| Wyświetleń:384

Orgadata inwestuje w edukację koszalińskiej młodzieży

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Wspomaganie procesu kształcenia odbywać się będzie m.in. poprzez organizację zajęć dodatkowych, a także współorganizację zajęć koła naukowego z zakresu projektowania okien, drzwi i fasad aluminiowych.

fot. ORGADATA | Wspomaganie procesu kształcenia odbywać się będzie m.in. poprzez organizację zajęć dodatkowych, a także współorganizację zajęć koła naukowego z zakresu projektowania okien, drzwi i fasad aluminiowych.

Zespół Szkół Nr 7 im. Bronisława Bukowskiego i firma Orgadata East Europe Sp. z o.o. podpisały porozumienie o współpracy, które zwiększy atrakcyjność absolwentów popularnej „Budowlanki” na rynku pracy.

Orgadata obejmie patronatem (w roku szkolnym 2016/2017) klasę pierwszą Zespołu Szkół Nr 7 kształcącą się w zawodzie „technik budownictwa”. Wspomaganie procesu kształcenia odbywać się będzie przez organizację zajęć dodatkowych dla uczniów klasy objętej patronatem, a także przez współorganizację zajęć koła naukowego z zakresu projektowania okien, drzwi i fasad aluminiowych. Firma Orgadata nieodpłatnie przekaże na czas obowiązywania porozumienia licencje użytkowania profesjonalnego oprogramowania do konstrukcji okien, drzwi i fasad LogiKal®, jednocześnie zapewniając opiekę merytoryczną, techniczną oraz przeszkolenie przedstawicieli grona pedagogicznego w zakresie jego używania. 

Uczniom wyróżniającym się wiedzą i zaangażowaniem, zostaną przedstawione oferty staży i praktyk zawodowych w firmach partnerskich, zajmujących się produkcją okien i konstrukcji aluminiowych. 

Orgadata jest firmą specjalizującą się w produkcji branżowego oprogramowania, przeznaczonego do konstruowania okien, drzwi i fasad, przy użyciu wszystkich najważniejszych systemów profili. Flagowy produkt firmy – LogiKal® – jest stosowany zarówno przez duże, jak i małe przedsiębiorstwa, wspomagając procesy projektowe i produkcyjne firm na całym świecie. W Polsce firma działa od ponad 10 lat pod nazwą Orgadata East Europe Sp. z o.o. i obejmuje zasięgiem swojego działania rynek polski oraz rynki wschodnie.
#oprogramowanie okienne, #oprogramowanie do konstruowania, #software okienny

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY