| Wyświetleń:560

Kompleksowe rozwiązania oprogramowania A+W wdrożone w KRISPOL

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

220 dobrze wyszkolonych i wysoko zmotywowanych pracowników dba o wysoką jakość produktów KRISPOL.

fot. A+W | 220 dobrze wyszkolonych i wysoko zmotywowanych pracowników dba o wysoką jakość produktów KRISPOL.

KRISPOL już dawno wypracował sobie znakomitą reputację wybiegającą daleko poza granice Polski za sprawą wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych. Producent ten oferuje także okna, drzwi i przesłony okienne. Od kilku miesięcy KRISPOL korzysta z oprogramowania A+W CANTOR w swoich zakładach i udostępnia je swoim dilerom i partnerom handlowym do sporządzania wycen.

KRISPOL działa z sukcesami na rynku od ponad 20 lat i obecnie jest jednym z wiodących producentów w sektorze bram, okien, rolet i drzwi wejściowych. Firma oferuje linię produktów "HOME" skierowaną do budownictwa mieszkaniowego oraz renowacji i "FIRM" do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Ugruntowana międzynarodowa sieć sprzedaży zapewnia fachowe doradztwo oraz montaż i wciąż zwiększa zasięg działania przedsiębiorstwa.

  • Wszystko z jednego źródła dla budujących dom

Kierownik budowy, który wybiera produkty KRISPOL, może liczyć na wysokiej jakości produkty w jednolitej linii, od okien, przez rolety i drzwi wejściowe, na bramach garażowych kończąc. Dlatego partnerzy handlowi KRISPOL mogą oferować całe linie produktów w przystępnych cenach. Szczególnie preferowane w nowoczesnej architekturze są różne warianty koloru szarego, ale i inne, nowoczesne, wyraziste kolory i faktury zyskują na popularności. Spójny kolor i design okien, rolet, drzwi czy bram wjazdowych nadają domowi indywidualnego charakteru i są coraz chętniej eksponowane. Wysoka jakość i różnorodność oklein sprzyjają podkreślaniu indywidualnego charakteru stolarki.

Zapotrzebowanie na funkcjonalne i designerskie bramy wzrosło również w sektorze przemysłowym. Dla przykładu, gdy ktoś dziś zamawia przemysłową bramę segmentową z wbudowanymi drzwiami, oczekuje, oprócz najwyższej jakości i bezpieczeństwa, absolutnie jednolitego wyglądu z zamówionymi oknami. Bramy rolowane ze stali i aluminium, dodatkowo izolowane termicznie, dopełniają ofertę produktową producenta. Jak wyjaśnia Grzegorz Ratajczak, Dyrektor Wykonawczy KRISPOL. Wysoka jakość produktów i perfekcyjny design są kluczowe, aby z sukcesem działać w branży. Produkty powstają na nowoczesnej, znacznie zautomatyzowanej hali produkcyjnej, co pozwala zachować wysoką, powtarzalną jakość produktów mimo imponująco wielkiej skali działania.


Reklama

  • A+W CANTOR dla ciągłej kontroli przedsiębiorstwa

Tak duża i zróżnicowana produkcja wymaga oprogramowania, które jest w stanie mapować i kontrolować proces produkcji, uwzględniając całe spektrum produktów i wszystkich elementów składowych. Po szczegółowym zbadaniu różnych opcji, KRISPOL wybrał oprogramowanie A+W CANTOR, a wdrożenie systemu we wszystkich obszarach firmy zakończyło się pełnym sukcesem. Co ważne, mówiąc o „wszystkich obszarach” mamy tu na myśli nie tylko integrację systemu ERP i kontrolę CIM, ale także umożliwienie setkom punktów handlowych KRISPOL w całej Europie korzystanie z dobrodziejstw tego narzędzia. Partnerzy KRISPOL mogą stworzyć wizualizację produktów za pomocą kilku kliknięć i w prosty sposób przesłać zamówienie do producenta, dołączając dodatkowe adnotacje czy załączniki. 


Dzięki bezpośredniemu połączeniu z centralą danych KRISPOL, wszystkie zmiany dokonywane są w czasie rzeczywistym. Klient na bieżąco może obserwować, jak wyglądać będzie produkt, do którego zamówienia się przymierza – zapobiega to potencjalnym błędom czy niedomówieniom na tym etapie. Gdy punkt sprzedaży złoży zamówienie, KRISPOL odbiera je bezpośrednio w systemie ERP, już po zaakceptowaniu go pod kątem możliwości technicznych wykonania danego produktu. Następnie zamówienie poddawane jest automatycznemu procesowi planowania zdolności produkcyjnych z uwzględnieniem bieżących zapasów materiałowych, po czym następuje ustalenie terminu realizacji zamówienia. Firma jest coraz bliżej swojego celu, aby każdy klient otrzymywał elektroniczne potwierdzenie zamówienia, wraz z datą dostawy, już w kilka godzin po jego złożeniu. 

Tak daleko posunięta  automatyzacja systemu ERP oszczędza nam wiele pracy i zapewnia bezbłędny przepływ danych. Zarządzanie złożonymi zamówieniami jest teraz znacznie łatwiejsze, szybsze i bardziej bezpieczne – mówi Grzegorz Ratajczak. 

#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
Montaż produktu przy pomocy A+W CANTOR CIM. System wyraźnie pokazuje pracownikowi każdy pojedynczy podzespół, co pomaga uniknąć błędów.

fot. A+W

Montaż produktu przy pomocy A+W CANTOR CIM. System wyraźnie pokazuje pracownikowi każdy pojedynczy podzespół, co pomaga uniknąć błędów.

Wszystkie stacje robocze w produkcji okien i drzwi są wyposażone czytniki kodów kreskowych. Każdy etap produkcji jest odczytywany z centralnej bazy danych za pomocą skanowania kodów kreskowych.

fot. A+W

Wszystkie stacje robocze w produkcji okien i drzwi są wyposażone czytniki kodów kreskowych. Każdy etap produkcji jest odczytywany z centralnej bazy danych za pomocą skanowania kodów kreskowych.

Sporządzanie zamówienia w punkcie handlowym KRISPOL.

fot. A+W

Sporządzanie zamówienia w punkcie handlowym KRISPOL.

Wysokiej klasy brama rolowana KRISPOL

fot. A+W

Wysokiej klasy brama rolowana KRISPOL





» Więcej na subportalu dostawcy, akcesoria